Перейти до змісту

Моя пневматика, хвастаємось, ділимся досвідом...


EleKtrik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 200
  • Створено
  • Остання відповідь

Знайома ствольна, тра йти перевірити чи моя на місці. А то ти можеш :)

уви :_07: , але то різні майстри, хоча і схожі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це коробка покійного Гатского, і в тебе, і в мене. А вже допрацювання інших майстрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це коробка покійного Гатского, і в тебе, і в мене. А вже допрацювання інших майстрів.

Чогось думав, що твоя Костіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, Костя переробляв, твоя також перероблена по принципу Кості. Один в один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резік роботи Uveb-а?

ого, ти чьто... Це Юри Миколаївського. В Степана мінімалізм :_09: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зі своїм паралельним хобі так далеко відійшов від пневматики, що стає страшно. І хто такий Юра? :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

krls.jpg

еххх краса пішла зараз ,як згадаю що ваяли і як анодували в 2008 роках смішно стає ,хоча тоді думав що круто )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нафіга він тобі?

Я три заходи робив на Кросмана в пістолі, не прижився. Думаю причина - не має застосування.

І ще одне питання:ти хоть раз на пострілухи прийдеш зі своїм апаратом? А то тільки збираєш їх, я вже збився рахувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви звіть, а я прийду)

А нафіга- для рюкзака на велопрогулянки.

А про арсенал: то зара лише кубік-пальцерізка і пєкаль, інше в Zondera на тюнінгу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, а ви б могли б писати в цій темі на українській мові, щоб було зрозуміло навіть тим хто не "в темі"? Бо я сюди постійно заходжу, поки лише фотки подивитися, а ваш сленг не розумію. Надивлюсь фоток і собі хочеться спробувати, то може для популяризації ЦЬОГО (не знаю як таке хобі називається) перейдете на доступну мову? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, а ви б могли б писати в цій темі на українській мові, щоб було зрозуміло навіть тим хто не "в темі"? Бо я сюди постійно заходжу, поки лише фотки подивитися, а ваш сленг не розумію. Надивлюсь фоток і собі хочеться спробувати, то може для популяризації ЦЬОГО (не знаю як таке хобі називається) перейдете на доступну мову? :)

То питайсЯ, що незрозуміло?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

що розказуватиIMG20151112093155968.th.jpg, приклада чекаю, бо незручно стріляти.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
50 минут назад, EleKtrik сказал:

:rolleyes:

IMG_20151231_152909269.jpg

Задам багато дурних питань, бо я "не в темі".

Стиснене повітря в цих балонах, що під стволом? Чим накачується? Чим стріляє: кульками чи ковпачками як радянська пневматика? Чим така пневматика краща за ту що в магазинах? Скільки такий пістоль може корштувати? Я так розумію це все кустарного виробництва?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.02.2016 at 11:19, nickel сказано:

Задам багато дурних питань, бо я "не в темі".

Стиснене повітря в цих балонах, що під стволом? Чим накачується? Чим стріляє: кульками чи ковпачками як радянська пневматика? Чим така пневматика краща за ту що в магазинах? Скільки такий пістоль може корштувати? Я так розумію це все кустарного виробництва?

-Так в резервуарі, що під стволом,

-Спеціальним насосом, чи балоном,

-Кулями,

-Краща енергетикою, кучністю, ціною, формфактором...

-Нижній став приблизно 4000, без оптики,

-Ну, на нижньому дороблене руків'я від "магазинного crosman 1377", все інше, окрім власне стволів - робота наших Майстрів;)

IMG_20160202_112642014[1].jpg

IMG_20160202_112614673[1].jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...