Перейти до змісту

Басейн


Davids

Рекомендовані повідомлення

В спорткомплексі ЛНТУ абонемент дорослий-140 гр, дитячий до16 років-110 гр(12 разів на місяць )

Заняття кожен день крім неділі:17.30-18.10 ( орієнтовно 4-6 чол на доріжку ) 2 Інструктора на басейні

18.10-18.50 ( орієнтовно 4-6 чол на доріжку ) 2 Інструктора на басейні

18.50-19.30 ( орієнтовно 6-8 чол на доріжку ) 2 Інструктора на басейні + тренер

19.30-20.10 ( орієнтовно 6-8 чол на доріжку ) 2 Інструктора на басейні + тренер

20.10-20.50 ( орієнтовно 2-3 чол на доріжку ) один тренер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 159
  • Створено
  • Остання відповідь

підніму трохи тему.

хто куди ходить в басейн? які зараз ціни?

де можна зробити довідку в басейн і що для цього потрібно? п.с може хтось стикався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В центральному басейні 12 занять коштує 220 грн

Довідку можна зробити у поліклініці за місцем проживання, підійшовши спочатку до участкового лікаря

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ситуація з відвідуванням? Чи можна плисти не ризикуючи когось оглушити\торпедувати? Цікавить обідня пора.

Наперед вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За словами працівників басейну, з 13.00 до 15.00 - "мертва година", тобто 1-2 людини на доріжку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте пораду як навчитись стилю батерфляй. Прийму із вдячністю відео урокі, або уроки від досвідченої плавчині із голубими очима та красивою посмішкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

taiger, для початку запишіться в басейн. А тоді зверніться за допомогою до інструктора або тренера. Вони з радістю вам допоможуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ще чула про басейн ЛДТУ - правда, сама там ніколи не була.

Щодо басейну в ЛНТУ....то там басей також непоганий. Абонемент на місяць коштує 100 чи 120 грн.

В центральному басейні 12 занять коштує 220 грн

Довідку можна зробити у поліклініці за місцем проживання, підійшовши спочатку до участкового лікаря

Довідка робиться дуже швидко)))) На Шевченка в лікарні вона коштує 20-30 грн і тобі її відразу виписують не треба чекати ніяких аналізів.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довідку можна зробити і у інфекційній лікарні. І навіть трішки дешевше ;)

Але мою подругу з такою довідкою в басейн не пустили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте пораду як навчитись стилю батерфляй. Прийму із вдячністю відео урокі, або уроки від досвідченої плавчині із голубими очима та красивою посмішкою.

на you tube є багато відео уроків дозволяють добре відточити техніку, вказують на помилки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в який басей можна з 2 річною дитиною ходити? бажано в період з 18.30 і 22.00год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цю тему переглянь. Два варіанти є точно (поліклініка і Віпурі-кет). Правда, поліклініка до 17.00, решта треба уточнювати, в темі є телефон).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

За словами працівників басейну, з 13.00 до 15.00 - "мертва година", тобто 1-2 людини на доріжку

А хіба в обідню пору у центральний басейн (на Грушевського) пускають? Мені козали до них можна тільки вранці та ввечері(з 18 години). Особисто ходжу на 20.15 окрім суботи - 19.30. Люду спочатку троха тіснувато,але до кінця заняття буває 2-3 чол. на доріжку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба в обідню пору у центральний басейн (на Грушевського) пускають? Мені козали до них можна тільки вранці та ввечері(з 18 години). Особисто ходжу на 20.15 окрім суботи - 19.30. Люду спочатку троха тіснувато,але до кінця заняття буває 2-3 чол. на доріжку.

Пускають, але не завжди... В обідню пору у них часто змагання

І я на 20.15 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Що нового з басейнами, які наразі працюють, які ціни? Заздалегідь вдячний!

Плитка новая, ну очень скользкая, и новые тумбочки в центральном :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А що з басейном ЛНТУ? не можу додзвонитися ніяк. Хочу раз-два в тиждень ходити в басейн))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що з басейном ЛНТУ? не можу додзвонитися ніяк. Хочу раз-два в тиждень ходити в басейн))

Відключили тепло по всьому спорткомплексу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...