Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

Кого небудь в житті ловили, саджали?

Знаєте , що таке суд ?

Демократія?

Чому мені здається, що ivansap, senazi, та перед тим ще зо два користувачі-це все одна і та сама людина.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Чим більше паскудитимеш владу- тим важче їй буде. Чим важче буде владі- тим гірше буде людям Чим гірше буде людям- тим більше вони поляризуватимуться . та радикалізуватимуться. Чим більше вони радикалізуватимуться- тим швидше шукатимуть крайніх та незгідних з ними. І тим легше розстрілюватимуть тих.

Якби все було так, як ви пишете, то не виникло б такого поняття як "Майдан". Так що тут ви самі собі суперечите. За вашою логікою виходить, що в одному випадку (Янукович і сімя) можна паскудити владу і не погоджуватися з її вчинками, а в іншому (Порошенко і його команда) - не можна. І якщо нова влада робить помилки, (а вона їх робить дуже часто - дивна політика НБУ і Генпрокуратори, люстрація, де нікого не люструють і т.д.), то на це треба вказувати, а не мовчати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так от з таким розумінням один одного ми Україну нормальну не побудуєм

такі як ти, при побудові нормальної країни, годяться лише на перегній. чорноземи треба удобрювати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви самі себе чуєте? Що ви ліпите як з бодуна? Ви зібрались будувати країну, перемогти у війні? Яким це макаром, якщо навіть тут порозумітесь не можете? Замість обговорень і конкретики - поливання один одного брудом, бо ніхто не хоче поглянути на ситуацію з іншого боку, моя правда - самая правдивая! Схаменіться, не несіть херню, вибачте на слові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким це макаром, якщо навіть тут порозумітесь не можете?

розумітись з проплачений тролем?

хто тут з будуна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви зібрались будувати країну, перемогти у війні? Яким це макаром, якщо навіть тут порозумітесь не можете?

Тобто коли якийсь ватоцефал тобі пропонує "будувати" країну

його метОдою, а ти на це не погоджуєшся - це "порозумітесь не можете"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це правда що тих хто стає на облік центру зайнятості мобілізують, або пропонують мобілізуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fireboss, так. Беруть списки з центру зайнятості про чоловіків і тоді носять їм повістки

і ще, наш "приватівський вояка" і мене удостоїв честі замарати мій приват своїми дописами. Він вважає що якби писав тут, то це було б офтопом. Я ж вважаю що раз мова йде про мобілізацію, то це якраз до цієї теми. Навіщо ховатись зі своїм негативом по приватах? От люди - навіть в тему страшно писати

procrastinator

ви теж можете вступити до добровольчого батальйону і спасти життя одного з тих кого насильно призивають. сподіваюсь побачити на форумі ваше фото з передових ліній. щасти вам!

шановна, заспокойтесь, за вас помирати я точно не буду, і родичів своїх відмажу. а от патріоти як ви тільки голословлять, на місці, з тиші власної домівки. правда сподіваючись що хтось інший покладе своє життя за той ваш спокій. типова українська поведінка.

просто мусиш бути в лавах всу замість того хлопця з глибокого полісся якого забрали від поля.

От такі у нас вояки по приватах з жінками :g07::0145:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки тим де_ілам які звинувачення безпідставні робили.

Тобто "нікому і нічєво"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нда... і тут не обійшлось без сЄрачу. Якщо взяти середньостатистичного молодога чоловіка 18-25 років. За скільки часу з ноьго можна зробити воїна? Навчити його базам військової справи (у моєму розумінні):

- нормальному володінню рукопшним боєм;

- холодною та вогнепальною зброєю;

- якісь базові навики ефективної медичної самодопомоги;

- тактики ведення бою щоб під час першої ж перестрілки не стати трупом, бо тоді всі зусилля на підготовку бойової одиниці до попки;

Але найголовніше - це психологічна підготовка, щоб під час першого артобстрілу не напудити в штани, та не побігти з переляку світ заочі. Тому що тут навіть мужик з самими стальними шарами може дати слабину без підготовки.

І мені здається що за рік часу в нашій армії цього точно не навчать.

Тай після приходу з армії на попереднє місце роботи не влаштуєшся, бо клали на тебе роботодавці. Патріотизм це добре і батьківщину треба захищати, але як бути з цими реаліями. Адже життя після армії чи АТО не повинно закінчуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

procrastinator, юначе, я свідомо подала не всю цитату, щоб не виставляти вас вже геть тупим, бо зробити висновок, що я підтримую війну через те, що допомагаю хлопцям в АТО чим можу може тільки повний ідіот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За скільки часу з ноьго можна зробити воїна?

