Перейти до змісту

Пошук фірм по доставці води


Kreiven

Рекомендовані повідомлення

Чи не міг би хтось підсказати хорошу фірму по доставці питної води по місту луцьк. Шукав у гуглі там їх стільки що незнаєш куда оком положити.

Заздалегіть прошу пробачення якщо нетам створив тему!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадайте завтра - дам номер тих, хто возить оконську воду - провірена, хороша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам дуже довго шукав та куштував різні води. зупинився на "АЛЯСКА" ( ids-service )

можна замовити по тел. доставку а можна підїхати на їхній склад в будь який зручний для себе час та забрати бутль.

тел.099-433-8364

050-713-32-45

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не помічав, але стверджувати не буду! Помітив тільки що чай получається приемнішого відтінку і смачніший :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оконська +1. Нормальний хлопець! Давно в нього обслуговуюсь. Ніколи ніяких затримок.

Перейшов від ТОВ "чиста вода" - задовбали ці работнікі. Привозять, коли їм зручно, не вітаються, нема в них здачі. нафіг треба. такий сервіс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0508844029 0662280011 Юра Возить вже давно, вода смачна, накипу нема

яка ціна?:

ціна 20 грн.\бутль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу привозити в вашу тару воду зі скважини 90м. Сам користуюсь десь рік. Накипу в чайнику не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам дуже довго шукав та куштував різні води. зупинився на "АЛЯСКА" ( ids-service )

можна замовити по тел. доставку а можна підїхати на їхній склад в будь який зручний для себе час та забрати бутль.

тел.099-433-8364

050-713-32-45

Замовив зараз Аляску. Скуштую яка вона буде. Якщо ниякої різниці не відчую або в погану користь то певно буду замовляти в того хлопця оконську. Дешевше всетаки 20 чім 35, дай й привик уже до оконської. Раніше сам також оконську возив собі але зараз часу і можливості немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонили із Аляски і сказали що воду завтра привезуть бо їхні хлопці не їздять в моєму районі. Воду замовляв я у них ще у вівторок на сайті. Набридло чекати і передзвонив щоб скасувати замовлення із Аляски. Скористався порадою і подзвонив хлопцеві який возить оконську воду за тел. 0957783222. Приїхала людина за 30 хв. доставила мені 2 бутлі за ціною 20 грн за бутиль а не 35 як в Аляски. Дуже був здивований швидкістю сервісу. І ще що хочу сказати на рахунок цієї людини що привезла мені вода із оконська. Сам до цього моменту їздив в оконськ за водою і не раз бачив як на томуж місці де ми набираєм воду, набирав цей хлопец, тобто вода дійсно із оконська а не із крана фільтрована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замовив теж оконську, зараз чекаю

Був проїздом в Оконску то набрав собі в бутлі безкоштовно, попробую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Grekus, водичка вже в мене ) Дуже швидко доставив. Оконськ 70 км від Луцька, я там проїздом не буваю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонили із Аляски і сказали що воду завтра привезуть бо їхні хлопці не їздять в моєму районі. Воду замовляв я у них ще у вівторок на сайті. Набридло чекати і передзвонив щоб скасувати замовлення із Аляски. Скористався порадою і подзвонив хлопцеві який возить оконську воду за тел. 0957783222. Приїхала людина за 30 хв. доставила мені 2 бутлі за ціною 20 грн за бутиль а не 35 як в Аляски. Дуже був здивований швидкістю сервісу. І ще що хочу сказати на рахунок цієї людини що привезла мені вода із оконська. Сам до цього моменту їздив в оконськ за водою і не раз бачив як на томуж місці де ми набираєм воду, набирав цей хлопец, тобто вода дійсно із оконська а не із крана фільтрована.

а бутль якої ємкості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонили із Аляски і сказали що воду завтра привезуть бо їхні хлопці не їздять в моєму районі. Воду замовляв я у них ще у вівторок на сайті. Набридло чекати і передзвонив щоб скасувати замовлення із Аляски. Скористався порадою і подзвонив хлопцеві який возить оконську воду за тел. 0957783222. Приїхала людина за 30 хв. доставила мені 2 бутлі за ціною 20 грн за бутиль а не 35 як в Аляски. Дуже був здивований швидкістю сервісу. І ще що хочу сказати на рахунок цієї людини що привезла мені вода із оконська. Сам до цього моменту їздив в оконськ за водою і не раз бачив як на томуж місці де ми набираєм воду, набирав цей хлопец, тобто вода дійсно із оконська а не із крана фільтрована.

а бутль якої ємкості?

18.9л

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. А мені оконську за 25 возять, і доставка лише по вечорах)

требя міняти провайдера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. А мені оконську за 25 возять, і доставка лише по вечорах)

требя міняти провайдера.

Палюбому =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...