Перейти до змісту

Продам IPhone 4s 16GB проблема з ICloud


PlaymaN

Рекомендовані повідомлення

Користувався без проблем поки не вирішив оновити iOS. Через те, що не розібрався і не почитав інтернет отримав віконечко, яке просить логін і пароль до iCloud. Виявилось попередній власник не вийшов зі свого акаунту. Нажаль зв'язок з попереднім власником втрачено :(

Власне тому і продаю. Можливо хтось знає як розблокувати чи комусь потрібен на запчастини.

Про телефон: 4s на 16Gb, Neverlock, білий. Користувався обережно. Зовнішній стан близький до ідеалу, сліди використання мінімальні. На фото видно. Ніде нічого не побито і не тріснуто. В комплекті: телефон, коробка, папірці, шнурок (адаптера нема).

Початкова ціна 1900 грн.

Зв'язок зі мною в темі або приватних повідомленнях.

post-13793-0-47400200-1425829865_thumb.j post-13793-0-67207600-1425830150_thumb.j post-13793-0-82264100-1425829938_thumb.j post-13793-0-14997200-1425830047_thumb.j post-13793-0-64572400-1425830242_thumb.j
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон купувався набагато дорожче. Нажаль, я й так багато втрачаю тому така ціна. До того ж вона не остаточна. Кого зацікавить, той запропонує свою ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до того як оновив іос, встановлював якісь додаткі? Ну там вайбер наприклад? Скайп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, телефон вже мав доволі багато встановлених додатків. Я його купив не дуже давно, необхідності в нових додатках не було.Я не сильно розбираюсь в Apple, тільки чув про той Apple ID і свій створювати не став. Нажаль прочитав я про той аккаунт Apple коли вже було пізно.

MACCEN, дякую. Але немаю чека і наскільки я знаю зараз необхідно вживу дзвонити в техпідтримку Apple, щоб отримати номер тієї справи. Це трохи багато возні, можливо як буде більше часу то спробую.

Доречі ще актуально. Знижую ціну до 1800 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таку суму можна витягти з цього телефона, але лише продаючи його по частинам.

За все у зборі дадуть грн 900.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дисплей 13$

камера 2$

wifi - 4$

коробка 65грн

якщо піде деребан , пропоную такі ціни на окремі деталі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дисплей 13$

камера 2$

wifi - 4$

коробка 65грн

якщо піде деребан , пропоную такі ціни на окремі деталі

Шановний, де ви бачили ціну на дисплей - 13$? Скажіть де, я оптом закуплю. Навіть камера 2$, серйозно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний, де ви бачили ціну на дисплей - 13$? Скажіть де, я оптом закуплю. Навіть камера 2$, серйозно?

на амазоні ціна за модуль (дисплей+тач) від 15 дол. за новий.

а тут - б/к

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...