Перейти до змісту

Неадекватний користувач борда


Drugdealer

Рекомендовані повідомлення

Я дивився на розетці собі телефона, стояла ціна 2899грн. тільки не було в наявності. Поставив в лист очікування. Коли він з'явився то зробив замовлення (пізно вночі). На другий день позвонили і сказали що вже його знову немає. На третій день він знову з'явився але вже по ціні 4299грн.

Тепер питання: я мав проклинати Розетку і всіляко її ображати бо вони підняли ціну? Питання до нашого обіженого покупця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зрозумів одне, що з Любомльськими гопніками не варто мати справу взагалі.

Взагалі, з будь-якими гопніками не варто мати справу, чи то; Луцькі, Любомильскі, Ківерецькі, Любишовскі і інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив на Варшавському ринку мобілку, як купував нібито все було гуд. Як тільки прийшов додому, телефон почав нереально глючити :_20:. На слідуючий день, вернувся на базар з телефоном до продавця, мов "що за хлам ви мені продали" а він "я вас перший раз в житті бачу", спорив, спорив, так і нічого доказати не зміг, плюнув і махнув рукой. До 740d Ось це називається - киданули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив на Варшавському ринку мобілку, як купував нібито все було гуд. Як тільки прийшов додому, телефон почав нереально глючити :_20:. На слідуючий день, вернувся на базар з телефоном до продавця, мов "що за хлам ви мені продали" а він "я вас перший раз в житті бачу", спорив, спорив, так і нічого доказати не зміг, плюнув і махнув рукой. До 740d Ось це називається - киданули.

Не вірю я на варшавському багато телефонів купляв і половину з них вертав назад, коли ти купляєш телефон вони дають чек на товар вони там вписують емей тіліфона, і ціну, так що не базарь!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив на Варшавському ринку мобілку, як купував нібито все було гуд. Як тільки прийшов додому, телефон почав нереально глючити :_20:. На слідуючий день, вернувся на базар з телефоном до продавця, мов "що за хлам ви мені продали" а він "я вас перший раз в житті бачу", спорив, спорив, так і нічого доказати не зміг, плюнув і махнув рукой. До 740d Ось це називається - киданули.

у мене була схожа ситуація, але я повертав товар через дві години- то продавець морозився, потім казав що візьме назад, але гроші не всі віддасть, а частину, в результаті віддав усі. От такі у нас продавці на варшавці (ясно що не всі, але трапляються)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я бачу, в цій історії фігурує одна особа, яка люто плюсує того, про кого йде мова.

Ця ж особа, так само плюсувала цього користувача, зі схожими проблемами. Та й ніби то місто було таке ж саме.

Не бачу ІР - нічого не можу сказати. Але збіг сумнівний....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця ж особа, так само плюсувала цього користувача, зі схожими проблемами. Та й ніби то місто було таке ж саме.

І жінка нашого героя тоді також фігурувала! Борда всьо пам'ятає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив на Варшавському ринку мобілку, як купував нібито все було гуд. Як тільки прийшов додому, телефон почав нереально глючити :_20:. На слідуючий день, вернувся на базар з телефоном до продавця, мов "що за хлам ви мені продали" а він "я вас перший раз в житті бачу", спорив, спорив, так і нічого доказати не зміг, плюнув і махнув рукой. До 740d Ось це називається - киданули.

у мене була схожа ситуація, але я повертав товар через дві години- то продавець морозився, потім казав що візьме назад, але гроші не всі віддасть, а частину, в результаті віддав усі. От такі у нас продавці на варшавці (ясно що не всі, але трапляються)

При схожій ситуації на старому ринку продавець через декілька годин після покупки повернув усю суму лише після звернення в місцевий відділок міліції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я бачу, в цій історії фігурує одна особа, яка люто плюсує того, про кого йде мова.

Ця ж особа, так само плюсувала цього користувача, зі схожими проблемами. Та й ніби то місто було таке ж саме.

Не бачу ІР - нічого не можу сказати. Але збіг сумнівний....

зате я бачу ІР, *всьо*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не спіши.

Я то підозрюю, що мерс і цей 740де - одно ліцо. особливо, коли зайшла мова про дружину.

Я подивився хто ж його так люто плюсує, коли, зазвичай, мало б бути тьма мінусів за пост - он воно шо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...