Перейти до змісту

2 тарілки на 3 телевізора.Як?


Рекомендовані повідомлення

Власне питання таке.Є 2тарілки і є потреба зробити розводку по будинку на 3 точки.Як це зробити?

Має бути 3 дайсека і від них йти на кожну точку чи може бути якийсь розгалужувач від одного дайсека?

А може ще якісь прибамбаси? Бо треба штробити стіни і не знаю як правильніше зробити,щоб не довбати лишнього і після ремонту не переробляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію 1 тарілка на 3 конвертера(налаштовані на: сириус хотбирд еймос) , а інша на 1 конвертер(налаштована на іншу фигню) ?

чи вони одинакові?

якщо одинакові, то можна зробити один ресивер ведущим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію 1 тарілка на 3 конвертера(налаштовані на: сириус хотбирд еймос) , а інша на 1 конвертер(налаштована на іншу фигню) ?

чи вони одинакові?

якщо одинакові, то можна зробити один ресивер ведущим

Тарілки на різні супутники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на різних точках дивитись різні канали, то головки мають бути на 4 виходи, треба три дайсека, і від кожної точки до дайсиків тягнути свій окремий кабель.

Розгалужувачів як таких немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на різних точках дивитись різні канали, то головки мають бути на 4 виходи, треба три дайсека, і від кожної точки до дайсиків тягнути свій окремий кабель.

Розгалужувачів як таких немає.

А чому головки на 4 виходи а не на три? То ж три дайсека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому головки на 4 виходи а не на три? То ж три дайсека.

на 3 вроді не буває, 2-4....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на скліьки я розумію технологію, для того щоб мати нормальний сигнал і в кожного своє:

3 + 1 Головки мають мати N виходів на N дайсиків кожен дайсик відводиться до тюнера.

В мене наразі головки з 4ма виходами + 4 дайсики , але підведено лише 2 канали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок.зрозумів.Дякую.Головне мені було зрозуміти скільки кабелю й куди закладати.Бо може воно мені й не згодиться,але якщо раптом треба,то най буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...