Перейти до змісту

допоможіть з роутером


luchesk

Рекомендовані повідомлення

візор каже що мій роутер буде працювати зі швидкістю не менше 10 м/с. але наразі технічна можливіть у них для мене - 5 м/с. і справді сам не можу підключити. чи можна шось придумати? роутер dir-300 150n. дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо технічна можливість 5, то роутер може бути хоч 1000 мбіт.

А 5 лишиться.

Не вір усьому, що каже візор!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В яких одиницях ти пишеш? В метрах за секунду, чи Мегабайт за секунду, чи Мегабіт за секунду? Як відбувається підключення компа до роутера - по WiFi чи кабелем? І якого плану допомогу ти чекаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В яких одиницях ти пишеш? В метрах за секунду, чи Мегабайт за секунду, чи Мегабіт за секунду? Як відбувається підключення компа до роутера - по WiFi чи кабелем? І якого плану допомогу ти чекаєш?

в мегабітах на секунду. кабелем. чекаю поради чи можна щось придумати (налаштувати, перепрошити тощо) для того щоб він всетаки запрацював
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю як працює візор, але унівесальна порада для будь-якого оператора: треба в технарів (не дівчат на телефоні) візора взнати технічну можливість на лінії до вашої квартири, а якщо збільшення швидкості технічно не можливе, то, як сказав Zheny@, ніякі танці з роутером не допоможуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я зрозумів він написав протилежне. питання залишається - якої холери роутер не може прийняти 5 мб/с і передати його далі. :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але наразі технічна можливіть у них для мене - 5 м/с

це ключова фраза в цьму польоті думок. далі впринципі всерівно, що там у вас стоїть dir-300 чи ще щось.

якої холери роутер не може прийняти 5 мб/с і передати його далі

показники speedtest в студію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візор по кабелю максимум 5 мбіт???

Шота якась фігня.

АДСЛ чи ЛАН? По якому кабелю??

- якої холери роутер не може прийняти 5 мб/с і передати його далі.

У цій задачі запитань значно більше ніж відповідей.

Від "кривого" роутера, до НЕ ТАКОГО роутера, і не вірних налаштувань до перебитого кабеля, чи власного не розуміння того, чого хочеться.

КОнкретніше пліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dir 300 нормально робить тільки на прошивці ddwrt

нє .

Прийняти і віддати 5 мбіт - зможе будь-який.

Тут десь ТС сам заплутався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dir 300 нормально робить тільки на прошивці ddwrt

а шо ненормального на офіційній? невистачає знань нормально налаштувати?

а що для вас нормально означає, поясніть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо ненормального на офіційній? невистачає знань нормально налаштувати?

Була крива партія, чи то партія з кривими прошивками. Зате на них легко ставала DDWRT чи openWRT.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо ненормального на офіційній? невистачає знань нормально налаштувати?

Була крива партія, чи то партія з кривими прошивками. Зате на них легко ставала DDWRT чи openWRT.

ясно, дякую за хороший підзатильнік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє .

Прийняти і віддати 5 мбіт - зможе будь-який.

Тут десь ТС сам заплутався.

я не заплутався. можливо мало інформації дав.

в мене була швидкість 30 м/с. чи обрив на лінії чи ше якась фігня (майстер 2 рази приходив), але тепер більше 5 м/б не можуть дати (обіцяли поставити свіч десь біля мене, але обіцянка-цяцянка)

хотів поставити роутер: підєднав, настроїв на свій апі. він навіть хвилин 15 працював з сіткою (приймав і віддавав мегабайти), але на сайти я зайти не міг. вирішив перегрузити і комп і роутер. після того як обрубало. шоб я не робив роутер з мережою не друже, все по 0(і іконка мережі на роутері не світиться, але в настройках пише шо wan - підєднано). приходив з візора майстер покопошився (мене не було присутньо) і сказав шо для цього роутера швидкість замала і працювати не буде.

я ще грішу на візор може він відключає роутери (колись таке чув), але коли я встановлював була неділя, хіба може автоматом вирубає.

пс: дякую за дискусію і намагання допомогти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажу перепроший свого DIR300 на ddwrt буде стабільніше працювати однозначно, колись такого декілька років назад перепрошив, то досі "паше".

Ваш роутер візор не виключить це точно, тому що це не реально, тому вам пудрять мозг.

Або в них щось з кабелем, і вони не можуть вам надати швидкість більше 5 мегабіт і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайте dd-wrt указано - рев. С1 не поддерживается.

от така ось жопа

luchesk а може є якись інший провайдер в районі вашого проживання?

є. воля і укртелеком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби домашній або датагруп - давно це зробив би. а тут шило на мило. але мабуть це було останньою краплею. так і зроблю якщо не вдасця перемогти роутер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби домашній або датагруп - давно це зробив би. а тут шило на мило. але мабуть це було останньою краплею.

Хочеш сказати, що Воля гірша за Візор??? п-ф-ф!

Брєд.

Вже краще Укртелеком, ніж візор, а якщо є Воля - то гайда туди!

Будеш згадувати візор - як страшний сон!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...