Перейти до змісту

Басейн


Davids

Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 159
  • Створено
  • Остання відповідь

а Где есть бассейн и тренажерный зал - подскажите пожалуйста

Центральний басейн+"тренажорка" на Грушевського, друг(тренера звати Вова, я думаю як попитаєте-почуєте схвальні відгуки) там тренує і по плаванню, і силові, і рукопашка, і харчування

Якщо цікаво-можу дати контакти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Підкажіть де в Луцьку є басейн з тренером, щоб навчив плавати?

А то в свої 21 рік плаваю як сокира без топорища...:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хожу на сахарный (спорт школа), конечная маршрутки 23, 24. Бассейн не большой, но теплый! Работают 07.00 – 09.00 и 19.00 – 21.00. Всегда присутствует тренер. Цена вопроса 100 грн. – 12 занятий. Меньше всего людей с 08.00 - 09.00. Вода, если эту хлорку можно назвать водой, не очень, ну думаю, как и везде! В целом я доволен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хожу на сахарный (спорт школа), конечная маршрутки 23, 24. Бассейн не большой, но теплый! Работают 07.00 – 09.00 и 19.00 – 21.00. Всегда присутствует тренер. Цена вопроса 100 грн. – 12 занятий. Меньше всего людей с 08.00 - 09.00. Вода, если эту хлорку можно назвать водой, не очень, ну думаю, как и везде! В целом я доволен

справку нужно с больницы ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хожу на сахарный (спорт школа), конечная маршрутки 23, 24. Бассейн не большой, но теплый! Работают 07.00 – 09.00 и 19.00 – 21.00. Всегда присутствует тренер. Цена вопроса 100 грн. – 12 занятий. Меньше всего людей с 08.00 - 09.00. Вода, если эту хлорку можно назвать водой, не очень, ну думаю, как и везде! В целом я доволен

справку нужно с больницы ?

Йдете у поліклініку, там повинна бути комісія по меддопусках. Можна піти до того лікаря що там виписує довідки (40-50грн на карман, принаймі так було) і там домовитись. Така довідка проходить у центральному басейні що на Грушевського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хожу на сахарный (спорт школа), конечная маршрутки 23, 24. Бассейн не большой, но теплый! Работают 07.00 – 09.00 и 19.00 – 21.00. Всегда присутствует тренер. Цена вопроса 100 грн. – 12 занятий. Меньше всего людей с 08.00 - 09.00. Вода, если эту хлорку можно назвать водой, не очень, ну думаю, как и везде! В целом я доволен

справку нужно с больницы ?

Йдете у поліклініку, там повинна бути комісія по меддопусках. Можна піти до того лікаря що там виписує довідки (40-50грн на карман, принаймі так було) і там домовитись. Така довідка проходить у центральному басейні що на Грушевського.

Маю довідку районної лікарні Ліпін, на Грушевського проходить але не охота платить 260грн за тих же 12 занять, тому зїзжу на сахарний подивлюсь що там до чого, ціна питання цікава всього навсього 100гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справку надо в любой бассейн! На сахарном не требуют шапочку, если короткие волосы, а вот очки надо непременно - глаза от хлорки вылазят. Так же на абонемент за 100 грн можно пройти вдвоем (просто отмечают 2 занятия за раз). Детей до 6 лет можно брать бесплатно. Но повторюсь - на каждого посетителя должна быть справка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справку надо в любой бассейн! На сахарном не требуют шапочку, если короткие волосы, а вот очки надо непременно - глаза от хлорки вылазят. Так же на абонемент за 100 грн можно пройти вдвоем (просто отмечают 2 занятия за раз). Детей до 6 лет можно брать бесплатно. Но повторюсь - на каждого посетителя должна быть справка!

Понятно ! А какое качество услуг? Душ там хоть есть c горячей водой? люблю попариться после плавания :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хожу на сахарный (спорт школа), конечная маршрутки 23, 24. Бассейн не большой, но теплый!

невеликий басейн - це 25 метрів?

заодно запитаю які новини/прогнози про роботу басейну в політехнічному?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Хто куди зараз в басейн ходить? Хотів записаится в центральний, купив все шо нада, виробив справку, приходжу через тиждень. А мені заявляють: "Вибачте місць вже нема".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені заявляють: "Вибачте місць вже нема".

Невже всі групи переповнені?

в НВК № 26 спробуйте або басейн на Цукровому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В центральному дійсно все "забито". Поки що. Ближче до зими народу буде значно менше, тоді можна буде записатись без проблем. Січень-лютий - місця будуть 100% :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Наразі ходжу в басейн в школі №26. Як на мене досить непогано. Людей теж небагато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі ходжу в басейн в школі №26. Як на мене досить непогано. Людей теж небагато.

яка зараз ціна абонементу на місяць?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...