Перейти до змісту

Де купити паралон, матерію.?


0003854546

Рекомендовані повідомлення

Хочу перешити ліжко, диван - ПІДКАЖІТЬ - Де купити паралон, матерію. Паралон запитував на ринку 25 плотність ( 90 грн. см. кв.) , а 35 плотність взагалі дорого. Хто може займається, взагалі мені рекомендували 35 плотність, чи є різниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно було. Але можливо торгівельні точки ще працюють.

1. вул. Конякіна, зупинка біля АЗС ОККО, за цією зупинкою склади. Там є (була) фірма, що торгувала паралоном, пружинними блоками, тканинами і усім іншим для диванів.

2. вул. Карпенка-Карого, Єврокераміка, ангра справа, асортимент аналогічний.

3. пізніше казали про базу/фірму на Мамсурова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ринку 25 плотність ( 90 грн. см. кв.)

90грн за 1кв. см???? 1 на 1см???? Він що золотих ниток?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паралон і матері купив на Мамсурова 8в. Після довгого шукання ходив по різних складах магазинах, на Карпенка ... вибір так собі, ціни зараз високі , паралон мені обійшовся на диван 609 грн. 35 плотність... На Карпенка ще дорожче. Та й взагалі був здивований, коли прийшов на Мамсурова - вибір великий, НУ й ціни теж ,,, є з чим порівняти. На Карпенка матерії менше. Обтягуєм самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діван до реставрації post-9880-0-43847600-1427632053_thumb.jp

після реставраціїpost-9880-0-62947600-1427632252_thumb.jp

Реставрацію роили самі, зробили за день, трохи внатяжку, поміняли паралон і матерію.

Зараз планую зробити диван малютка з нуля, підрахував що можна зробити дешевше і краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0003854546,Ось тут тема по меблях, багато цікавої інформації, можливо чимось допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...