Перейти до змісту

Похід зимовими Карпатами. Є бажаючі?


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Плануємо сходити у похід зимовими Карпатами у район Чорногірського хребта

Орієнтовна дата 08-12 січня 2015 року

Похід передбачається не з легких, зважаючи на погодні умови (мороз, вітер, сніг)

Ночівля планується у наметах на снігу (у крайньому випадку у колибі)

Шукаємо "божевільних" людей які мають бажання приєднатись та мають необхідний туристичний досвід

2222.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаємо "божевільних" людей які мають бажання приєднатись та мають необхідний туристичний досвід

треба тільки бажання та досвід?

снігоступи, кішки, бахіли та інше необхідне спорядження - всім забезпечуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба тільки бажання та досвід?

снігоступи, кішки, бахіли та інше необхідне спорядження - всім забезпечуєте?

досвідчені туристи про спорядження дбають самі ;)

Я думаю, що це очевидно, що зимовий похід - це не проста прогулянка. Потребується як знання, фізична підготовка, так і спорядження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточнюю: похід не є комерційним

Якщо хочете, щоб вас забезпечили необхідним спорядженням, дбали про ваш комфорт, безпеку та харчування, а ви заплатили за це певну суму грошей - вам не з нами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточнюю: похід не є комерційним

Якщо хочете, щоб вас забезпечили необхідним спорядженням, дбали про ваш комфорт, безпеку та харчування, а ви заплатили за це певну суму грошей - вам не з нами :)

варто було про це написати відразу в першому пості ;)

що пропонуєте приєднатись повністю автономним учасникам

і тоді не треба писати: "Похід передбачається не з легких, зважаючи на погодні умови (мороз, вітер, сніг)

Ночівля планується у наметах на снігу (у крайньому випадку у колибі)"

той, то має відповідне спорядження й досвід - і сам про це знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варто було про це написати відразу в першому пості ;)

що пропонуєте приєднатись повністю автономним учасникам

невже десь був натяк на комерцію?!

прошу вибачення якщо хтось між рядків читає те, що йому хочеться прочитати

і тоді не треба писати: "Похід передбачається не з легких, зважаючи на погодні умови (мороз, вітер, сніг)

Ночівля планується у наметах на снігу (у крайньому випадку у колибі)"

той, то має відповідне спорядження й досвід - і сам про це знає.

це написано з досвіду

дехто думає, що потративши кругленьку суму у туристичному магазині, готовий до всього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варто було про це написати відразу в першому пості ;)

що пропонуєте приєднатись повністю автономним учасникам

невже десь був натяк на комерцію?!

прошу вибачення якщо хтось між рядків читає те, що йому хочеться прочитати

я не писав про комерцію.

в перший зимовий похід я ходив майже без спорядження - просто дуже хотів піти, і мене взяли з собою. в мене навіть не було наплічника тоді - спальник запакував в звичайну дорожню сумку. навіть каримата свого не було. мені дали місце в наметі, дали гарячої води, і список продуктів та особистих речей в похід (ліхтарик, кружка, спальник і т.д.) - і ніякого натяку на комерцію не було. були просто хороші люди, які дали мені можливість трохи відморозити кромку вуха :)

А потім вже був досвід, купувалось спорядження та інші зимові походи, і можливість піти в "автономку" і зимою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в перший зимовий похід я ходив майже без спорядження - просто дуже хотів піти, і мене взяли з собою. в мене навіть не було наплічника тоді - спальник запакував в звичайну дорожню сумку. навіть каримата свого не було. мені дали місце в наметі, дали гарячої води, і список продуктів та особистих речей в похід (ліхтарик, кружка, спальник і т.д.) - і ніякого натяку на комерцію не було. були просто хороші люди, які дали мені можливість трохи відморозити кромку вуха :)

ну тоді я погана людина! Непідготовлених людей з собою не візьму

я б не могла на таке спокійно дивитись у поході і корити себе за те, що хтось підірвав собі здоров"я (про загрози життю навіть не хочеться думати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непідготовлених людей з собою не візьму

я б не могла на таке спокійно дивитись у поході і корити себе за те, що хтось підірвав собі здоров"я (про загрози життю навіть не хочеться думати)

а звідки ж тоді візьмуться підготовлені люди??? якщо ніхто не візьме їх в перший раз в зимовий похід? тоді туристи, які ходять зимою в гори, просто вимруть через якийсь час :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не писав про комерцію.

снігоступи, кішки, бахіли та інше необхідне спорядження - всім забезпечуєте?

Ви, мабуть, подумали, що у мене вдома склад спорядження і роздаю всім бажаючим за "дякую"?!

такі питання ставляться до клубів та організацій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а звідки ж тоді візьмуться підготовлені люди??? якщо ніхто не візьме їх в перший раз в зимовий похід? тоді туристи, які ходять зимою в гори, просто вимруть через якийсь час :(

і це Ви, турист з досвідом, задаєте такі питання?

Досвід це така штука, яка набувається з часом: літні походи, весняні, осінні...

можна провести аналогію - Олімпійськими чемпіонами не стають відразу, а крок за кроком до цього йдуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зацікавило, але зимою ніразу не ходили, лише втілку і по Криму, спорядження маємо літнє.

