Перейти до змісту

Куплю СЬОГОДНІ послугу обрізки SIM-карти в районі північного ринку


MaestroA

Рекомендовані повідомлення

Обрізка двох сімок під micro-SIM.

Район північного ринку - обов'язково! (Причина: об'єкти не мої і їх тимчасова відсутність вдома має бути непоміченою прекрасною половиною. Ну, ви розумієте...)

Пропозиції в тему/приват!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Гостинці справа від головного входу салон МТС - там дівчинка обрізає безкоштовно... Я обрізав відразу 2шт. то дав їй на каву для вдячності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в порт сіті в салоні мтс теж безкоштовно. і на Волі. Якщо принципово північка, то в магазині місто 3-G на парковці перед Фуршетом точно є такий пристрій. Думаю за 20-ку домовитесь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за поради і готовність допомогти.

Особлива подяка Deemon'у за наданий інструмент на вихідні.

Тему можна закривати.

P.S.

в магазині місто 3-G на парковці перед Фуршетом точно є такий пристрій. Думаю за 20-ку домовитесь

Ради цікавості зайшов запитати. За дві сімки хочуть 40 грн. Курс курсом, але по-моєму, трохи жирно за 10-20 секунд клац-клац.

Для порівняння, за 50 грн. машину миють хвилин 20, затрачаючи також фізичну силу, водні ресурси та хімію. А тут на рівному місці...

Слава Борді і добрим людям!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазини Київстар роблять обрізку картки безкоштовно, тільки SIM картки "Київстар".

Заміна на нову з маленькою мікросхемою 21.25 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вирізаю зараз по 10 грн, а декому безплатно.

А за пристрій колись (досить давно). заплатив 50 дол.

До речі є ще риск і пошкодити карту при вирізці.

Стосується МТС червоних під 5й айфон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого ножницями не можна обрізати?

Можна й цвяхи вкручувати викруткою, але молотком їх забивати зручніше і простіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будь-яка мобільна забігаловка, імхо, мусить тримати в себе таку дрібничку як 5 баксовий різак, і як в знак хорошого тону та поваги до клієнтів чи просто бажаючих - чікнути ту нещасну сімку за дякую.

крутити бізнес на такому - жлобство вищої категорії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...