Перейти до змісту

допоможіть порадою по електриці бойлера.


LENS

Рекомендовані повідомлення

ну тен або "пробитий" на корпус, або там десь є бруд і т.п., треба знімати та дивитись, але, ти не спец, то я думаю, це має робити хтось інший, ну можеш спробувати, почистити підозрілі місця

покази плавають, бо місце "пробою" веде себе як резистор, в якого параметри плавають від різних факторів

можливо тен піде на заміну

зняти сам тен? це не складно, це сухі тени, він легко виймається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 101
  • Створено
  • Остання відповідь

зняти сам тен?

да, роздивитись там де може текла вода, біля контактів, по трубці чи нема дефектів тріщін і т.п.

як він вставляєтся в кожух? яке кріплення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зняти сам тен?

да, роздивитись там де може текла вода, біля контактів, по трубці чи нема дефектів тріщін і т.п.

як він вставляєтся в кожух? яке кріплення

я вийняв. заміряв ще раз опір. по розрахунку має бути 48,4 Ом, показує 51,5 Ом. тобто нормально, якщо я правильно розумію. вставляється в трубку нормально, тобто не хитається там і, при цьому, я руками спокійно вставляю його. кріпиться маленьким гвинтиком. але в новій колбі, яку я поставив нема різьби, щоб закріпити тен, тому оскільки він там тримається і так нормально, то я нічим не закріпив обидва тени. ось фото неробочого тена.

1. Загальний вигляд

post-9570-0-58955900-1423824935_thumb.jp

2. Місце прижимного гвинтика. Може це є проблемою зараз?

post-9570-0-11797300-1423824969_thumb.jp

3. З візуальних дефектів лише оця пляма

post-9570-0-41582300-1423825025_thumb.jppost-9570-0-54713500-1423825066_thumb.jp

4. Контакти тена

post-9570-0-16901500-1423825094_thumb.jppost-9570-0-71698700-1423825107_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LENS,

Різниця в пару Ом не страшно.

Заміряй но опір між виводами тена і його металевим корпусом.

Тестер на мегаоми постав. Має бути або декілька мегаом або бескінечність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я нічого не розумію. Після того, як вийняв тен, вставив його знову і вирішив ще раз перевірити чи спрацює УЗО. І що ви думаєте? Не спрацювало. Я вимкнув, виймаю тен, а він гарячий - все працює. Тільки тепер чомусь він хоче триматись в трубці. Чим його закріпити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LENS,

Різниця в пару Ом не страшно.

Заміряй но опір між виводами тена і його металевим корпусом.

Тестер на мегаоми постав. Має бути або декілька мегаом або бескінечність.

Щойно заміряв. В діапазоні 2000к показує 1 зліва. Так, як і на робочому тені. Виходить стало все працювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LENS,

Заміряй но опір між виводами тена і його металевим корпусом.

Тестер на мегаоми постав. Має бути або декілька мегаом або бескінечність.

треба троха читати попередню сторінку, там все поміряно було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я нічого не розумію. Після того, як вийняв тен, вставив його знову і вирішив ще раз перевірити чи спрацює УЗО. І що ви думаєте? Не спрацювало. Я вимкнув, виймаю тен, а він гарячий - все працює. Тільки тепер чомусь він хоче триматись в трубці. Чим його закріпити?

дефект самоліквідувався, можливо тимчасово, закріпити по місцю, щось вставити як клин, металічне

ну і все, можна далі митись, а коли несподівано в*бе током виб'є дифавтомат (може), то поставити новий тен ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я нічого не розумію. Після того, як вийняв тен, вставив його знову і вирішив ще раз перевірити чи спрацює УЗО. І що ви думаєте? Не спрацювало. Я вимкнув, виймаю тен, а він гарячий - все працює. Тільки тепер чомусь він хоче триматись в трубці. Чим його закріпити?

дефект самоліквідувався, можливо тимчасово, закріпити по місцю, щось вставити як клин, металічне

Вставив дротик. Тримається. Як будуть якісь зміни - відпишу. Хоча сам в цьому нерозуміюсь, і якби дав цю роботу майстру, то було б дешевше, оскільки плату сам спалив. Але тепер стільки всього знаю по бойлеру. практично сам вперше зробив чистку. Тому раджу всім, якщо є час, то можна і самому зробити, тим більше, що у нас є такий форум, де люди допомагають один одному. Дякую всім за допомогу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба троха читати попередню сторінку, там все поміряно було

Інколи краще промовчати, умнік.

Ткни де на попередній сторінці зроблено заміри у вийнятому стані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи краще промовчати, умнік.

Ткни де на попередній сторінці зроблено заміри у вийнятому стані?

