Перейти до змісту

Потрібен на роботу програміст 1С


ROM200

Рекомендовані повідомлення

Потрібна людина на роботу з частковою зайнятістю на посаду програміста 1С 7.7-8.3.

ЗП від 50грн/год (відпрацьованих)

Досвід роботи не обов'язковий, але вітається знання якоїсь мови програмування.

При необхідності - є можливість навчання.

Графік: при домовленості - вільний.

Кандидат може бути студентом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ви програміста шукаєте чи просто людину яка буде "займати посаду програміста 1с"

А що з назви теми не видно?

Потрібен на роботу програміст

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось не дуже ... особливо після фрази - "Досвід роботи не обов'язковий, але вітається знання якоїсь мови програмування."

Ну але як прочитали оце повідомлення вже вам стало ясніше? Так навіщо перетворювати чергову тему про роботу у срач? Кому цікаві деталі, той питає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім, хто писав в пп - відповів.

Щоб було менше запитань - присилайте зразу ваше резюме. Може бути коротке: що/де/коли/як робили/писали. Можна з прикладами ваших робіт (якщо звісно є).

Працевлаштування офіційне?

звичайно

p/s Вам так подобається мінусувати кожне моє повідомлення ?

На жаль, тут у мене надто малий рейтинг, щоб поставити Вам мінус - а так би поставивиби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робота на місці чи обслуговування клієнтів?

Робота на офісі. Сидіти і програмувати....

Поки ще актуально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не ображайтесь, але ваше оголошення дійсно щонайменше смішне, або ви дуже далекі від специфіки роботи програміста Я,як програміст з солідним стажем роботи (і в 1С в тому числі) ,не розумію ,що значить знати хоч якусь мову програмування або що буде програмувати в 1С людина без досвіду роботи (хіба що треба вводити дані ,але тоді це аж ніяк не називається програмувати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не ображайтесь, але ваше оголошення дійсно щонайменше смішне, або ви дуже далекі від специфіки роботи програміста Я,як програміст з солідним стажем роботи (і в 1С в тому числі) ,не розумію ,що значить знати хоч якусь мову програмування або що буде програмувати в 1С людина без досвіду роботи (хіба що треба вводити дані ,але тоді це аж ніяк не називається програмувати

Ну раз вам смішне, то ви смійтесь.

А ви мабуть народились і вже вміли програмувати! А може ще, мабуть, поки у вас не появився "солідний стаж" не були програмістом, так просто вводили дані. Вводили, вводили, аж поки не стали програмістом.

Якщо людина знає хоч якусь мову програмування - значить у неї є логічне мислення, і вона, якщо матиме бажання навчиться програмувати і 1С. А якщо у людини з математикою/логікою проблеми, то скільки не вчи - не навчиш, бо "воно не її"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина знає хоч якусь мову програмування - значить у неї є логічне мислення, і вона, якщо матиме бажання навчиться програмувати і 1С. А якщо у людини з математикою/логікою проблеми, то скільки не вчи - не навчиш, бо "воно не її"!

Підтримую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо досі шукаєте - чому ніяк не відреагували на моє резюме?

Ваше резюме, як і інші, поки на розгляді. При потребі з вами зв'яжуться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...