Перейти до змісту

что это за новый развод по телефону?


relaxgood45

Рекомендовані повідомлення

У моих друзей такое было недавно и у меня. Звонит какой то тип в истерике, говорит что в милиции, там или дтп было или ещк что то и надо деньги.

Или это уже давно такое?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У моих друзей такое было недавно и у меня. Звонит какой то тип в истерике, говорит что в милиции, там или дтп было или ещк что то и надо деньги.

Или это уже давно такое?

"какой-то тип" то вперше,

зазвичай близькі родичі дзвонять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У моих друзей такое было недавно и у меня. Звонит какой то тип в истерике, говорит что в милиции, там или дтп было или ещк что то и надо деньги.

Или это уже давно такое?

Давно вже. Але що створив тему - правильно. Зайвий раз нагадати про цей вид шахрайства - не зайве.

"какой-то тип" то вперше,

зазвичай близькі родичі дзвонять

Часто дзвонить саме "какой-то тип" і намагається видати себе за близького родича ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвінок до моєї мами. Тихим голосом, сповненим болі, звучить: "Мам, я в міліції, поможи..." Відразу трубку бере інший, представляється працівником міліції, каже, шо ваш син влетів, і треба гроші. Коли мама попросила назвати ПІБ сина, кинули трубку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально на днях. Вночі дзвінок до мами на стац. телефон. В трубці крик "Маааамо, я твій син, я в міліції, поможиии!" Далі "капітан" бере трубку, представляється, і пояснює, що ваш син вліз в драку, сильно побив людину і йому світить 5 років. "Будете допомагати синові? 10 тис долларів".

Мама поклала трубку і передзвонила до сина, який вдома спить (з стаціонарного).

Нова тенденція - у всіх, до кого дзвонять заблоковується моб карта. Тобто "жертва" з мобільного не може передзвонити до "постраждалого". В мами карта розблокувалась на другий день десь о 12-ій.

Це четвертий відомий мені випадок за останній тиждень. З них двоє попали на гроші. Під!їзджає машина - людина виносить бабки, машина їде. У ВСІХ випадках мобільні "жертви" блокувались !!!

Тепер по факту в мами лежить ще один "не засвічений" мобільний з вбитими номерами на екстренний випадок.

Да, і схоже, шуршать по базі пенсійного фонду, і скоріш за все - самі органи заробляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально на днях. Вночі дзвінок до мами на стац. телефон. В трубці крик "Маааамо, я твій син, я в міліції, поможиии!" Далі "капітан" бере трубку, представляється, і пояснює, що ваш син вліз в драку, сильно побив людину і йому світить 5 років. "Будете допомагати синові? 10 тис долларів".

Мама поклала трубку і передзвонила до сина, який вдома спить (з стаціонарного).

Нова тенденція - у всіх, до кого дзвонять заблоковується моб карта. Тобто "жертва" з мобільного не може передзвонити до "постраждалого". В мами карта розблокувалась на другий день десь о 12-ій.

Це четвертий відомий мені випадок за останній тиждень. З них двоє попали на гроші. Під!їзджає машина - людина виносить бабки, машина їде. У ВСІХ випадках мобільні "жертви" блокувались !!!

Тепер по факту в мами лежить ще один "не засвічений" мобільний з вбитими номерами на екстренний випадок.

Да, і схоже, шуршать по базі пенсійного фонду, і скоріш за все - самі органи заробляють.

Органи в змові з оператором мобільного зв'язку, так виходить? Бо заблокувати мобільну карту може тільки оператор, на скільки я знаю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічна ситуація була з моїм батьком, але він їм "гарно" відповів, більше дзвонити не будуть)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені телефонували і кажуть"Батя помоги(жінка яника чи що))))", я кажу який батя? - у відповідь мене послали на .уй...Весело...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально на днях. Вночі дзвінок до мами на стац. телефон. В трубці крик "Маааамо, я твій син, я в міліції, поможиии!" Далі "капітан" бере трубку, представляється, і пояснює, що ваш син вліз в драку, сильно побив людину і йому світить 5 років. "Будете допомагати синові? 10 тис долларів".

Мама поклала трубку і передзвонила до сина, який вдома спить (з стаціонарного).

Нова тенденція - у всіх, до кого дзвонять заблоковується моб карта. Тобто "жертва" з мобільного не може передзвонити до "постраждалого". В мами карта розблокувалась на другий день десь о 12-ій.

Це четвертий відомий мені випадок за останній тиждень. З них двоє попали на гроші. Під!їзджає машина - людина виносить бабки, машина їде. У ВСІХ випадках мобільні "жертви" блокувались !!!