люблю поп*здіти

а що міняє якщо виймеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, самокритика це добре, але не потрібно про себе так на людях (те до того що Ви 3,14здун).

Але судячи з усього Ви дійсно в "танку" (пост 68) раз не вмієте робити висновки зі своїх же порад (пост 75).

В цьому разі я навіть не беруся пояснювати в чому різниця між замірами "в зборі" і окремо поелементно.

Чи до інших недоліків у Вас ще й часткова втрата памяті?

Надіюсь зрозуміло і бажання "по3,14здіти " пропало?.

ПС Далі офтопити бажання нема. Смайли самі розставите за бажанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так як спец S30 не може пояснити свої "поради", в силу того що він любить писати "ах*ительные теории с намеками на тупость собеседника" що і було в інших темах про бойлери, то я за нього

а різниці ніх*я не має, що і було доведено LENSом, якому з мультіметром працювати важче чим зробити все "методом тика", він вийняв тен, покрутив в руках, вставив назад і все працює, а вже потім, поміряв опір на знятому тені

так, що твій "совет" йому не згодився

це, правда, не доказує, по який причині він "пробивав", але далі видно буде

так що, бажання не пропало, а розгорілось, ще треба пару букв в слові "поп*здіти" переставити

там, доречі, один модератор, пару років назад, теж мені "тикав" моїми ж цитатами, але потім сам прийшов, але я не злопамятний, в мене ж память ху*ова, ;), так що лишній раз доказує, що земля кругла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та узбогайся ти врешті. Бо відповідати на ту пургу що ти мені відписав в приваті бажання ніякого не було.

Зацепило твоє Его чи занадто висока самооцінка?

Якщо так, то до психолога навідайся.

Не розумієш в чому різниця і не слідкуєш за тобою ж написаним? Ну хрін з ним. Я тобі розжовувати не збираюсь.

Врешті в тебе своє бачення в мене своє.

Та і не я залупатись почав і умняка вмикати так що нічим тобі не зобовязаний.

Пишу на Ти , бо підза№бав ти вже і пургою в приват та і тут гавніжом.

Якщо тобі від того легше буде то вважатимемо що я неправий а ти розумник.

На цьому завершим піднятий тобою срач.

ПС. Якщо, не приведи Господи, доведеться до тебе звернутись (в чому я сумніваюсь) нагадай мені цю тему і я не буду тебе турбувати.

Та і твої колізії з іншими мене не цікавлять. Я навіть не знаю чим ти займаєшся.

Стосовно мене як спеца. Не тобі судити, а хто стикався з моїми послугами ніби жалоб не має (принаймі не висловлювали ні тут, ні в обличчя).

Так що дихай глибше і видихай.

ППС Знову в приват прохання не писати бо однаково на на питання сформульовані як попередній раз не відповім, а після твого гавнєжа і подавно.

Топіктартер і модери прошу вибачення за офф. Просто декого чи то пучить від Его чи то дісно по3,14здіти нема до кого, а тут нагода вималювалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олег з обленерго, в 40 з *уэм років ругатись з "малолетками" не солідно, я тебе поки ще не посилав, тикнув трохи, а ти обідився, інженер нєжний

а як для інженера, міг би і пояснити свої висери, а я як не можеш розжувати, то признай, шо не прав, і розбіглись, в приват я тобі каку не писав так шо не п*зди, поки стримуюсь, хоч я і нєрвний

так ЧСВ в мене зашкалює, нема кому підрізати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж ти такий невгамовний то, а?

Раз знаєш хто я і де я то прийди і вискажи своє незадоволення особисто, а тут напівнатяками напівпогрозами нє№уй.

Якщо працюєм в одній конторі скажи кабінет - я зайду глянути хто ти, а то мене назвав, а сам сховався.

Власне секрету зі свого місцезнаходження я не робив (багато форумчан в курсі). Міг би і просто запитати.

Я десь показав, що я образився? :_02:

Узбогайся, якби я був такий образливий як ти хочеш показати то в мене часу на все інше не вистачало би.

Стосовно "я тебе поки ще не посилав" - так і я теж.

Стосовно какі в приват. Ось твоє повідомлення. Раз ти піднімаєш знову це питання на загал, то викладу щоб питань ні у кого не виникало.

поясни мені в лічку, а то мені повестка прийшла, і щось я пагано "соображаю"

можливо хочу таким чином відкосити

Можливо для тебе це норма, а для мене саме те що ти озвучив - "кака".

І маленька порада від "інженера в 40 з *уэм років". Не варто погрожувати і зариватись до незнайомих людей.

