Перейти до змісту

Вибір кухонного комбайну


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

Хто має досвід в виборі і використанні такої "чудо-техніки".

Планую придбати для тещі на ДН (3 січня). Думаю в Луцьку є більший вибір.

Порадьте будь-ласка.

Вимоги: бажано усі доступні функції за примірну ціну в сабжі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такий купив дружині, задоволена. Я теж ;) Рекомендую.

http://www.express-shop.com.ua/view_product.php?id=8828

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я собі вибирав сабж, то зупинився на Brown - так як у ньому в базовому варіанті було найбільше насадок/функцій. У тому ж Філіпсі ніби було все - а от тертки для дирунів небуло (вірніше могла бути за окрему плату)! :) . І гарантія була найбільшою. Коли будеш вибирати дивись які з функцій тобі будуть найпотрібнішими, та на гарантію, а також пошукай відгуки в гуглях ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я собі вибирав сабж, то зупинився на Brown - так як у ньому в базовому варіанті було найбільше насадок/функцій. У тому ж Філіпсі ніби було все - а от тертки для дирунів небуло (вірніше могла бути за окрему плату)! :) . І гарантія була найбільшою. Коли будеш вибирати дивись які з функцій тобі будуть найпотрібнішими, та на гарантію, а також пошукай відгуки в гуглях ;)

Ти маєш на увазі Braun? :) Так і я про нього...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь 2 роки тому я мала необережність купити цей комбайн, Браун. Там немае одніеі тертки, крупноі, може зараз вона і е, але тоді не було. Віднесли назад і я знову повернлася до Зелмера але іншоі моделі. Я думаю на місці треба роздивлятися що там е чого немае, щоб не було потім розчарувань. Зараз вибір е і з блендерами і з соковижималками, головне зрозуміти для яких цілей він потрібний .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна в межах 850грн. Всі терки є. Немає шнекової мясорубки- якщо це суттєво, то потрібно дивитися на інші моделі, але вони трошки дорожчі- 1300-1500грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купили то же , что и Luka, причем уже в трех комплектах. 100% поддержал.

1. "белая" сборка

2. легко можна достать любые запчасти/насадки

3. хорошая гарантия

3. по сочетанию цена/количество функций далеко обогнал всех конкурентов

4. работают все три экземпляра до сих пор, по праздникам в режиме 24/7 (шютка :huh:), никаких нареканий(ничего не разболталось, не дребезжит и не пахнет горелым)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Braun --- Gillette

Gillette --- Procter&Gamble

Procter&Gamble --- Сав Сервис

Сав Сервис --- самая мощная дистрибьюторская контора в своем сегменте, следовательно , если на витрине стоят два кухонных комбайна, то один из них - Braun. Если нету, значит только что купили :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я брав в "АБВ-техніка", ТЦ "Слон" 2-й поверх. 849грн якщо не помиляюсь був. Після покупки дають дисконтну картку 5%, хто піде купувати можу запропонувати скористатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

АП теми.

ХОчу купити брату на весілля (і десь колись собі).

Зупинилась на такому.

Дуууже хотіла БОШ, але почитала відгуки - купа негативу.

Підказуйте. Діліться досвідом та враженнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене філіпс есенс....дуже задоволений :ok:

http://www.mega-shop.od.ua/6-kuh-combo/4045-philips-essence-hr7768.html

єдиний мінус...коробка велика)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То почитай про мулінекс відгуки, БОШ буде мєгасамальотом :) Нікому не раджу мулінекс, нічого - скільки не читав відгуків, від м"ясорубок до пилосмоків все у них повна Ж...

ІМХО найкраща кухонна техніка - панасонік. Маю досвід хлібопічки та мультиварки, в нас коли замішується тісто, то ніц не чути, а мулінекс люди чуть не у ванну ховають :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То почитай про мулінекс відгуки...

...мулінекс люди чуть не у ванну ховають

Так читала)))

Що дуже шумна теж бачила.

Про БОШ кажуть, що гроші не виправдовують себе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю про той мулінекс і анітрохи не дивуюсь :)

Оля / 21-03-2010 14:55

Ужас!Купила 20.03.2010 включила,попробывала поработать и 21.03.2010 отнесла назад.Недостатки-шумит,прыгает,ВСЕ!!! шатается,очень много мелких и крупных запчастей,неудобно открывать чашу,вибрирует,соковыжималка-одно название нож не самозатачивающийся,при терке картофеля-двигатель начинает тормозить.В итоге поменяла на Филипс 7765+купила к нему цельметалическую терку для драников(хотя в комплекте есть родная) и нож для картофеля фри. В итоге цена та же но качество исполнения в разы лучше.НЕ ПОКУПАЙТЕ ЕГО(лично мое мнение)

доречі, є отака моделька - перевірено на 100% - мона брать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є отака моделька - перевірено на 100% - мона брать!

Там м'ясорубки немає(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо пропозиції Ді, згідна. Таку модель мають троє моїх подруг, усі задоволені. Хороше співвідношення ціна-якість.

Сама стану на захист BOSCH. У мене отакий. Уже 4 роки у активному користуванні. Подруги заздрісно поглядають на нього, саме через м"ясорубку, а не подрібнювача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радує, що є хороше в БОШ)).

Кажіть відразу де купували.

Чи просто перелопатити інет-магазини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене отакий.

Для тих, хто в танку :blush:

Там є списочок додаткових аксесуарів (м'ясорубка, соковижималка...). Це треба докуповувати, чи вони відразу в комплекті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це треба докуповувати, чи вони відразу в комплекті?
' timestamp='1309440136' post='1052403223']да

І що ти цим постом прояснив? :blink::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усе що на фото - входить у комплект.

А от чим ця модель ще цікава, що можна докуповувати оті додаткові аксесуари (частина їх просто іде в комплекті).

До речі, у моєї "тески" Висоцької на кухні такий же :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж вже більше 4 років юзаємо такий же BOSCH 4655

Задоволені. Все що на малюнку є в комплекті. проте згодом я докупляв ще тертку на дируни і на фрі. Ціна, звичайно, бошовська:) але вцілому - задоволений. А Браунів К700 теж дуже багато знайомих/родичів мають. Теж задоволені. Тільки мясорубки там не вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...