Перейти до змісту

допоможіть порадою по електриці бойлера.


LENS

Рекомендовані повідомлення

маю бойлер Gorenje GBFU 80 E /V9/. замінив колбу на тени. і коли збирав, то мабуть перепутав червоний проводок. це я так думаю. поставив його на контакт заземлення і робив тестове вмикання без води. вибило УЗО. вийняв червоний, щоб він просто висів і бойлер ввімкнувся. і я через 5 сек. вимкнув. потім, коли набрав води, вмикнув - вибило УЗО. я побачив вільний контакт на тені і перше фото з нету, де червоні проводки приєднані до тена і приєднав червоний провід то тена. вибило УЗО і бойлер більше не вмикається. я підозрюю, що згоріла плата. вона коштує 600 грн, не готовий стільки віддати за ремонт, оскільки за колбу 700 дав. чув, що можна переробити електричну систему управління на механічну. хто знає, як це зробити? і чи варто? якщо знаєте інший вихід із ситуації - допоможіть, бо вже 2 тижні в сусідів миюсь :)

1. Фото з нету, про яке писав. тут 2 червоні проводи. я незнаю, що це. у мене тільки один.

post-9570-0-49957800-1423570802_thumb.jp

2. ось фото, яке точно відображає систему підключення мого бойлера

post-9570-0-07173500-1423570895_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 101
  • Створено
  • Остання відповідь

Дел.

Лише зараз дочитався що всі фото не твої.

Скорпіо правий. У тебе кз.

А от чи при комутації чи при зборці потрібно бачити сам бойлер або фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тебе на вході КЗ :) Поклич когось хто хоч трішки розуміється на електриці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тестер маю. але ж тепер взагалі не вмикається. не реагує плата на повороти регулятора. завжди було чути звук, "щелчок", коли бойлер вмикається. тепер він пропав. тобто плата накрилась? то який сенс тепер щось перевіряти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось реальне фото

post-9570-0-93535700-1423574444_thumb.jppost-9570-0-89215700-1423574777_thumb.jp

думав викликати майстра, але якщо він приїде і скаже, що плата накрилась, треба замінити і скаже дай за виклик 100 грн, то я сам це зроблю. то думаю, поки у форумчан запитаю поради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тебе на вході КЗ :) Поклич когось хто хоч трішки розуміється на електриці :)

а для чого? що треба зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хоч фото читабельне виклади щоб роздивитися що куди йде.

А то по якості гірше ніж першому пості.

Ну раз сам не можеш відслідкувати і питаєш поради тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-9570-0-80609100-1423575607_thumb.jppost-9570-0-71945000-1423575620_thumb.jppost-9570-0-32790000-1423575630_thumb.jp

може тут краще роздивитесь. якщо треба щось конкретніше сфотографувати, то пишіть.

зараз все підключено точно так, як на фото 2 в першому пості. і не вмикається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось тут не так. Жовто-зелений це захисна земля, на ній точно нічого не повинно бути іншої розкраски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось тут не так. Жовто-зелений це захисна земля, на ній точно нічого не повинно бути іншої розкраски.

то куди червоний провід?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут важко додивитись що і куди.................можу помилятись але живлення того всього діла йде через тепловий запобіжник який по-моєму зараз "вибитий"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там на платі управління біля синього і червоного проводу є якісь позначення, можеш їх сфотографувати в читабельній якості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер питання.

Працювати перестало після отої перекомутації що на останніх фото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там на платі управління біля синього і червоного проводу є якісь позначення, можеш їх сфотографувати в читабельній якості?

post-9570-0-89640900-1423576448_thumb.jp

воно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перестав червоний провод від заземлення на правий вивід правого тена на першому фото)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер питання.

Працювати перестало після отої перекомутації що на останніх фото?

якщо не помиляюсь, то працювати перестало тоді, коли я поставив червоний провід на клему тена. дивіться фото

post-9570-0-80476900-1423576729_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перестав червоний провод від заземлення на правий вивід правого тена на першому фото)

А от цього точно робити не потрібно. Він може бути на корпусі . Все залежить як живлення організоване на платі.

Там запобіжник є (в темі вже згадували) це така штука чорна продовгаста з "пимпою" до нього два проводи з колодки йдуть і два виходять.

Глянь чи не вибило. "Пімпу" натиснути потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.ukrrele.com/thermo-regulator.htm

перший в списку

Собі такий на бойлер брав. Працює вже біля двох років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і кнопку включи червоненьку на тепловому запобіжнику

вона там вільно ходить. я нажму, а вона просто відходить назад. тобто неможу вмикнути її.

http://www.ukrrele.c...o-regulator.htm

перший в списку

Собі такий на бойлер брав. Працює вже біля двох років.

тобто, його поставити замість плати управління?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить не надходить живлення на саму плату.

Видать десь підпалив коли закомутував червоний дріт на тен.

Коротше або тестер в руки і переконатися остаточно, або замінити електронне на терморелле як на фото в першому пості.

Можна спробувати і відремонтувати плату. Скоріше вхідні кола встигли по живленню згоріти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто, його поставити замість плати управління? Так

Маленький нюанс.

Потужність тенів яка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...