Перейти до змісту

Комуніста Кононовича вкрали


RomaL

Рекомендовані повідомлення

інфа вк

В центре города Луцка на глазах у прохожих был избит, похищен и увезён в не известном направлении второй секретарь Волынского ОК КПУ, первый секретарь Волынского ОК ЛКСМУ Александр Кононович. Местонахождение его пока не известно!

КПУ Шевченковская Правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

показуха

за тих чмирів всі забули, вот вони і вирішили про себе ефектно нагадати

або СБУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хрен з ним, з мудаком.

Не треба було гуманітарку возити в домбабве і менше прокацапської фігні нести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Местонахождение его пока не известно!

Повезли на відправку до Чечетова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво - когось здивує, якщо завтра він вже буде на свободі, а декого з тих, хто дав люлей та відвіз його в СБУ міліція візьме для дачи показів? мене не здивує... Мене от дивувало, чого він так довго совався містом, а СБУ не реагувало на це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво - когось здивує, якщо завтра він вже буде на свободі, а декого з тих, хто дав люлей та відвіз його в СБУ міліція візьме для дачи показів? мене не здивує... Мене от дивувало, чого він так довго совався містом, а СБУ не реагувало на це.

ну так він поки ходив можна було відслідковувати з ким контактував , джерела фінансування і тд, а так толку з нього сидячого.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в Юванті цілий день грає виключно українська музика, на відміну від постійної рускої попси.

Походу Луцьком пішла зачистка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В управлінні Служби безпеки України Волинської області розпочали досудове розслідування стосовно молодих представників Компартії, зокрема, братів-комуністів Михайла іОлександра Кононовичів.

Про це повідомляє «Прес-центр».

kljks.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба ще затримати тих, кому він, і з ким той весь срач тут розводив. Він не один. Поки Всі неирозбіглись, треба ловити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще Сітюха,який Путіна призивав, Горбатюка, лакея ригівськогоі і хто там ще у ОблРаді залишився з ригів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інфа вк

В центре города Луцка на глазах у прохожих был избит, похищен и увезён в не известном направлении второй секретарь Волынского ОК КПУ, первый секретарь Волынского ОК ЛКСМУ Александр Кононович. Местонахождение его пока не известно!

КПУ Шевченковская Правда

nichosi_74830028_orig_.jpg?6q9ce

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в Юванті цілий день грає виключно українська музика, на відміну від постійної рускої попси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все це лише вказує на відсутність нормальних правоохоронних систем. Доречі за таке Пс теж судити треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях бачив одного з братів. Перебігав дорогу перед мною. Чуть не збив. А так думаю мало сбу затримати за українофобську діяльність. Бачив не раз його скайп конференції на новососних порталах. А не пс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі за таке Пс теж судити треба.

До чого тут ПС?

бо москалі чомусь дуже ПС бояться....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...