Перейти до змісту

знайдена флешка (карта пам'яті мікро сд), віддам власнику


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Флешка на гіг, з моб.телефону, в переліку папок є все, зобр, фото, відео, все крім контактів. На відео та фото в основному маленька дитинка, звати Н..., хто скаже як її звати - віддам. Крім дитини, на відео, є молодий батько та старша донька, наскільки я зрозумів.

Флешку знайдено в маг.Комфорт на Відродженя.

Писати в пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

віддати флеху - справа хороша

але переглядати всі фото/відео не зовсім гарно.

для ідентифікації вистачить і однієї фотки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

віддати флеху - справа хороша

але переглядати всі фото/відео не зовсім гарно.

для ідентифікації вистачить і однієї фотки

в мене на телефоні моїх фоток мало,

отже для того щоб не промахнутись тре знать всіх в лице

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте за офтоп. купив собі колись флешку на 32гб, і замість назви флешки написав свій номер мобільного, але коли згубив це мені не допомогло нажаль.

ви справді робиле благородний вчинок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте за офтоп. купив собі колись флешку на 32гб, і замість назви флешки написав свій номер мобільного, але коли згубив це мені не допомогло нажаль.

ви справді робиле благородний вчинок

гарна ідея!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По фото можна в контакті знайти власника

не факт що пошук видасть співпадіння по фото, а передивлятись 3 тис анкет--- скажу справва ну дужеее марудна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По фото можна в контакті знайти людину

теоретично можна, так як малоймовірно, що власник прочитає тему.

практично - для такого пошуку фото має бути чітке та хорошої якості (а то знайдеться тисячі схожих фото по кольоропередачі та позою людини).

Barugan, мінуснув, так поясни)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

флешку на гіг могли й викинути.

так справа не у вартості, можливо власнику важливі фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що ж товариші-мінусувальники -любителі заглянути в чуже приватне особисте життя, хоча б назвіться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, ти цікавий моралфаг), як фото - не дивіться, як дізлайкери - то озвіться)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перестаю оффтопити, вашу позицію зрозумів, моя вам також зрозуміла, подальшу дискусію вважаю недоцільною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглядав вміст флешки з єдиною метою, знайти власників. Іншого варіанту не придумав. Якщо хто де почує про втрату, дайте знати, дякую.

Пи.си. в соц мережах знайти нереально, пробував. Викладати сюди будь-яке фото чи відео небуду, це некультурно і навряд сподобалось би тій родині котрій належить флешка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б на місці того, хто знайшов, залишив би її у магазині. Думаю, людина, яка згубила, в першу чергу шукала б ту флешку у магазині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладати сюди будь-яке фото чи відео небуду, це некультурно і навряд сподобалось би тій родині котрій належить флешка

Спірне твердження. Якщо врахувати, що в Луцьку всі всіх знають, то кроп до портретного фото, скажімо, батька додав би до шансів знайти власника доволі великий відсоток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б на місці того, хто знайшов, залишив би її у магазині. Думаю, людина, яка згубила, в першу чергу шукала б ту флешку у магазині.

Завтра зайду в магазин та повідомлю усіх працівників про знахідку, якщо власник з'явиться принесу та віддам, ні то ще шукатиму. Я в той магазин дуже часто заходжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладати сюди будь-яке фото чи відео небуду, це некультурно і навряд сподобалось би тій родині котрій належить флешка

Спірне твердження. Якщо врахувати, що в Луцьку всі всіх знають, то кроп до портретного фото, скажімо, батька додав би до шансів знайти власника доволі великий відсоток.

Слушна думка, можна ж викласти не повне фото, а вирізати портретний фрагмент фотографіі, що б з"явилась якась надія індифікувати особу. Борда - все ж таки потужний місцевий ресурс!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...