Перейти до змісту

Пункти збору речей/харчів для вимушених переселенців/біженців


jack74

Рекомендовані повідомлення

Багато хто запитує, куди можна було б принести ще нормальні дитячі речі (та й для дорослих), шкільні приладдя, їжу, ...

Може хто чув, бачив, читав, знає, чи де в Луцьку може є пункти, де збирають речі та пробдукти харчування для біженців та переселенців зі сходу?

Певно, правильніше було б створити таку тему у розділі Волинська підтримка, але створення тем там рядовими форумчанами не дозволено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це якась волонтерська організація, чи самі біженці організувались?

Бо до нас в офіс якось восени заходила дівчина, представлялась волонтером (поки не можу згадати від якого громадського об'єднання), розносила листи з проханням-пропозицією фірмам по можливості допомогти переселенцям. Коли розговорились, вона розповіла, що сама зі Слов'янська! приїхала. ... от тільки листа того не можу знайти... там були контакти, координати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Глобус" вул. Єршова, 11, офіс 407. Вівторок та п'ятниця з 15-00 до 18-00.

Раз Ви знаєте ДЕ, то, можливо, знаєте і ЩО саме потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинь СОС

м. Луцьк, проспект М. Грушевського 30/19 (другий поверх), тел.: 066 695-08-76, 093-23-23-559

Раз Ви знаєте ДЕ, то, можливо, знаєте і ЩО саме потрібно?

квиток в рашку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це якась волонтерська організація, чи самі біженці організувались?

Бо до нас в офіс якось восени заходила дівчина, представлялась волонтером (поки не можу згадати від якого громадського об'єднання), розносила листи з проханням-пропозицією фірмам по можливості допомогти переселенцям. Коли розговорились, вона розповіла, що сама зі Слов'янська! приїхала. ... от тільки листа того не можу знайти... там були контакти, координати...

Це, наскільки я знаю, благодійний фонд "Ефективне суспільство"

"Глобус" вул. Єршова, 11, офіс 407. Вівторок та п'ятниця з 15-00 до 18-00.

Раз Ви знаєте ДЕ, то, можливо, знаєте і ЩО саме потрібно?

На жаль, це все що я знаю.

Але на їхньому сайті - http://effective-society.com/programs

є більше інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, ну перестань... не всі ж там такі. Крім того, діти то ні в чому не винні.

Врешті-решт, ми повинні від них відрізнятися, і в першу чергу людяністю. А їхні діти - це наші агенти добра в майбутньому, частина яких може повернеться на схід, і вони вже не будуть сліпо вірити РашаТВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, ну перестань... не всі ж там такі. Крім того, діти то ні в чому не винні.

та знаю я. накипіло...

Волинь СОС реально допомагає біженцям.

попередній фонд - більш політика та піар від міського депутата

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не всім же.

Ну не всi же :-)

В мене було кiлька випадкiв... Розкажу декiлька.

Знайома поiхала в Крим влiтку 2013, закохалась в красеня-лебедя звiдти, метр з шапкою, сам вiн - вiйськовий, "залёт", дитинка, "все дела". Коли Крим у нас вiджимати почали - вiзжала менi в телефон, що "агага тепер побачимо, хто дурак!". Пройшло пiв-року, сидить з дитиною, на Волинi, вже знову в мами, 1 кiмната на 4х чол. (свою квартиру продала навеснi), грошi муж забрав, десь його перевели на Далекий Схiд. Вродi, бiженка, а, вродi, i своя. Роботи не шукае, тому що горда.

Далi. Е в мене житло, яке не використовуеться. Центр смт.Цумань. Невелика квадратура, 34м, без зручностей. Зате - самий-самий центр смт, до головноi площi 70м, до базару - 50м. !Безкоштовно! Навеснi подав оголошення, що, якщо комусь треба - приiзджайте, живiть. Результат: так i стоiть частина будинку, занепадае. I (!)жодного разу не подякував нiхто!! Тiльки матюки в слухавку: "Я??! Дровами топить?!!!"

Ще один випадок. Вже середина лiта. Заселились поруч 3 сiм'i (зараз вже немае, виiхали), ми страрались допомагати, хто чим мiг - гостi все ж таки. Перестали навiдуватись тодi, коли в смiтнику одна бабця з мiсцевих догледiла, що практично всi нашi шмотки, що принесли, i ще куча черствого хлiба (майже мiшок), картопля, консерванти, в смiтнику знайшлась. А гостi, не попрощавшись, кудись далi рушили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи може кудись звернутись дівчина-переселенка з Луганська на рахунок місця проживання? Ніби адекватна (каже, що вона і сім'я "рассия памаги" не кричали), батьки залишились в Луганську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тетяна Должко

Вчера, в 4:09

Любі наші ПЕРЕСЕЛЕНЦІ!

Завдяки вірменській громаді, лучанам, волинянам, нашим українцям у Німеччині у нас зібралось трішки продуктів (картопля, морква, цибуля, мука, цукор, макарони, варення та ін.), одягу, взуття, іграшки, дитячі книжечки та інші речі.

Приходьте до нас якщо потребуєте щось із цього списку.

пр. Грушевського 30/19 (Укрмашпроект), другий поверх, щодня з 14 до 18 год. Тел.: 066-695-08-76

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...