Перейти до змісту

Листя для суші де купити.?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Де в Луцьку нормиальне листя для суші?

Кажуть є кіоск біля Там таму, але до котрої години він працює.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та й матматі має воно бути полюбому (норі),також у любому поважаючому себе магазині та супермаркеті,я купував уперше в фуршеті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив у Тамі , 129грн 50 листів.або 140 гр.

Це виходить кіло листя коштує 1000 грн.

Щось останнім часом, після 5 хв перебування у Там тамі помічаю, що я малувато заробляю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і коштувало в принципі я купував здається за 30- грн 10 штук

їх же вистачає не на один раз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно кіло коноплі дешевше коштує.

просвічу вас що грам 200 коштує 1000грн ,так що кг конопель виходить 5 тис))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пардон, а суші, що голубці, їх тра в 40л каструлі крутити? :)

чи мо в нас летюча риба нереститься і лососі з форелями по стирю пливають?

чи мо Торчин васабі в майонезних масштабах качає.

ну їйбо...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи мо в нас летюча риба нереститься і лососі з форелями по стирю пливають?

ну їйбо...)

Про смаки не сперечаються.

Хоче чувак травитись - нехай травиться. Його діло ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пардон, а суші, що голубці, їх тра в 40л каструлі крутити? :)

чи мо в нас летюча риба нереститься і лососі з форелями по стирю пливають?

чи мо Торчин васабі в майонезних масштабах качає.

ну їйбо...)

Ну так горбуша в нас не водиться, але кілограмову я сьогодні купив за 70 грн.А 150 гр листя вдвічі дорожче.

Хоче чувак травитись - нехай травиться. Його діло

Це про що ?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв в Рівне в Метро 50листів 70грн. Стосовно там-тама часто помічаю,що в них на багато товарів подвійна накрутка від ціни в інших магазинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстаті щодо листя, купуючи пачку норі, я їх наполовину розрізаю, ножницями, так роли виходять дещо меншими, але далеко не на половину, але к-сть їх відвічі збільшується. Мені просто менші більш подобаються (такі менші як в сушібарах роблять, а не голубці-самокрути), так і їх виходить з пачки ппц, скільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який є попит на листя? Кому скільки потрібно? Я кожних 2 місяці прилітаю з Китаю. Можливо вдасться знайти середню ціну, щоб і мені і вам добре було. Завтра гляну на Таобао, по чому можу взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв в Рівне в Метро 50листів 70грн. Стосовно там-тама часто помічаю,що в них на багато товарів подвійна накрутка від ціни в інших магазинах.

Я вас розчарую, націнка на товарні групи у всіх супермаркетах на одному рівні (+-5% макс.). Все решта це вхідна ціна від постачальника, таким як ПАККО дають дисконт, об'єми то більші вигрібають.

Ну і загальну оцінку супермаркету не можна робитим по акційним позиціям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який є попит на листя? Кому скільки потрібно? Я кожних 2 місяці прилітаю з Китаю. Можливо вдасться знайти середню ціну, щоб і мені і вам добре було. Завтра гляну на Таобао, по чому можу взяти.

якщо ціна суперова,то я листків зо 200 взяв би,бо вони не тільки на суші йдуть.

Купляв в Рівне в Метро 50листів 70грн. Стосовно там-тама часто помічаю,що в них на багато товарів подвійна накрутка від ціни в інших магазинах.

Я вас розчарую, націнка на товарні групи у всіх супермаркетах на одному рівні (+-5% макс.). Все решта це вхідна ціна від постачальника, таким як ПАККО дають дисконт, об'єми то більші вигрібають.

Ну і загальну оцінку супермаркету не можна робитим по акційним позиціям.

Ну якщо там-там має погану вхідну ціну постачальника,то хай бере на Метро й націняє 20-30%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу я вам, що 50 листків за 70 грн. - це непогана ціна. Тут є різні ціни, але нормальна заводська фасовка коштує так само. "Наразвєс" 50 листків коштує від 40 грн., але ще комісія банку, доставка, морока тут, морока там - невигідно. А ще невідомо, які китайські "білочки" і якими "лапками" його фасували по пакетикам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який є попит на листя? Кому скільки потрібно? Я кожних 2 місяці прилітаю з Китаю. Можливо вдасться знайти середню ціну, щоб і мені і вам добре було. Завтра гляну на Таобао, по чому можу взяти.

якщо ціна суперова,то я листків зо 200 взяв би,бо вони не тільки на суші йдуть.

Купляв в Рівне в Метро 50листів 70грн. Стосовно там-тама часто помічаю,що в них на багато товарів подвійна накрутка від ціни в інших магазинах.

Я вас розчарую, націнка на товарні групи у всіх супермаркетах на одному рівні (+-5% макс.). Все решта це вхідна ціна від постачальника, таким як ПАККО дають дисконт, об'єми то більші вигрібають.

Ну і загальну оцінку супермаркету не можна робитим по акційним позиціям.

Ну якщо там-там має погану вхідну ціну постачальника,то хай бере на Метро й націняє 20-30%.

ггг, ти думаєш він так не робить. Правда не по всім товарним групам, по фреш та алко групі точно так працюють. Тільки з метро не завжди цікаво працювати, там оплата по факту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив в "Океані" в Гостинці 50 листків за 80 грн.

Накрутили собі на Новий рік. кльова і проста у виготовленні страва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу я вам, що 50 листків за 70 грн. - це непогана ціна. Тут є різні ціни, але нормальна заводська фасовка коштує так само. "Наразвєс" 50 листків коштує від 40 грн., але ще комісія банку, доставка, морока тут, морока там - невигідно. А ще невідомо, які китайські "білочки" і якими "лапками" його фасували по пакетикам.

В Метро вже подорожчали. Але ціна різна,бо норі розбиті на сорти.Є голд,є сільвер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...