Перейти до змісту

программа СТБ на сегодня


Shura

Рекомендовані повідомлення

18:50 Концерт М. Задорнова Я люблю тебе, життя

20:45 Концерт М. Задорнова Третє вухо

22:20 Концерт М. Задорнова Михайло Задорнов та його задорнова компанія

23:50 Новорічне привітання Президента України В.Ющенка

00:00 З Новим Роком!

00:05 Концерт М. Задорнова В каждой шутке есть доля шутки

01:30 Концерт М. Задорнова І сміх і гріх

мне непонятно, почему поздравление с новым годом от Ющенко, а не от Задорнова? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телевізор дивитися на новий рік в мене не намічаеццо, но якшо десь одним глазом прийдецця то краще буду дивитися Задорнова,;) ніж сто раз одні ті самі ****** пісні від наших ***** так називаємих музичних виконавців типу Кіркорова і Середючкі! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телевізор дивитися на новий рік в мене не намічаеццо, но якшо десь одним глазом прийдецця то краще буду дивитися Задорнова,:lol: ніж сто раз одні ті самі ****** пісні від наших ***** так називаємих музичних виконавців типу Кіркорова і Середючкі! :D

Ці у@бани, на відміну від задорного, хоч в політику не лізуть і не ІМПЕРскають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задорнов на Америку "гонить", а сам тупий як валянок!!!!

Говорячи про Задорнова, можна вжити багато епітетів, але "тупий" явно аж ніяк його не стосується. Навіть зовсім навпаки. Хто ж тоді "гострий" для вас? Якщо уважно послухати його жарти (для тих, хто гумор дійсно цінує і любить), є що порівняти з іншими "юмористами". Прийнаймні я завжди із задоволенням дивлюся його виступи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не крутіть, та не сваріться, а сама крута програма на новорічний вечір була в канала "Рада" ;-) Як кажуть все геніальне - просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
...Якщо уважно послухати його жарти (для тих, хто гумор дійсно цінує і любить), є що порівняти з іншими "юмористами". Прийнаймні я завжди із задоволенням дивлюся його виступи.

Согласний! В нього самий оригінальний юмор! Він даже докопався до кореня кожного слова, до нього такого я ще не чув! Но, в кожного свої смаки!  :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага,ше скажіть що Петросян краще за Задорнова )) кривляєтся як баран ,а коли пробує читати ті ж монологи Задорнова то ще більше на ідіота схожий, Задорнов розумна людина, хоть і заганяєтся часом ,але ж всі люди не без гріха :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь "юмор" Задорнова - це "ну, туупиииийє" (США,Україна, Прибалтика і тд). Заказний клоун Кремля.

А Підросян - це взагалі клінічний випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь "юмор" Задорнова - це "ну, туупиииийє" (США,Україна, Прибалтика і тд). Заказний клоун Кремля.

А Підросян - це взагалі клінічний випадок.

Цікаво, які тобі коміки подобаються? :lol:  Жіночка шо веде Аншлаг? Клара Новікова, однако?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь "юмор" Задорнова - це "ну, туупиииийє" (США,Україна, Прибалтика і тд). Заказний клоун Кремля.

А Підросян - це взагалі клінічний випадок.

Цікаво, які тобі коміки подобаються? :huh:  Жіночка шо веде Аншлаг? Клара Новікова, однако?

Я бачу ти спєц по "Аншлагу" :smile3: Я таких жіночок не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, Аншлаг ведет не Клара Новикова, а Регина Дубовицкая. (если передача еще жива)

а жанр Задорнова и Петросяна себя отжил уже. просто неактуален он.

правительство весьма справляется в данном направлении.

ЗЫ: я как увижу по ящику этих клоунов теперешних ("бабки" какие-то, прочие идиоты) тянет :smile3:

причем половина каналов ими в выходные забиты...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь "юмор" Задорнова - це "ну, туупиииийє" (США,Україна, Прибалтика і тд). Заказний клоун Кремля.

А Підросян - це взагалі клінічний випадок.

Та вроді нова програма Задорного вже меньше про тупих америкосів.Навіть мені сподобалось(тіко ногами не бийте),більше філософії навіть додав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, Аншлаг ведет не Клара Новикова, а Регина Дубовицкая. (если передача еще жива)

а жанр Задорнова и Петросяна себя отжил уже. просто неактуален он.

правительство весьма справляется в данном направлении.

ЗЫ: я как увижу по ящику этих клоунов теперешних ("бабки" какие-то, прочие идиоты) тянет :g27:

причем половина каналов ими в выходные забиты...

ну то скажи,який жанр не віджив себе і назви його представників, а то получаєтся що всі г****

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...