Перейти до змісту

Есть ли Пауэрлифтинг в Луцке (подскажите где?)


anton2233

Рекомендовані повідомлення

Доброго времени суток, подскажите пожалуйста - есть ли в славном городе Луцк - секция Пауэрлифтинга, не тренажерные залы где просто стоят штанги и тренажеры, а именно спортивная секция Пауэрлифтинга., а то не могу найти.

С уважением.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасибо, но по ссылке ничего нового не увидел.

Клуб "Юніверс" бачили? От вам і відповідь на ваше запитання. Все просто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видел Юниверс, насколько я знаю то просто тренажерный зал в котором занимаются ребята и там нет секции Пауэрлифтинга

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видел Юниверс, насколько я знаю то просто тренажерный зал в котором занимаются ребята и там нет секции Пауэрлифтинга

А ви попробуйте запитати у самого тренера,інструктора чи як їх там,де можливо є, на скільки я знаю вони там серйозні, думаю вони точно скажуть чи є, чи немає, як кажуть вони в темі і напевно спілкуються з різними там спортсменами.Короче якщо вони не знають тоді думаю ніхто не підскаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго времени суток, подскажите пожалуйста - есть ли в славном городе Луцк - секция Пауэрлифтинга, не тренажерные залы где просто стоят штанги и тренажеры, а именно спортивная секция Пауэрлифтинга., а то не могу найти.

С уважением.

в свій час коли переїхав в луцьк теж цікавився цим питанням.так як в рідному місті теж займався колись паверліфтингом,після як то кажуть довгих пошуків можу сказати що спеціалізованого залу для паверліфтингу в луцьку немає.тобто в місті проводяться змагання з пауерліфтингу як наприклад:http://www.volynpost.com/news/13180-u-lucku-zmagayutsia-miazysti-divchata-i-hlopci-foto

є чимало пауерліфтерів,але кожен з них ходить в той зал в який їм зручно.

ому як варіант просто шукати як то кажуть однодумців,вибрати зал до душі.та ходити займатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне щоб в залі було стояк для присяду більше чим смітів і бігових дорожок)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотелось бы позаниматься с хорошим тренером, который научит правильной технике выполнения

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Якщо по триборству, то краще в Інер Атлетику, до Хомяка. Якщо суто по жиму є декількак варіантів: Юніверс - тренер Верещак Сергій, Інтер Атлетика - Тернов Валерій, Альфа Юніверс - Немец Євгений, є ще хороші тренери, але на слуху завжди вони.

http://www.alfaunivers.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...