Перейти до змісту

Октан-коректор


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Читаючи книгу про своэ авто, натрапив на таку річ як октан- коректор.

Автомобіль опель омега а 1987. 2.0. Пишуть , що він виставляэ запалення. Відкрив я цю фішку на автомобілі і у мене там замкнуті всі 3 контакти. У книзі пише, що це запалення для 76 бензину. На фішкі октан- коректора у мене пише 95-98. Автомобіль мій їздити на газу пропані. Ось цікаво, можливо мені потрібно зробити перемичкі на 98 бензин, тоді запалення буде раніше, можливо і розхід впаде.

post-7779-0-02118700-1417125974_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Октанове число газу 105-108...Відповідно запалення повинно бути ще раніше..Приблизно на 5-7 градусів відносно 95-го пального

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто я можу сміливо ставити 1 та 2 контакт це буде 95 чи 98 бензин і що це мені дасть ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоряння суміші більш повно і якісно

Збільшення ККД

Уникнення загрози прогару випускних клапанів

Зникнення детонації

Більш якісна реакція на педаль акселератора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завта попробую переставити, мені щоб розхід зменшився )

Буде трішки не так. Розхід зменшиться за рахунок того, що згоряння буде більш повним. Відповідно на тій же кількості спаленого газу, авто проїде більше км з правильно виставленим запалюванням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Померяй сопротивление на фишке когда 95 и 78 стоит, и соответственно можешь попытатся резисторами добится 107 110.

Какой именно Эбу стоит? Я так понимаю трамблера нету? Можна просто прошивку к мозгам перепрошить сделав ранним зажигание на 5 7 градусов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це трамблера не маэ. Він стоїть від перегородки салона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трамблером не вийде зробити. Цей двигун стоїть на автомобілі опель рекорд і він дуже близько стоїть до кузова. Залізти туди проблемно.... Варіант це тільки ця фішка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки помилився у попередніх постах. Сьогодні добре роздивився дану фішку і там виявляэться не 3 провода а 2. Перевірив також на вектрі а,там також 2 провода.

Багато хто пише, що потрібно просто перевернути фішку і все.post-7779-0-61002700-1417255810_thumb.jppost-7779-0-31898300-1417255821_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки ти взяв, що то фішка октан-коректора?

Взагалі то така фішка виглядає як на твоєму фото з першого поста і є типу "тато" (з 3-ма штирьками), Зокрема в ДЕУ (аналог опеля) такі фішки знаходяться в салоні під сидінням переднього пасажира, або біля ЕБУ в правій стійці знизу). А ту в тебе фішка типу "мама" якогось датчика, з ущільнювачем. Можливо це фішка датчика детонації, який в тебе десь зник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ланосів ця фішка під сидінням, а у опеля книга пише, що біля пасажира під капотом. На ній пише 95-98. на опель вектра стоїть така ж сама тільки вона зафіксована і там пише 91-95

Ось така стоїть на вектрі тільки вона зафіксована і інші надписи.

post-7779-0-90877300-1417259471_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки ти взяв, що то фішка октан-коректора?

Взагалі то така фішка виглядає як на твоєму фото з першого поста і є типу "тато" (з 3-ма штирьками), Зокрема в ДЕУ (аналог опеля) такі фішки знаходяться в салоні під сидінням переднього пасажира, або біля ЕБУ в правій стійці знизу). А ту в тебе фішка типу "мама" якогось датчика, з ущільнювачем. Можливо це фішка датчика детонації, який в тебе десь зник.

В нього це якраз фішка октан коректора.

Andreyxxx,

Яещо зможеш дістати мікросхему ПЗУ яка в тебе в ЕБУ стоїть, або просто сфоткати то я гляну може зможу щось зробити з прошивкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...