Перейти до змісту
RomaL

Комуніста Кононовича вкрали

Recommended Posts

інфа вк

В центре города Луцка на глазах у прохожих был избит, похищен и увезён в не известном направлении второй секретарь Волынского ОК КПУ, первый секретарь Волынского ОК ЛКСМУ Александр Кононович. Местонахождение его пока не известно!

КПУ Шевченковская Правда

Поширити це повідомлення

цікаво - когось здивує, якщо завтра він вже буде на свободі, а декого з тих, хто дав люлей та відвіз його в СБУ міліція візьме для дачи показів? мене не здивує... Мене от дивувало, чого він так довго совався містом, а СБУ не реагувало на це.

Поширити це повідомлення

цікаво - когось здивує, якщо завтра він вже буде на свободі, а декого з тих, хто дав люлей та відвіз його в СБУ міліція візьме для дачи показів? мене не здивує... Мене от дивувало, чого він так довго совався містом, а СБУ не реагувало на це.

ну так він поки ходив можна було відслідковувати з ким контактував , джерела фінансування і тд, а так толку з нього сидячого.

Поширити це повідомлення

Сьогодні в Юванті цілий день грає виключно українська музика, на відміну від постійної рускої попси.

Походу Луцьком пішла зачистка.

Поширити це повідомлення

В управлінні Служби безпеки України Волинської області розпочали досудове розслідування стосовно молодих представників Компартії, зокрема, братів-комуністів Михайла іОлександра Кононовичів.

Про це повідомляє «Прес-центр».

kljks.jpg

Поширити це повідомлення

Треба ще затримати тих, кому він, і з ким той весь срач тут розводив. Він не один. Поки Всі неирозбіглись, треба ловити.

Редаговано Onil

Поширити це повідомлення

інфа вк

В центре города Луцка на глазах у прохожих был избит, похищен и увезён в не известном направлении второй секретарь Волынского ОК КПУ, первый секретарь Волынского ОК ЛКСМУ Александр Кононович. Местонахождение его пока не известно!

КПУ Шевченковская Правда

nichosi_74830028_orig_.jpg?6q9ce

Поширити це повідомлення

На днях бачив одного з братів. Перебігав дорогу перед мною. Чуть не збив. А так думаю мало сбу затримати за українофобську діяльність. Бачив не раз його скайп конференції на новососних порталах. А не пс.

Редаговано NoutM

Поширити це повідомлення