Тепер по факту в мами лежить ще один "не засвічений" мобільний з вбитими номерами на екстренний випадок.

Да, і схоже, шуршать по базі пенсійного фонду, і скоріш за все - самі органи заробляють.

Органи в змові з оператором мобільного зв'язку, так виходить? Бо заблокувати мобільну карту може тільки оператор, на скільки я знаю.

Мені здається, що вони вже стоять біля дому, коли телефонують, і включають якусь глушилку сигналу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класно коли наш люд може так легко розстатися з 10 тис.дол.

атлічно, я б сказав. в багатьох вдома лежить 10000 дол.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що вони вже стоять біля дому, коли телефонують, і включають якусь глушилку сигналу....

Тоді їм, як мінімум, треба точно знати адресу "жертви"))))) А у нас( поки що), сім-картка не фіксується. А біллінг номеру, штука не доступна "простим" смертним.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене було ще більш витончено...

Дзвонить серед білого дня до мене мама, і каже, що до неї подзвонила моя двоюрідна сестра (тобто, її племінниця) з іншого міста (350 км від нас, і живе там, в іншому місті вже років 30...), що начебто я дзвонив до неї (до сестри) і розповідав, що "я влип і терміново треба гроші", щоб "витягнути"... Сестра не повірила, навіть по голосу "мене" не пізнала, але... мені напряму дзвонити засумнівалася... Суть в тому, що швидше за все, на неї вийшли через соцмережі, де дивились на її "рідню" там же... тупо брали на понт і на "авось"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було таке. Ситуація потрійна. Прийшла колега, розказує історію що її маму вночі хотіли так само розвести, але їй повезло, вона напередодні таку ж саму історію чула, і зразу зрозуміла, що развод. Далі я розказую історії своїм родичам. Через тиждень дзвонять до тестя, що мій швагер попав в дтп (він якраз в Крим їздив відпочивати). Добре що все добре, і ніхто не повівся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально на днях. Вночі дзвінок до мами на стац. телефон. В трубці крик "Маааамо, я твій син, я в міліції, поможиии!" Далі "капітан" бере трубку, представляється, і пояснює, що ваш син вліз в драку, сильно побив людину і йому світить 5 років. "Будете допомагати синові? 10 тис долларів".

Мама поклала трубку і передзвонила до сина, який вдома спить (з стаціонарного).

Нова тенденція - у всіх, до кого дзвонять заблоковується моб карта. Тобто "жертва" з мобільного не може передзвонити до "постраждалого". В мами карта розблокувалась на другий день десь о 12-ій.

Це четвертий відомий мені випадок за останній тиждень. З них двоє попали на гроші. Під!їзджає машина - людина виносить бабки, машина їде. У ВСІХ випадках мобільні "жертви" блокувались !!!

Тепер по факту в мами лежить ще один "не засвічений" мобільний з вбитими номерами на екстренний випадок.

Да, і схоже, шуршать по базі пенсійного фонду, і скоріш за все - самі органи заробляють.

Органи в змові з оператором мобільного зв'язку, так виходить? Бо заблокувати мобільну карту може тільки оператор, на скільки я знаю.

Мені здається, що вони вже стоять біля дому, коли телефонують, і включають якусь глушилку сигналу....

На глушилку не схоже. Карта Київстар. До 12 год наступного дня карта була відключена оператором, у всіх, хто був поряд мережа присутня.

Можна було б взяти оператора за жопу, на якій підставі відмикали карту, але якщо в долі, відмажуться, мол, карта була включена - у вас неполадки з телефоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожа ситуація також була! Звонили бабусі, типу я попав в дтп і треба гроші! Звонили на стаціонарний! Добре що вони зразу відзвонились на мобільний і перепитали чи все добре! А так би могли б бути неприємні спогади, хоча вони і так у них залишились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А моя бабушка рік тому "мені" вислала 1000грн. Я був за кордоном і не відповідав. Через 3 дні здивувся дуже коли спитала -"ну як там аварія, все вирішилось?".

Але видала себе сама, подзвонили, сказали -Бабушка привіт", а вона: -Коля то ти?..

І все, далі лапша, Там Там термінал і т.д. Заяву писати не вийшло, бо навіть не було номера карточки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Звонить, каже:

-Алло, пап то я

Я: хто це (думаю помилився номером хтось, чи що)?

-то я - твой син, я в аварію попав

я: ахаха, лашара! Наіпать рішив?

і те ху#ло поклало трубку.

Будьте обережні!

його номер 63 615 28 09.

P.S. Кому сумно можете з нього пошуткувати в його стилі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...