Перейти до змісту

Жорстоке вбивство


VovaForsag

Рекомендовані повідомлення

брєд!

що це за жіночка 48-ми років, що змогла придушити і сунути тіло доволі не маленького чоловіка???

VkR5Z.jpg

Та чого ж, Werwolf777, сліпа Фанні Каплан в вождя всіх скривджених пінгвінів Антарктики стріляла.

"доблесна " міліція менше ніж за добу знайшла вбивцю, ото аси...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

Зпочатку говорили що є сліди декількох людей, видно що з багажника витягли і т.д.

В підсумку сидіти буде "бомж Вася".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підозрюю, що вбивство на фоні п'янки. тобто бухали - поспорили - побилися, хтось когось забив. І вже далі фантазія вбивці розгулялася про "сховати" "улікі" і т.д.

Люблю я себе цитувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ну тихо!!! Що ви паплюжите роботу групи висококласних слідчих та оперативних працівників УМВС! Ето же очень і очень...!!! *sarcasm*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між іншим, зранку мав розмову із колишнім прокурором. Нині адвокатом.

То він мені доказував, що "по п'янці" голови не рубають. А я кажу всяке може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ну тихо!!! Що ви паплюжите роботу групи висококласних слідчих та оперативних працівників УМВС! Ето же очень і очень...!!! *sarcasm*

Друже Smith, пізно казати тихо)) Враховуючи, що місцеві газетярі "пасуться" на борді http://www.volynnews...tilo-cholovika/ , не здивуюсь, як що міліція вкрала передбачення Женіка))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не здивуюсь, як що міліція вкрала передбачення Женіка))))

Тихо! Тихо!

Ще зараз як свідка стануть совати, ніби я щось знаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між іншим, зранку мав розмову із колишнім прокурором. Нині адвокатом. То він мені доказував, що "по п'янці" голови не рубають. А я кажу всяке може бути.

Він мав на увазі: підготовлений злочин і спонтанний (це якщо по простому). Його версія - це версія якою, зазвичай, іде слідство. Знаю випадки, коли по п'яні вбивали і просто втікали. А потім вертались і намагались приховати сліди злочину. В даному випадку будуть мати вагомі докази експертизи (це якщо їх робити нормально і неупереджено, і не "підтосовувати" під версію слідства) - чи могла ця жінка при таких обставинах, в стані сп'яніння, відтяти йому голову, скільки ударів нанесла сокирою? Відтворення і т.д. і т.п. Перед цим провести експертизу тіла - які рани при відрубанні голови (смерть, як я зрозумів, від удушення. Знову ж таки - страндуляційна борозна: характер ушкоджень, сила і т.д.). Там нюансів - купа.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його версія - це версія якою, зазвичай, іде слідство.

1) Близькі люди (родичі знайомі Іт.д.)

2) Інтереси (бізнес)

і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це зрозуміло. Я маю на увазі, що іноді слідство де-факто "підганяє" доказову базу згідно версії, яка їм вигідна з певних причин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ясно.

Мені спало на думку саме така "версія" бо то Красний. Стрьомний район. Цигани Роми нє таки Цигани, продають наркоту. І вічно всяка наволоч совається.

Перше що подумав, явно шота не поділили по п'яні.

Про ман'яків різних не виникло думки, бо не те місто де можна "серійними вбивствами промишляти". Знайдуть за 20 хв. (утрірую).

Слідкуючи за новинами - на першому місці - злочини побутові, і особливо після розпиття оковитої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нагадує фрагмент із одного із серіалів....

" - Записывай. Причиной пропажи 5 тонн зерна из кузова автомобиля "Камаз" является стая воробьев. О чем свидетельствует характерный помет на кузове автомобиля."

було б смішно, якби не було так жахливо.... посадять знову невинну особу, а вбивця гулятиме далі...і не факт, що не скоїть знову щось подібне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брєд!

що це за жіночка 48-ми років, що змогла придушити і сунути тіло доволі не маленького чоловіка???

Ви явно недооцінююєте жінок.

По-перше, ніхто не знає в якому стані був чоловік коли його нібито душили. Можливо він був просто "готовий" і опиратися не міг в силу сильного сп'яніння.

По-друге, ніхто не знає що ж то за жіночка. Що як вона колишній майстер спорту по рукопашу і т.д. і т.п. Або навіть простіше - стан, не знаю як написати, хай буде "стан берсерка". По синьці дуже навіть може бути.

Ну і по-третє, поки що невідомо, чи був злочинець сам чи мав спільника.

було б смішно, якби не було так жахливо.... посадять знову невинну особу, а вбивця гулятиме далі...і не факт, що не скоїть знову щось подібне.

От чим Борда подобалась і буде, так це "вангами"-спеціалістами :0155:

Не знаючи ніяких обставин, крім тих що розказали в міліції - тільки тут можуть сказати хто вбивця, а хто просто звинувачений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам ще під час навчання говорили, що більшість самих жорстоких злочинів вчиняються жінками. Так що тут нічого дивного, могла б не тільки головою з рукою обійтися і сил хватило б!!! Ви тільки пригадайте як дівки бЬються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і по-третє, поки що невідомо, чи був злочинець сам чи мав спільника.

Те ж вчора спало на думку. Вона може когось прикривати. Легко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви явно недооцінююєте жінок.

По-перше, ніхто не знає в якому стані був чоловік коли його нібито душили. Можливо він був просто "готовий" і опиратися не міг в силу сильного сп'яніння.

По-друге, ніхто не знає що ж то за жіночка. Що як вона колишній майстер спорту по рукопашу і т.д. і т.п. Або навіть простіше - стан, не знаю як написати, хай буде "стан берсерка". По синьці дуже навіть може бути.

Ну і по-третє, поки що невідомо, чи був злочинець сам чи мав спільника.

Бездиханне тіло набагато важче волочити, тому нелогічно!

От чим Борда подобалась і буде, так це "вангами"-спеціалістами :0155:

Не знаючи ніяких обставин, крім тих що розказали в міліції - тільки тут можуть сказати хто вбивця, а хто просто звинувачений.

якраз і коментую ту інформацію, що є... буде ще якась - буду виходити з неї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...