Перейти до змісту

Порадьте простенький китайський смарт або Samsung 2 sim з потужною батареєю


Рекомендовані повідомлення

Потужною це значить зарядка від 1 тижня і більше (режим використання - 1 дзвінок в 2 дні). Ну 2 картки, Андроїд -само-собой (хоча може бути і китайський "псевдосмарт", аби кирилічна клавіатура була).

До 600 грн. (б/в).

Ще Самсунг "шкільний" може ввійти в цю цінову категорію, що там є з норм. батареєю? (або щоб на ринку вибір підсилених був?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потужною це значить зарядка від 1 тижня і більше

ні, синку, це фантастика. звичайна звонилка в тебе колись жила більше 1 тижня? айданєпєсді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потужною це значить зарядка від 1 тижня і більше

ні, синку, це фантастика. звичайна звонилка в тебе колись жила більше 1 тижня? айданєпєсді.

Та, ні, прості дзвонилки довго живуть. У мене телефон Uphone Hummer H2 - батарея тримає 10 днів, дружина користується Fly DS124 - тримається 15 - 20 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Uphone Hummer H2

Fly DS124

Це шо вопше за звєрі? В часи Нокії 3310 і SЕ К 750 таких матюків не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DS124 - тримається 15 - 20 днів.

тут здається все норм, батарея сильніша ніж у iphone 6+ Ну дисплей і функції неспівставні :)

в мене якийсь флай на дві сім, батарея 1700 більше тижня тримає при середній кількості дзвінків на обох сім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потужною це значить зарядка від 1 тижня і більше

ні, синку, це фантастика. звичайна звонилка в тебе колись жила більше 1 тижня? айданєпєсді.

Я б не був настільки категорично-хамовитим, зараз якраз користуюся Самсунгом, GT-E1081t ,такий кароч:

post-78-0-02040600-1423235524_thumb.jpg

на новій батареї валяється в торбі до 2- неділь, і їсти не просить. Правда за 2 роки юза батарея втратила 60% ємності, но то і не дивно, бо в сумці "мерзла" 2 зими, зараз купив нову батарейку і чохольчик щоб не мерзла, політ нормальний.

В племінникыв (обох) чуть новіша, 1200 серія - ситуація аналогічна. Нокії кнопочні дешеві - теж, "живуть" 5 днів - тиждень, якщо говорити мало.

Смарти в мене, всі, що були, навіть з дохленькими бареями в режимі "зрідка позвонити" (у відпустці наприклад) жили мінімум 3 дні.

DS124 - тримається 15 - 20 днів.

в мене якийсь флай на дві сім, батарея 1700 більше тижня тримає при середній кількості дзвінків на обох сім

Якись Флай, це який?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюсь, смарт треба. Або хоч з сенсорним екраном - часом треба писати SMS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо смарт, якщо будуть тільки дзвінки та СМС? Якщо щось більше, то ніякий за таку суму 2 дні не протягне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати нову тему то апну цю. В принципі питання майже аналогічне - порадьте найкращий смарт що вийде до 2,5 тис.грн. З вимог хотілось би нормальну батарею, щоб хоча б 2,5-3 дні тримала при помірному використанні. Ну і звичайно 2 сімки обов"язково. В ідеалі добре б і IPS екран, але то вже певно важко буде в бюджет вкластись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати нову тему то апну цю. В принципі питання майже аналогічне - порадьте найкращий смарт що вийде до 2,5 тис.грн. З вимог хотілось би нормальну батарею, щоб хоча б 2,5-3 дні тримала при помірному використанні. Ну і звичайно 2 сімки обов"язково. В ідеалі добре б і IPS екран, але то вже певно важко буде в бюджет вкластись

Cubot s200 або THL 4000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потужною це значить зарядка від 1 тижня і більше (режим використання - 1 дзвінок в 2 дні). Ну 2 картки, Андроїд -само-собой (хоча може бути і китайський "псевдосмарт", аби кирилічна клавіатура була).

До 600 грн. (б/в).

Ще Самсунг "шкільний" може ввійти в цю цінову категорію, що там є з норм. батареєю? (або щоб на ринку вибір підсилених був?)

Можу порадити це. В такому режимі використання зарядка від 1 тижня і більше.Ну 2 картки, Андроїд -само-собой (хоча може бути і китайський "псевдосмарт", аби кирилічна клавіатура була).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

THL 4000 ніби нічого такий, але схоже він не дуже присутній в нас у вільному продажу, більше під замовлення... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок ціни, ти мабуть пропустив одну цифру?

На днях в Україні з'явився LENOVO P70 - акум 4000, ціна - менше 200 доларів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях в Україні з'явився LENOVO P70 - акум 4000

  • Работа до 34 дней от одного заряда батареи
  • :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...