Перейти до змісту

Реставрація Шарова опора


740d

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть будь-ласка де в Луцьку реставрують шарові опори до автомобілів? BMW/AUDI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька років назад реставрував рульові тягі на Сафроні по К.Карого. Зробили нормально, щей давали гарантію здається 50 000 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Вулкані реставраціями займались, робив колись наконечники, впринципі задоволений, на рах. шарових питайте - 710 988

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сафроні (той що біля Порт Сіті) не раджу! Погано роблять і гарантія як би вам сказати - "до попи" На сітроена джампі реставрували там - хватило на 5 тисяч ........... далі мозк парили і перероблювали , хоча папір був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі не рекомендую такі речі реставрувати! Особливо якщо їздете за кордон! Єслі що побачить поліція штраф піпєц! По європейським стандартам заборонено!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна мобільний бо я не з Луцька

0504380930 Вулкан. Реставрували шарову на скорпіо, гарантія є, зробили нормально. Кожен місяць сказали приїжати на перевірку (безкоштовно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво як страховий агент має побачити що опора реставрувалася...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну наприклад коли складає акт пошкоджень! В мене був такий випадок ! Навіть треба було авто заганяти на підйомник! Бо всі пошкоджені деталі та механізми він описує + обов'язково фотографує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно, навіщо реставрувати? У мене трафік. ціна на вчора турецької опори AS Metal (не така вже і погана) 200 грн. Яка би вона не була, але це НОВА! А скільки б коштувала реставрація? Напевне 100-150 грн.

Воно того варте???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ауди-100 реставрировали опору,результат:в Польше отлетело колесо(лопнула опора)хорошо что скорость была не больше 50,после этого ни кому не советую,наши умельцы редко соображают(еще реже делают)что после изготовления шаровая должна пройти процесс термооброботки для снятия внутренних напряжений в металле,если только поджать то ещё можно,но ни в коем случае изготовление самой шаровой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реставровані шарові ходять непогано, але звідки ви знаєте що в пальці нема тріщини і він не лопне через трішки часу десь в дорозі. так, шанс один на мільйон, але бути тим одним якось не хочеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...