Перейти до змісту

Афіша концертів у Луцьку


Robinwood

Рекомендовані повідомлення

Є пропозиція створити тему-афішу, для завчасного повідомлення бордівчан про усілякі концерти і заходи, що будуть відбуватись у місті.(наприклад КВН, чи виступ якогось гурту в драмтеатрі тощо)

Думаю в цій темі не потрібно нагадувати про клубні вечірки, шоу в кафешках, і т.д.

Коротко, бажано з фоткою, і без коментарів.

П.С. (такої теми не знайшов, вбивавши тематичні слова в пошуку. якщо така вже є, то тицьніть, а цю можна стерти)

От наприклад

19 грудня «Піккардійська Терція» дасть концерт у Луцьку.(Драматичний театр)

Телефони для довідок і замовлення квитків: 725303; 725460.

img_2593_small.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна тема тільки розділ не той.

Та і враховуючи кількість концертів в Луцьку - прикольніше створювати нову тему під концерт і обговорювати в ній же

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна тема тільки розділ не той.

Та і враховуючи кількість концертів в Луцьку - прикольніше створювати нову тему під концерт і обговорювати в ній же

Підтримую, та відразу бажано ціну квиточків від і до!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 грудня 16.00 концерт бенефіс львівської піаністки Етелли Чуприк у Палаці культури м.Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

14 лютого о 20.00

Стоп Кадр

Valentines DAY

У шоу-програмі :

Відомі світові хіти про кохання від кавер-гурт BANDity , м. Львів

Безкоштовна дегустація страв сучасної української молекулярної кухні

Еротичне шоу на кільці та пілоні

Конкурси, сюрпризи, подарунки від МС ZHekas

Квитки за телефоном Т. 200577, 095 6182887

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мы купили билеты на"Lords of the sound", слушали их в сентябре, осталась масса впечатлений!Потому с нетерпением жду12 февраля!!!

666.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arven Rivendell, по чім квиточки якщо не секрет ?

Мы брали самые дешевые, на балконе, по 120грн за билет. В прошлый раз такие же покупали, все отлично видно и слышно, тогда самые дорогие ряды были пустыми и люди в антракте пересели туда с балкона кто захотел. В этот раз хочется чтоб зал был полон, шоу просто незабываемое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, що ніхто не пише про концерт Міхалка. Шо ніхто не іде? Я вже давно купив білети.

Літом хотів в Київ на останній концерт Ляпісів поїхати і не вийшло. Хоч в Луцьку схожу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, що ніхто не пише про концерт Міхалка. Шо ніхто не іде? Я вже давно купив білети.

Літом хотів в Київ на останній концерт Ляпісів поїхати і не вийшло. Хоч в Луцьку схожу

Теж маємо бажання потрапити на концерт , а де купували квиток і яка ціна ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, що ніхто не пише про концерт Міхалка. Шо ніхто не іде? Я вже давно купив білети.

Літом хотів в Київ на останній концерт Ляпісів поїхати і не вийшло. Хоч в Луцьку схожу

Теж маємо бажання потрапити на концерт , а де купували квиток і яка ціна ?

де саме в Адреналіні буде виступ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Має бути ще одне цікаве дійство, - фрік-кабаре Dakh Daughters, - вихованці киівського сучасного театру Дах. Кажуть, дуже вони цікаві, неординарні, особливі, круті, знайомі бувають на виставах і концерт дівчат теж відвідували, сподобалось. Але нав'язувати не буду, краще попередньо переглянути ііх відео, щоб не було шоку потім. 16 лютого "Волинський драмтеатр стане острівком салонноі музики та французького шарму ://kasa.in.ua/ua/events/view-dakh-daughters-band-lutsk.html"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, буде в приміщенні картингу - по типу фан-зони.

120 грн. квиток

Кажуть, що це їх останні концерти. Прикро що не получається піти. :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби не концерт в Луцьку – то і не знав би що такі є

подивився з десяток виступів – не зачепило і грошей за це я б не платив, так що не страшно що пропущу :)

ІМХО звичайно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Концерт симфонічного оркестру «Lords of the Sound», який мав відбутися 12 лютого о 19 годині в Палаці культури Луцька, скасували.

http://www.volynnews.com/news/society/kontsert-Lords-of-the-Sound-ne-vidbudetsia/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Я хочу піти, а ви як? і взагалі хтось вже купив квитки, чи тільки думає, бо я хочу, хтось цікавиться?

1%20%283%29.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZKOCxop77H4.jpg

13 березня о 19:00 у луцькому драмтеатрі відбудеться концерт за участі Symphony ROCK Orchestra "Sound Bliss" & ManGust.

Також, на концерті стоятиме скринька, в яку всі бажаючі можуть пожертвувати кошти для допомоги полку «АЗОВ».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вчора випала нагода бути на концерті Ірини Білик.

Хоч і не палкий прихильник, але підспівував старі пісеньки зі всім залом)))

Чесно відспівала 2,5 години.

Зірка ще з часів дитинства, підтанцовка з 4х гарних спортивних дівчаток, чудова бек-вокалістка і як на мене класні музиканти зробили цей вечір - не шкода ні витраченого часу, ні коштів на квиточок))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

13061983_765874293546819_377949004231807

Жаль що лише щойно дізнався... Всім любителям Реггі, рекомендую! Хороша музика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...