Перейти до змісту

Котел Попова


xriaps

Рекомендовані повідомлення

Піроліз - це розкладання речовини нагрівом без доступу повітря.

А котли - газогенераторні, і у всіх твердопаливних теплогенераторів є тільки один оптимальний режим - максимум(за умови прорахованого теплообмінника). В режимах, які відрізняються від номінального - ККД і близько не буде відповідати заявленому.

Тому твердопаливник без теплоакумулятора(хоча б 50л/кВт, а краще 100л/кВт) - гроші на вітер в трубу. Та й користуватись ним

ще те задоволення, що і підтвердив Ihp,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У булер'янів є 2 режими - активне горіння (все в трубу) та режим тління (піроліз), для цього є 2 закрилки, на вході та та на виході з котла. ККД, якщо не помиляюсь до 80%.

Напевне проблемка моя вирішиться коли перестану все підряд кидати (і сміття попадається інколи, целофан, пластик тощо інколи попадає) від чого і детонує. Тепер лише дрова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевне проблемка моя вирішиться коли перестану все підряд кидати (і сміття попадається інколи, целофан, пластик тощо інколи попадає) від чого і детонує. Тепер лише дрова.

Детонує від нестачі вторинного повітря - отвори подачі повітря в камеру допалювання скоріше за все

закоксувало, або/і від неправильної витяжної труби - розрідження в комині не вистачає після засувки.

Я би рекомендував обмурувати булера цеглою і кочегарити не в задушеному режимі - буде така собі пічечка-теплоакумулятор.

Це якщо переїздів і перестановок регулярних не має і опалюється цілодобово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У булер'янів є 2 режими - активне горіння (все в трубу) та режим тління (піроліз), для цього є 2 закрилки, на вході та та на виході з котла. ККД, якщо не помиляюсь до 80%.

Напевне проблемка моя вирішиться коли перестану все підряд кидати (і сміття попадається інколи, целофан, пластик тощо інколи попадає) від чого і детонує. Тепер лише дрова.

ihp...

я так розумію ти користуєшся піролізним котлом..

поділись досвідом користування..

які плюси\мінуси..який котел стоїть? чим опалюєшь..на скільки вистачає закидки дров..яка автоматика стоїть.чи ставив джерело безперебійного току..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От щодо піролізу питаннячко в мене, як контролювати процес?

Піроліз не проконтролюєте:

Дрова наприклад можуть довгий час сохнути при високій температурі, проходить їх торефікація, вологи вже немає, підняли температуру і можливий піроліз всього закладеного об’єму дров. А це екзотермічний процес - виділяється тепло, об’єм газу великий - топка не розрахована на такий об’єм.

BanderaLutsk все правильно описав. Додам коли таке можливо. Закладені дрова тліють довгий час, при цьому проходить їх висушування, далі йде торефікація, потім починається процес піролізу. Якщо перше та друге проходить досить довгий час - вологи практично не залишається. Починається піроліз - це екзотермічний процес, проходить дуже швидко з бурхливим виділенням горючих газів. Зупинити його вже не можливо. Тому краще не доводити до такого стану - котел повинен працювати в оптимальному режимі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

постійно ставлю відмітку слідкувати за темою але наступного дня теми немає в переліку, чому так питання до адмінів чи я юзверь?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постійно ставлю відмітку слідкувати за темою але наступного дня теми немає в переліку, чому так питання до адмінів чи я юзверь?????

Таж сама ситуація не можна слідкувати за темами. десь пропадають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хто може виготовити піролізний котел і за скільки?Треба на квадратуру 200 кв.м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може виготовити піролізний котел і за скільки?Треба на квадратуру 200 кв.м.

Площа обігріву в м³, а не в м² вказується, якщо у вас потолки по 10м висотою то тяжко вамб буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну всім же зрозуміло, що не 10 м. Висота 2,8 + мансарда 2,8

А у мене от до 12м доходить. Собі схожий котел (2шт булер'яна 4рки) ставити буду, кожен з них на 1300м³ розрохований, площа підлоги 250м²*12м висоти = 3000м³, але аотолки по краях дещо нижчі (10м), тож має вистачити.

Робити такого котла самому толку нема, переконався коли першого булер'яна придбав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Придбав котел у хазяїна, доставка була Інтайм, гроші платив по факту, все чітко, є патент, інструкція, залишається поставити і запустити, кого цікавить запитуйте, фото при нагоді зроблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...