Перейти до змісту

Луценко побив Черновецького


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Кличко, як професіонал, не має права використовувати свої професійні навики у власних цілях.
Це не власні цілі, це в інтересах держави :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виталий Кличко: “В боксе победил Луценко”
[14:28 21 января 2008г.] [ РБК-Украина ]

Виталий Кличко считает, что драка в Секретариате президента между министром внутренних дел Юрием Луценко и мэром Киева Леонидом Черновецким — это не тот путь, которым можно решить вопросы, хотя как человек он понимает мотивы Луценко. Об этом лидер блока Кличко в Киевраде заявил сегодня журналистам.

“Я многократно ловил себя на мысли сделать так же, но я понимаю, что такими методами невозможно решать вопросы... Но как человек я очень понимаю Юрия Луценко. Вы знаете, если достают, если люди врут, если говорят на черное “белое”, а на белое — “черное”, а затем они такие белые и пушистые, всегда ловишь себя на мысли закрыть рот этим людям, — отметил он. — Но такими методами не можем решить этот вопрос. Хочу сказать, что сейчас счет 1:1 — Черновецкий победил когда он бегал [кросс], но в боксе победил Луценко”.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луценко - баба! Да болить, да неприємно. Всі ми люди!!

Але він посадовець, в нього перш за все обовязки, і повноваження ого-го.

Коротше Луценко=слабка сила волі. Не мав він права на таку "Вольность" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю що більшість киян з задоволенням потримали б Черновецького якщо не в оптичному прицілі, то хоча б за горло. Так що Луценка вони зрозуміють і простять :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луценко - баба! Да болить, да неприємно. Всі ми люди!!

Але він посадовець, в нього перш за все обовязки, і повноваження ого-го.

Коротше Луценко=слабка сила волі. Не мав він права на таку "Вольность" :blink:

Це Черновецький зробив як баба, :P дали ляпаса (по словам Луценка і кількох губернаторів) а внього там підозра на струс мозгу :0037::D . І захищає себе Черновецький тим "якщо самого Черновецького вдарив міліціонер - то любу людину може вдарити міліціонер" шо за бред!!!!!!!!!!!!!!

О. Довгий хоть би як брехав то хоть в камеру б дивився а то очі як в спійманого злочинця бігають :D(завчив текст і все ;) ), !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Застосування фізичної сили свідчить про розумову слабкісь....і всеж треба було добити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і всеж треба було добити
Та Луценко просто не професіонал... професіонал би свідків живих не лишив :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто Черновецкому повезло, что это был Луценко а не Янукович

Чи не Кличко :)

Якби це був Кличко, то заголовки статей трохи відрізнялися б -- замість "Луценко побив ..." було б "Кличко вбив ..." :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО:Тра було так:

"Пане Черновецький,в мене є конфіденційна інформація,яка стосується Вас.Можу сказати тет-а-тет."

Заваів би його в туалет.А там спочатку ліктем в вухо,потім коліном в пузо,а тоді вже можна і по щоці відкритою долонею чи ступнею.Оце і по ментовські і по чоловічому.А Черновецький б потім писав би в протоколі:"Зайшов в туалет,послизнувся,вдарився об унітаз,встав,знов послизнувся і так три рази".

ЗІ: а так я пацифіст :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех.. пропоную форумчанам скинутись на малесеньку бомбочку для ВР

І хто ми після цього??

Це Черновецький зробив як баба,

Ні він просто падлюка, і таких в Україні багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прпочитаф. Зрозумів тільки "жізнену" позицію "аппісафшіхся" тут.

1. Луценка "достав" бабломенн. ("Бабло-перемагає зло").

2. Тримать в прицілі і тим паче придушить (Луценка), бажають ті, кому мішає варить "бабло". Або ж , його тримають про всяк випадок за "цапа-відбивайла".

3. Ситуацію може змінити лише "бабло" або "9 грам" свинцю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...