Перейти до змісту

Платежі за кордон.


sergkots

Рекомендовані повідомлення

У якому банку краще відкрити картковий рахунок для платежів за кордон ( Аліекспрес). Поділіться досвідом. Надумав відкрити валютну картку - більш прогнозований курс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо Вам голд? Я для таких справ відкрив універсальну з нульовим кридитним лімітом. Ніяких оплат за користування, платиш за курсом привата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо Вам голд? Я для таких справ відкрив універсальну з нульовим кридитним лімітом. Ніяких оплат за користування, платиш за курсом привата.

Так і я не хочу голд. Хочу звичайну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю що Ви там хочете платити за кордон!? В мене в практиці було що люди їздили платити платежі в Польщу! Бо в нас ахерена комісія! При потребі можу за винагороду допомогти! В Польщі буваю 2-3 рази в тиждень!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж треба було отримувати гроші з закордону, мені оформили голд в приваті і платити щомісяця не треба - при поповненні беруть 1%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж треба було отримувати гроші з закордону, мені оформили голд в приваті і платити щомісяця не треба - при поповненні беруть 1%

Перекази зараховують без комісії. Поповнення напевно 0.5%, а не 1%. Можу навчити, як і цієї комісії уникнути при поповненні карти для виплат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрив у банку Михайлівський. Умови прийнятні. Рахунок депозитний відповідно не я плачу а банк нараховує відсотки на залишок. Приват бере в залежності від картки 1 - 0,5 % від суми. У Аваля беруть за обслуговування, а-банк також за обслуговування. Укрексім за відкриття 1200 грн хоче. В інших не був. Влаштували умови Михайлівського

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оплачую вже не перший рік на Алі (Ебей) і т.д. ще не разу не брало комісії, все згідно курсу конвертації по карті. Максимальну суму оплати на Спортдірект (Британія) переводив 300 євро (по курсі на день оплати 2013 рік, щось в районі 3000 грн), відсотків не знімало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, останій раз оплачував покупку на Алі два тижні тому.

можливо у вас ще старий договір.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж треба було отримувати гроші з закордону, мені оформили голд в приваті і платити щомісяця не треба - при поповненні беруть 1%

Перекази зараховують без комісії. Поповнення напевно 0.5%, а не 1%. Можу навчити, як і цієї комісії уникнути при поповненні карти для виплат.

Сьогодні поповнював - взяло 1%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для інтернет покупок використовую доларову та єврову картку УкрСибБанку, пакетна пропозиція All Inclusive.

Жодних комісій за поповнення картки чи покупки немає. Лише плачу щось 12 чи 15 грн в місяць. Але величина абонплати залежить від об'ємів покупок щомісяця. Чим менші обороти - тим більша абонплата (максимум біля 30 грн).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...