Перейти до змісту

Продам золотий номер МТС "099-7777-202"


pchela

Рекомендовані повідомлення

за 100 доларів я ніколи б не купляв б сім-карту, купив простий номер мтс - його запам'ятав і він став також золотий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ж він золотий? Швидше всього мідний якийсь

вибачте за офтоп

вибачте за офтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я знаю, офіційно у українських операторів немає такого поняття як "золоті номери". на контракт можна вибирати номер, але в даному випадку скоріше за все це пріпейд. натомість, стартовий пакет за 20 грн продавати за 100 доларів-підпадає під статтю шахрайство.

тому цьому вшивому менеджеру-торгашу треба шоб начальник ляща доброго дав, а то й звільнив з роботи-нема чого "фільтрувати" номери на офісі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я знаю, офіційно у українських операторів немає такого поняття як "золоті номери". на контракт можна вибирати номер, але в даному випадку скоріше за все це пріпейд. натомість, стартовий пакет за 20 грн продавати за 100 доларів-підпадає під статтю шахрайство.

тому цьому вшивому менеджеру-торгашу треба шоб начальник ляща доброго дав, а то й звільнив з роботи-нема чого "фільтрувати" номери на офісі.

Завжди і на всіх рівнях фільтрували і будуть фільтрувати стартові пакети, так як і завжди були і будуть ті, які купують подібні номери.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас завищена ціна. За 100$ номер повинен бути такого зразка 099-7777-707

пффф за 100 баксів має бути такий: 050-777-7777

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ссилка, щоб орієнтувались в цінах

Баян!

Може погано дивився, але цін так і не побачив там!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б на місці оператора дуже швидко прикрив би лавочку. найняв би двох студентів за 3 тисячі в місяць кожного і дав їм завдання-моніторити сайти, де продають номери. а в випадках, коли отак вказують весь номер одразу (а не буквенно типу 099 ХХХХ УУУУ) то я б одразу блокував сім-карти. ти купляєш у якогось люмпена отаку сімку в інеті-а вона не працює. швидко, доступно і зрозуміло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас завищена ціна. За 100$ номер повинен бути такого зразка 099-7777-707

пффф за 100 баксів має бути такий: 050-777-7777

Та нє золотий це 050-000-0000

Та і взагалі для мтс не може бути золотого номера тільки іза того що якість звязку кончена, вже задовбав той звязок, моя воля яб іх ліцензіі позбавив би!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://allo.ua/startovye-pakety/mts-zolotoj-nomer.html

всього 50 гривень) просто невідомо яким саме буде номер..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...