в нормальних умовах - півроку

в наших умовах - два місяця

при бажанні - два тижні (доведено ДУКом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий знайомого в свій час рвався на "срочку" - комісували.

Весною рвався добровольцем - не взяли через те що комісований (його навіть по місцевому ТВ показували)

Після того він отримав непогану посаду і дещо змінив свої погляди - типу не беруть - то й не треба.

Нещодавно отримав повістку. З'явився, пройшов медкомісію - і вдруг "придатний"! Підсунули йому на підпис контракт - не підписав. Зараз воєнкомат ламає голову як його загребсти, адже комісований по реальній причині а не за бабло, а добровільно на контракт не йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На контракт одразу ? Без служби раніше по срочці? 0_0

Знаю, що часто сунуть підписати документи, що доброволець. Але, щоб контракт в примусовому порядку. Чи я не так вас зрозумів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людині дано два вуха і один рот, щоб чути більше ніж казати.

Переглянув, переварив, зробив висновки... слухайте.

Згоден на всі 100відсотків з кожним словом!

Дууууже грамотно розставлені всі точки над ииии... Конкретні пропозиції експерта... а не від якогось Лисенка по 5 каналі...

Мені здається замість 1000 слів, суперечок, краще послухати експертів які регулярно ходять в розвідку в тил ворога.

Рекомендую всім до перегляду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На контракт одразу ? Без служби раніше по срочці? 0_0 Знаю, що часто сунуть підписати документи, що доброволець. Але, щоб контракт в примусовому порядку. Чи я не так вас зрозумів ?

Не знаю як зараз, а раніше, якщо "придатний", то можна було замість "срочки" йти на контракт, вроді на 3 роки. По моєму якщо підписуєш контракт то одразу і стаєш добровольцем, ти ж типу "добровільно" підписав його, так? Це лише мої здогади. В примусовому порядку ніхто не змусить нічого підписувати, це кагбе взагалі по життю, а не тільки стосовно воєнкомата.

Наголошую, не претендую на істинність суджень.

Брєд. По-перше зараз воєнкомат призиває по мобілізації, і не яких контрактів тим, кого визвано на медогляд підписувати не підсовує. По-друге, якщо вже пройшов комісію і вдруг "придатний" - ніхто голову там ломати як загребти вже не буде. Бо вже придатний. Призивають і все. І ще одне... Якщо комісований був по реальній причині - комісію не пройшов би. В цю хвилю мобілізації точно.

По-перше воєнкомат підсовує контракт, не сперечайтесь. Може не всім. По-друге, ви може не знаєте як проходять медкомісії, чи не за 10 хвилин, чи в цій чи в сусідній темі бордівчанин писав як це відбувалось з власного досвіду. В них якщо недобір, то гребуть всіх, чуть лі не інвалідів. Одного мого знайомого, який в свій час відслужив срочку, загребли, не дивлячись на те, що з тих пір в нього дуже сильно погіршився зір, настільки, що при такій стадії комісовують. Загребли і оком не моргнули. А тут лише результати мершого медогляду, можливо пізніше його стопорнуть. Коротше. толком все одно нічого не поясню, бо інфа з других уст.

Ще один знайомий підписав контракт без медогляду взагалі, оскільки і так вже перебував в зоні АТО волонтером постійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Військовий стан, шановні, нам не страшний. Абояться його ті, чиєї солодкої продукції уже на Україну не вистачає. І хто весь урожай Мрії по квотам у ойропу продав. Економісти агов!! Військовий стан потік Бабла прикриє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин)), поверхнево оглядають і запитують на скарги, якщо щось є відправляють в лікарню, там вже детально оглядають, потім дають акт для воєнкомату, приносиш його, а вони і дивляться, якщо є причини, то ще на заключну направляють в обласну, і тоді вже комісують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поступити у академію МВС, ніззя - здоровЄ-бракнуло. А через кілька років та погіршення "ГОДЄН".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як зараз, а раніше, якщо "придатний", то можна було замість "срочки" йти на контракт, вроді на 3 роки.

Відслуживши 1 рік строкової служби.Контракт підписували саме менше на 3 роки.Це коли служили 1,5 р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pikerstrow, тобто ви хочете сказати, що бордівчанин, котрий недавно написав, що пройшов комісію за 10 хв бреше? І от кому вірити - тому, хто недавно таку комісію проходив чи тому, хто прочитав наказ МОЗ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.youtube....h?v=Q7p8TT4GVQk

Дмитрий Ярош дал первое интервью после ранения... .

Особливо цікаво слухати про донецький аеропорт і Мінські домовленості по ньому. мобілізація і т.д....

Ярош робить паралельний генштаб...24хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...