Перейти до змісту

Скарга на користувача Drugdealer


Bro

Рекомендовані повідомлення

Гм. цікаво.

Це, походу, той самий ноут про який йде мова, той, який продавав drugdealer.

Я не беруся когось захищати, але якщо вірити самому Драгділеру, то він його також брав уживаним. І міг не знати про поломку (ремонт).

А шановний Бро, погравшись місяць, розігрів відяшку - вона й відвалилася!

Я не знаю, що сказати.

Хей люди. Та не продавав я йому ноута. а іншій людині продав.

Ніякого звязку з цим чуваком не мав.

Не говорив і не зідзвонювався з ним.

Не купував він в мене його 4 березня... 4 березня я написав що продав враховуючи манібек 3 дні...

:_07:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так чому відразу не пояснити ситуацію з самого початку як все було, а не придумувати неіснуючих телефонних розмов і всяке таке. Ніхто ж насправді мені не дзвонив і ні з ким я на підвищених не розмовляв. Давай хоть зараз кажи правду!

"Так це той ноут."

Та чому відразу не написати що ноут купував не ти, тобто не BRO, а твій товариш? До чого брехня ця вся?

Я з Бро взагалі ніяких справ не мав...

Крім того на ньому нормально StarCraft i WarCraft 3 ішли і нічого не прогрівалось і нічого на ламалось.

Продавав як нормальний ноутбук. Робочий. Про те що нібито там була прогріта чи поломана відеокарта не знав. Я не розбираюсь у ноутбуках.

При зустрічі я сидів чекав поки ваш товариш протестує скільки хоче часу його. Як на бб так і на інше. Так і було!

Крім того різна експлуатація його могла бути. Я не знаю як Бро експлуатував його.

Пройшов місяць а я маю віддавати із власного гаманця за те що я сам не робив і не був причетний до того що сталось? Я не тримав ноута біля вогню щоб там відаха нагнулась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так чому відразу не пояснити ситуацію з самого початку як все було, а не придумувати неіснуючих телефонних розмов і всяке таке. Ніхто ж насправді мені не дзвонив і ні з ким я на підвищених не розмовляв. Давай хоть зараз кажи правду!

"Так це той ноут."

Та чому відразу не написати що ноут купував не ти, тобто не BRO, а твій товариш? До чого брехня ця вся?

Я з Бро взагалі ніяких справ не мав...

Крім того на ньому нормально StarCraft i WarCraft 3 ішли і нічого не прогрівалось і нічого на ламалось.

Продавав як нормальний ноутбук. Робочий. Про те що нібито там була прогріта чи поломана відеокарта не знав. Я не розбираюсь у ноутбуках.

При зустрічі я сидів чекав поки ваш товариш протестує скільки хоче часу його. Як на бб так і на інше. Так і було!

Крім того різна експлуатація його могла бути. Я не знаю як Бро експлуатував його.

Пройшов місяць а я маю віддавати із власного гаманця за те що я сам не робив і не був причетний до того що сталось? Я не тримав ноута біля вогню щоб там відаха нагнулась.

Ладно за ремонт я не багато заплатив, раз користувач каже що не знав тоді не знав, вибачаюсь що підняв таку бучу! Зараз ноут працює добре температура ЖПУ під час запущеної гри 45-48 градусів. Я образ не тримаю як сталося так сталося тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тему можна закривати.

"еее, нет, тарапіца нє нада, тарапіца нє нада" (т. Саахов)

Це кум брата мого сусіда продав ноут Драгділєру, і він палюбе попереджав його, що відос утюжений. Атвічаю )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тему можна закривати.

"еее, нет, тарапіца нє нада, тарапіца нє нада" (т. Саахов)

Це кум брата мого сусіда продав ноут Драгділєру, і він палюбе попереджав його, що відос утюжений. Атвічаю )))

Аргументуйте
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це кум брата мого сусіда продав ноут Драгділєру, і він палюбе попереджав його, що відос утюжений. Атвічаю )))

kanevskiy_17689013_orig_.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це кум брата мого сусіда продав ноут Драгділєру

Кум моєї куми, що мав за куму.. :_07: :_07:

Аргументуйте

bublik007, та для чого? Просто легкий стьоб, суто для підняття настрою. От і все. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це кум брата мого сусіда продав ноут Драгділєру

Кум моєї куми, що мав за куму.. :_07: :_07:

Аргументуйте

bublik007, та для чого? Просто легкий стьоб, суто для підняття настрою. От і все. :)

а мне вчера опустили настрий

в предыдущей (закрытой ) теме

тоже по этому выопросу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мне вчера опустили настрий

Зараз ми твій опущений настрій рейтинг поправим. Десять плюсіків вистачить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мне вчера опустили настрий

Зараз ми твій опущений настрій рейтинг поправим. Десять плюсіків вистачить?

дафай :0155:

а мне вчера опустили настрий

Зараз ми твій опущений настрій рейтинг поправим. Десять плюсіків вистачить?

дафай :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...