Перейти до змісту

Згублено ключ від авто, хто знайшов? Де зробити?


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Згублено ключ від форда. Ключ з чіпом та кнопками цз. Ключ в одному екземплярі, короче пи#дець. Хто підкаже що робити, чи відновлювати чи нове зажиганіє з комплектом брати чи що інше?

Як хто майстра підкаже буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там-там навпроти компютерного всесвіта є ларьок,там ключі роблять,і з чіпами також,зайдіть думаю поможуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна питання, хтось орієнтується?

Пи.Си. Ключі швидше за все втратив проїжджаючи Нововолинськ, або Іваничі не на своїй автівці. Свій коник в Луцьку запаркований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пи.Си. Ключі швидше за все втратив проїжджаючи Нововолинськ, або Іваничі не на своїй автівці. Свій коник в Луцьку запаркований.

ти ж вже телефонував до власника тієї іншої автівки і він ретельно оглянув салон під сидіннями, килимками і т.д.??

по сабжу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в своєму авто ключі в салоні так загубив, що аж через пів року знайшов. Ото сміявся! Запасні були, але за ними 50 км в одну сторону було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю ціна вопроса в районі 300у.є а може і більше.

з "фонаря" ціну берете? Була аналогічна ситуація,і вирішив в Луцьку на протязі одного дня,хоча за словами майстра - таки передавали на прошивку в Рівне, короч - мене зранку притянули, а десь о 18-й я поїхав, обійшлось 150 у.о., зараз пошукаю контакти - якщо знайду скину в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю ціна вопроса в районі 300у.є а може і більше.

з "фонаря" ціну берете? Була аналогічна ситуація,і вирішив в Луцьку на протязі одного дня,хоча за словами майстра - таки передавали на прошивку в Рівне, короч - мене зранку притянули, а десь о 18-й я поїхав, обійшлось 150 у.о., зараз пошукаю контакти - якщо знайду скину в ПМ.

На Ford?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там-там навпроти компютерного всесвіта є ларьок,там ключі роблять,і з чіпами також,зайдіть думаю поможуть!

хто хто, а вони здеруть останню сорочку, ті ж самі му.аки у фуршеті та біля карабаса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А те Kangoo що я пропонував було дешевшим і з двома ключами icon16.gif

по суті: десь теж був номер, шукаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяць тому,в Там-Тамі звичайний ключ,з чіпом 800 грн..Викидний,з трьома кнопками+чіп.,1600 грн..Авто-Скудо 2007.Так сказав фаховець по ключам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяць тому,в Там-Тамі звичайний ключ,з чіпом 800 грн..Викидний,з трьома кнопками+чіп.,1600 грн..Авто-Скудо 2007.Так сказав фаховець по ключам.

ну так це якщо є з чого копію зробити! то колись було 100$ А якщо втрачений ключ то це набагато дороще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А те Kangoo що я пропонував було дешевшим і з двома ключами icon16.gif

по суті: десь теж був номер, шукаю...

За номер буду вдячний.

Пи.Си. Стосовно кількості ключів то питання відносне, брат у старому спрінтері, в замку, 2 чіпованих ключі зламав, з перервою в місяць десь, замок клинив...

Пи.Пи.Си. Телефонував до оф.диллера в Київ, сказали машину на лаветі тащить туда, за пару неділь з дойчланд ключа замовлять, перепрошиють там все... Короче збитий літачок по грошах стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну - невже ділер по vin-код не визначить шо за ключ був в авто.

Мене відразу запитали, пригнали чи тут брали, якщо пригнали, замовлятимуть з дойчленд балванку та тут дороблювати та прошивати будуть, схема така. Чому так - ніхто не пояснює, варіантів у них інших не знайшлося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїдь на Сафрон(біля Там-Там) до електриків запитай Володю може чимось допоможе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїдь на Сафрон(біля Там-Там) до електриків запитай Володю може чимось допоможе!

Володя, зазвичай, такого неробе, а направляє до Андрія. Його координати я скинув, як і номери інших майстрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїдь на Сафрон(біля Там-Там) до електриків запитай Володю може чимось допоможе!

Володя, зазвичай, такого неробе, а направляє до Андрія. Його координати я скинув, як і номери інших майстрів.

Дякую!

Домовився на завтра. По виконанні роботи відпишусь що до чого, авось комусь ще пригодиться, діло то ж таке, з кожним може трапитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдяки контактам, котрі надав ЕleКtrik, зробили оперативно, дешево та якісно. По роботі ключ десь до 40хв, чіп до 15хв вийшов, + час на доїзд майстрів до місця призначення, по грошах разом все до 100$ обійшлося.

Дякую всіх хто долучився до теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ключикі то зроблені, але от надія знайти старі всеж є. Тож хто знайшов фордовський ключ із трьома кнопками на ньому, з мініфішкою ОККО та ключом від звичайного замка. Все висіло на металевому кільці. Прийму за винагороду звичайно ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ключикі то зроблені, але от надія знайти старі всеж є. Тож хто знайшов фордовський ключ із трьома кнопками на ньому, з мініфішкою ОККО та ключом від звичайного замка. Все висіло на металевому кільці. Прийму за винагороду звичайно ж.

Хоч модель форда та номерний знак не афішуй, бо хто знайде ключі, може знайти і форда )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ключі перепривязували то якщо знайде авто то це вже нічого не дасть, бо чіпи в ключах ЕБУ вже не прийме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ключі перепривязували то якщо знайде авто то це вже нічого не дасть, бо чіпи в ключах ЕБУ вже не прийме.

Саме так, майстри сказали скільки чіпів було прив'язано і скільки стало, той ключ, якщо знайду, знову прив'язуватиму до автівки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...