Життя воно складна штука, всяко може повернутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Підкажіть будь-ласка -бойлер Thermex 80 л,1500w(модель точно не знаю) експлуатується 10 років,3 останніх роки мною(раз в рік включаю на місяць)7років не знаю як експлатувався.Вчора був включений,хвилин10 мився посуд,спочатку появивс запах пластику я вийняв вилку-до штекерів не можна доторкнутись такі гарячі,сам пластик вилки теплий,розетка також,показник терморегулятора -як завжди"без 5-ти 12"Сьгоні включив,покористувався водою5 хв,все норм розетка єлє тепла нема запаху..Що воно може бути,потрібно міняти анод,підкажіть спеціалізований форум,скільки коштує робота(якщо заміна ан)?

Бойлер типу такий http://bt.new.rozetk...er-80-v/p89091/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь-ласка -бойлер Thermex 80 л,1500w(модель точно не знаю) експлуатується 10 років,3 останніх роки мною(раз в рік включаю на місяць)7років не знаю як експлатувався.Вчора був включений,хвилин10 мився посуд,спочатку появивс запах пластику я вийняв вилку-до штекерів не можна доторкнутись такі гарячі,сам пластик вилки теплий,розетка також,показник терморегулятора -як завжди"без 5-ти 12"Сьгоні включив,покористувався водою5 хв,все норм розетка єлє тепла нема запаху..Що воно може бути,потрібно міняти анод,підкажіть спеціалізований форум,скільки коштує робота(якщо заміна ан)?

Бойлер типу такий http://bt.new.rozetk...er-80-v/p89091/

Якщо гріється вилка - то скоріше за все проблема в ній самі, або в розетці ( слабенька, чи старенька)

Ще можливо бути, що сам тен підкорочує, але це менш ймовірно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь-ласка -бойлер Thermex 80 л,1500w(модель точно не знаю) експлуатується 10 років,3 останніх роки мною(раз в рік включаю на місяць)7років не знаю як експлатувався.Вчора був включений,хвилин10 мився посуд,спочатку появивс запах пластику я вийняв вилку-до штекерів не можна доторкнутись такі гарячі,сам пластик вилки теплий,розетка також,показник терморегулятора -як завжди"без 5-ти 12"Сьгоні включив,покористувався водою5 хв,все норм розетка єлє тепла нема запаху..Що воно може бути,потрібно міняти анод,підкажіть спеціалізований форум,скільки коштує робота(якщо заміна ан)?

Бойлер типу такий http://bt.new.rozetk...er-80-v/p89091/

Якщо гріється вилка - то скоріше за все проблема в ній самі, або в розетці ( слабенька, чи старенька)

Ще можливо бути, що сам тен підкорочує, але це менш ймовірно.

Підтримаю. Поганий контакт у вилці обо розетці. - адназначно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За три роки експл.не чистився,до цього не знаю.Контакт хороший розетка нова,вилка також(2 роки тому спеціально мінялась для кращого контакту)

Я також думаю що треба або чистити, бо анод в накипі або його -анод поміняти,хто знає який кращий анод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За три роки експл.не чистився,до цього не знаю.Контакт хороший розетка нова,вилка також(2 роки тому спеціально мінялась для кращого контакту)

Я також думаю що треба або чистити, бо анод в накипі або його -анод поміняти,хто знає який кращий анод.

Ну так от зніми ту нову розетку і дотягни болти контактів, те саме зроби з вилкою (розбери, зачисть і подотягуй).

П.С. Як німий з глухим, при чому тут анод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почистив(піввідра накипу),поміняли анод(старого був кусочок)

до цього повністю холодний бойлер нагрівався за 50хв,(стрілка терморегулятора показувала без 5 12 і відключався) після цих процеур

за дві год.нагріву стрілка на 12 вода кипяток,не відключається -поки сам відключив.Не знаю що з цим покращенням робити.

І в крані гар.води в ванні напор став тоненька цівка-був слабий напор але його хватало(кран де умивальник)а зараз вобше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почистив(піввідра накипу),поміняли анод(старого був кусочок)

до цього повністю холодний бойлер нагрівався за 50хв,(стрілка терморегулятора показувала без 5 12 і відключався) після цих процеур

за дві год.нагріву стрілка на 12 вода кипяток,не відключається -поки сам відключив.Не знаю що з цим покращенням робити.

І в крані гар.води в ванні напор став тоненька цівка-був слабий напор але його хватало(кран де умивальник)а зараз вобше.

Можливо пошкодили терморегулятор, а так. як було багато накипу, то він міг бути уже "підгнивший"

Скоріш за все, накипом забились труби, або сіточка в крані, або заклинив запобіжний клапан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...