Перейти до змісту

Заправка газових балонів для туристичних пальників в Луцьку


Bramin

Рекомендовані повідомлення

Заправка газових балонів для туристичних пальників в Луцьку

Заправка газових балонів різьбового типу (epi-gas) 450 г-50грн

Заправка газових балонів різьбового типу (epi-gas) 230 г-35 грн

Заправка газових балонів різьбового типу (epi-gas) 100 г-35 грн

питання по телефону 0633465287

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

якщо болон коштує 200 грн то заправка в 50 це дешево!а ще трошкі ціна на газ виросте то буде і дорожче!а в Альпіністі заправка коштує 70 грн!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам неодноразово заправляв балони, це вигідніше, ніж купувати нові .

Як варіант, також можна купити перехідник з різьбових на цангові балони-дихлофоски. Балон - дихлофоска Covea коштує 63 грн в Новій лінії

Перехідники продаються в магазині "Анамандрія" на проспекті Перемоги.

post-6657-0-27156100-1430140005_thumb.jp post-6657-0-15505500-1430140008_thumb.jp post-6657-0-07679100-1430140010_thumb.jp post-6657-0-66483300-1430140011_thumb.jp post-6657-0-93795600-1430140013_thumb.jp post-6657-0-78256800-1430140016_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам неодноразово заправляв балони, це вигідніше, ніж купувати нові .

звичайно. але якість "рідного" газа помітно краща – можливо там є якісь домішки, що підвищують температуру полум'я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам неодноразово заправляв балони, це вигідніше, ніж купувати нові .

звичайно. але якість "рідного" газа помітно краща – можливо там є якісь домішки, що підвищують температуру полум'я

По-перше, заправляти балони самому небезпечно. Я б не ризикнула це зробити

По-друге, заправляється суміш газів (пропан / бутан / ізобутан), залежно від умов використання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам неодноразово заправляв балони, це вигідніше, ніж купувати нові .

Як варіант, також можна купити перехідник з різьбових на цангові балони-дихлофоски. Балон - дихлофоска Covea коштує 63 грн в Новій лінії

Перехідники продаються в магазині "Анамандрія" на проспекті Перемоги.

можу запропонувати такий газ в балонах 35грн, від 25шт знижка :)

camping_gaz,w_310,wo_310,ho_310,_small.jpg

опис

Тара и упаковка:

225G металлическую коробку. Состав : бутан Применение: Высокая чистота жидкий газ используется для газовых плит, газовых фонарей, обогрева и газовых грилей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше, заправляти балони самому небезпечно. Я б не ризикнула це зробити

Знаєш скільки людей думає, що на велосипедах їздити смертельно? але нічого, їздимо же якось!

:0038:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам неодноразово заправляв балони, це вигідніше, ніж купувати нові .

звичайно. але якість "рідного" газа помітно краща – можливо там є якісь домішки, що підвищують температуру полум'я

я вже років 5 користуюсь пічкою Бонда( бондаревка), це взагалі вирішило проблему газу, не треба ніяких балонів, і економити газ не треба.

А газові пальник беру лише час від часу, і то перейшов на перехідник на цангові балони ( 35 грн за балон, як тут пропонують, це значно дешевше , ніж різьбовий). Ну,і на хребті пічкою Бонда не скористаєшся. Там краще газ.

Пічку Бонда розробив наш луцький турист, а вже в нього вкрали ідею, тепер по всьому нету пропонують.

А от його пічку можна купити в Луцьку http://yaryk.livejou....com/39961.html

Я сам неодноразово заправляв балони, це вигідніше, ніж купувати нові .

звичайно. але якість "рідного" газа помітно краща – можливо там є якісь домішки, що підвищують температуру полум'я

По-перше, заправляти балони самому небезпечно. Я б не ризикнула це зробити

По-друге, заправляється суміш газів (пропан / бутан / ізобутан), залежно від умов використання

я невірно висловився. Я мав на увазі, що сам давав заправляти мої б/в балони спецам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєш скільки людей думає, що на велосипедах їздити смертельно? але нічого, їздимо же якось!

:0038:

Якесь невдале порівняння. На велосипедах, грубо кажучи, пів Луцька їздить, а заправляють балони одиниці

Враховуючи сьогоднішні ціни - пічка Борда рулить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєш скільки людей думає, що на велосипедах їздити смертельно? але нічого, їздимо же якось!

Знаю, що клапан навіть фірмового балону, скажімо Primus, починає травити вже після другого перезаряду. Подумаєш травить, головне балон курцям не давать. Наскільки вистачить клапанів дешевших балонів?

А ще перезаряджені балони можуть трохи вибухнути. Принаймні в луцьких туріків таке сі стало на Ельбрусі.

Якби я знав, шо велосипед сам по собі може розірватись в мене між ногами, я б його не перезаряджав :)

А тут довірити зарядку людині якій мої частини тіла не такі дорогі як мені :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна порівняно із газовою горелкою на одному рівні.

а ціна палива? порівняй дві жмені тріски та шишок з газовим балоном. який, доречі, ще й возити треба. навіть пустий

нова "бондарьовка" взагалі витвір мистецтва. приємно подивитись )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо болон коштує 200 грн то заправка в 50 це дешево!а ще трошкі ціна на газ виросте то буде і дорожче!а в Альпіністі заправка коштує 70 грн!

Извиняюсь, я был не прав, они не сменили ценники на объявлении возле двери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна порівняно із газовою горелкою на одному рівні.

а ціна палива? порівняй дві жмені тріски та шишок з газовим балоном. який, доречі, ще й возити треба. навіть пустий

нова "бондарьовка" взагалі витвір мистецтва. приємно подивитись )

Ціна палива 50 грн заправка.Маю Kovea,нарікань немає,але все ж таки Бондарьовку колись придбаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Горелку в палатці можна використовувати,і великий плюс що вона не створює диму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Горелку в палатці можна використовувати,і великий плюс що вона не створює диму.

сучасні нейлонові палатки від газового пальника можуть плавитися. Точніше, потік гарячого повітря від пальника врешті-решт плавить тент.

А ще класна штука угарний газ http://egiki.ru/forum/viewtopic.php?f=48&t=3447&sid=57f8e28a104589d1c190deb4cb2f8d17

І ще http://www.risk.ru/blog/17221

А ось почитайте стандартну інструкцію до пальника (там , де по-російськи) https://s3.amazonaws...ions Side B.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...