прошу більш детальніше описати що саме потрібно мати, маршрут, та приблизну кількість "божевільних", які уже готові іти ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а звідки ж тоді візьмуться підготовлені люди??? якщо ніхто не візьме їх в перший раз в зимовий похід? тоді туристи, які ходять зимою в гори, просто вимруть через якийсь час :(

і це Ви, турист з досвідом, задаєте такі питання?

Досвід це така штука, яка набувається з часом: літні походи, весняні, осінні...

можна провести аналогію - Олімпійськими чемпіонами не стають відразу, а крок за кроком до цього йдуть

то де ж взяти досвід, якщо ніхто не візьме в перший зимовий похід, якщо немає досвіду зимового походу, для здобуття якого необхідно сходити в зимовий похід, куди не беруть без досвіду зимових походів???

щоб розірвати це замкнене коло - треба щоб десь був перший раз.

я не можу зрозуміти напрямку дискусії. в першому пості було мало інформації, задав уточнюючі запитання, отримав купу емоційних відповідей.

на зауваження, що варто було більш конкретно написати - чия присутність є бажаною, отримав відповідь в стилі "сам дурак".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не можу зрозуміти напрямку дискусії. в першому пості було мало інформації, задав уточнюючі запитання, отримав купу емоційних відповідей.

на зауваження, що варто було більш конкретно написати - чия присутність є бажаною, отримав відповідь в стилі "сам дурак".

І я не можу зрозуміти напрямку дискусії. Ви запитали уточнююче запитання щодо забезпечення спорягою - вам відписали, щодо досвіду - вам відписали. Йти бажання не маєте? То, напевно, й дискутувати тут не варто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то де ж взяти досвід, якщо ніхто не візьме в перший зимовий похід, якщо немає досвіду зимового походу, для здобуття якого необхідно сходити в зимовий похід, куди не беруть без досвіду зимових походів???

щоб розірвати це замкнене коло - треба щоб десь був перший раз.

Ви явно читаєте між рядків те, що Вам хочеться

де саме Ви прочитали, що в даний похід запрошуються люди з досвідом зимового походу?

я писала лише про

необхідний туристичний досвід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все просто, читаєте якийсь форум збираєте снарягу по друзям, прокат і так далі.

Мінімум:

1. зручне взуття та міцне + спеціальні бахіли щоб не попадала вода та сніг

2. штани + кальсони, штани щоб були водовідштовхні, або мали здатність швидко висихати

3. Курточка з капюшоном або проста, або на верх вєтровка яка б не продуалась вітром - карпати каварні в тому плані, що вітер може бути сильний в будь-який момент

4. Шапка тепла + балаклава, щапку можна мати й запасну на всякий випадок.

5. Флісова кофта - філс береже чудово тепло, та відводить піт від тіла

6. Рюкзак де все нести, шмоток має бути стільки скільки ви зможете нести, суха якась одежа, на випадок того що верхню замочете.

7. Хороший ніж, запальничка, сірники

8. Ліхтарик двох видів, налобний та звичайний ручний, для підстраховки, темніє швидко зараз.

9. Кружка, та фляга, котелок - армійський, ложка вилка.

10. Спальнік та каремат, повинні бути якісні можна взяти на прокат. - не скупіться на цьому.

11. Рукавиці лижні, можна моти й маску лижну теж, вона вбереже очі від сонця та снігу, якщо буде заметіль якась.

PS: Треба брати рівно те, що ви самі зможете тащити на собі, тому що за вас ніхто рюкзака вашого нести не буде, тому прошу це враховувати. Через день-два рюкзак має здатність ставати важчим :) тому враховуйте це теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу більш детальніше описати що саме потрібно мати, маршрут, та приблизну кількість "божевільних", які уже готові іти ))

наразі троє бажаючих. Хотілося б ще 1-2 людини

Поясню чому: мала група мобільніша і легше вирішуються всі питання; добре реалізовувати радіалки

Необіхдно мати відповідний одяг, взуття, намет, зимові спальники та інші індивідуальні речі, які необхідні у будь-якому поході. Бажано мати трекінгові палки, бахіли та кішки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

орієнтовний бюджет походу 400 грн на одну особу (приблизно 200 грн дорога і 200 харчування)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не можу зрозуміти напрямку дискусії. в першому пості було мало інформації, задав уточнюючі запитання, отримав купу емоційних відповідей.

на зауваження, що варто було більш конкретно написати - чия присутність є бажаною, отримав відповідь в стилі "сам дурак".

І я не можу зрозуміти напрямку дискусії. Ви запитали уточнююче запитання щодо забезпечення спорягою - вам відписали, щодо досвіду - вам відписали. Йти бажання не маєте? То, напевно, й дискутувати тут не варто...

точно, після таких відповідей - йти з організаторкою бажання не маю, пане адвокате ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йти з організаторкою бажання не маю

:g05: яке щастя

після таких відповідей

а воно у вас взагалі було? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid, так збирай компанію з недосвідчених туристів, в чому проблема. буду тобі помічником)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім по темі! А намети ви які берете? Зимові? З юбками (не пам'ятаю як воно називається, типу коли тент мє специальну нашивку яка лягає на землю ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...