Перейти до змісту

Запрошую бажаючих пограти в фінансову гру "Крысинные бега" Роберта Киосакі


Ksenija 173

Рекомендовані повідомлення

Дякую всім за полеміку - підняли настрій! Відповідаю на запитання:

1. Я цим не заробляю (це смішно!!!)

2. Мені є з ким грати та відпочивати (краще посидіть в гарній компанії). Питання лише в тому, скільки часу Ви особисто можете присв"ятити цьому?

3. І з чого ви взяли, що я займаюся мережевим маркетингом?! Доречі, нічого паганого в ньому не вбачаю, питання лише в тому, хто і з якою метою його створив.

4. Хіба я претендувала на роль Вашого вчителя?!

5. Людина перестає жити, коли перестає вчитися...

Якщо щось пропустила, нагадайте. Всім гарного дня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо щось пропустила, нагадайте. Всім гарного дня!

Нагадую:

скільки коштує пограти у вашу гру?

ну і

Просвітять нас це на альтруїстичних засадах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо щось пропустила, нагадайте. Всім гарного дня!

Нагадую:

скільки коштує пограти у вашу гру?

ну і

Просвітять нас це на альтруїстичних засадах?

Спеціально для Вас повторюю: я цим не заробляю!

Але Ви праві, є одна умова. Ця умова - хороший настрій!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить в цьому світі ще є істинні альтруїсти :_25:

Бо Ви:

1. Цим не заробляєте (це смішно!!!).

2. Маєте хорошу компанію з ким пограти.

3. Тим не менше, готові запрошувати та безкоштовно навчати гри сторонніх, незнайомих людей.

4. І вимагаєте взамін лише "хороший настрій"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли мені потрібні поради - я запитую їх в тих, хто вже досяг успіху в цій галузі. Для того, щоб НАВЧИТИСЯ.

Цілком підтримую, але Ви шукаєте відповіді на свої запитання не у тієї людини, можливо Ви не знали, підприємство Rich Global LLC, що належало Кійосакі, банкрот.

У свій час я прочитав його книги "Багатий Тато, Бідний Тато", "Квадрант грошового потоку" та десятки інших книг з серії "Як стати успішним", але сама ідея пасивного прибутку шкідлива. Це казки для тих, хто нічого не хоче робити а хоче лише щоб гроші падали з неба. На перше місце ставити гроші є помилкою, потрібно думати про користь, яку ви принесете людям, а гроші прийдуть як наслідок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли мені потрібні поради - я запитую їх в тих, хто вже досяг успіху в цій галузі. Для того, щоб НАВЧИТИСЯ.

Цілком підтримую, але Ви шукаєте відповіді на свої запитання не у тієї людини, можливо Ви не знали, підприємство Rich Global LLC, що належало Кійосакі, банкрот.

У свій час я прочитав його книги "Багатий Тато, Бідний Тато", "Квадрант грошового потоку" та десятки інших книг з серії "Як стати успішним", але сама ідея пасивного прибутку шкідлива. Це казки для тих, хто нічого не хоче робити а хоче лише щоб гроші падали з неба. На перше місце ставити гроші є помилкою, потрібно думати про користь, яку ви принесете людям, а гроші прийдуть як наслідок.

Мабуть, Ви пагано читали його книжки. Бонкротство - це лише один з механізмів ринку і нічого страшного в ньому немає! Вчуся я в багатьох людей по всьому світі. А в пана Кіосаки не одна корпорація. Всі його книжки також пронизані ідеєю, що ціль людини має бути духовною - дивно, що Ви не замітили цієї ідеї. Ця людина ніколи і не ставила гроші на перше місце!!!!! Доречі, багато людей читає ці книжки, але тільки одиниці розуміють. Знаєте, для чого він придумав цю гру?! Він ЗНАЄ, що скоро вся фінансова система світу не зможе забеспечити соціальні гарантії людей в державах, навіть в тих державах, які на нашу думку, зараз стабільні. Тому просто необхідно, щоб люди, які здатні взяти на себе відповідальність за інших, навчилися цьому самі та несли далі ці знання, стоворюючі робочі місця та квітучу економіку в своїх державах. Бо коли країна бідна - це трагедії, страшні трагедії людей в цій країні. Скажіть мені, багато Ви знаєте бідних людей, які відкрили надсучасну лікарню чи школу?... А наукові розробки, які десятиріччями не приносять прибутку і вимагають лише величезних грошових вливань, теж оплачують бідні?

Гроші не можуть "падати з неба", бо гроші - це енергія вдячності інших людей за конкретну працю - фізичну та розумову! В любому випадку, щоб не обрала конкретна людина, їй краще знати, як забезпечити себе та своїх рідних від коливань економіки. А стабільність економіки - це ілюзія в любій державі. На мою думку, краще потрудитися та бути обізнаним про закони ринкових коливань, ніж потім стояти зі скринькою: "люди добрі, допоможіть!" Коли зі мною сталася трагедія, та ще й на чужині, вдячність людей оцінилася в суму 37000 доларів! Це гроші, які витягли мене з того світу та не дозволили мені стати інвалідом. При цьому я просто старалася не підвести людей, які в мене вірили...Саме цікаве, що ніхто конкретно не дав цієї суми, але вона потрапила в лікарні, де я боролалася за життя! Ніколи б не повірила, що таке буває, якби сама на пережила! І все, що я робила -це йшла до своєї мрії!

Ідея пасивного доходу не може бути шкідливою! Ця ідея дає Вам час розвиватися та мати можливість займатися улюбленою справою, яка приность Вам внутрішню радість та задоволення та робить Вас щасливим та всіх навколо Вас! Кожна людина приходить в цей світ талановитою і з певною міссією. Не потріно всім бути міліонерами! І мова не іде про це!!!! Ми всі різні і в кожного з нас свої потреби. Мова іде про те, що чим би ми не займалися, гроші - це частина нашого життя. Подобається нам, чи ні, але ми - частина світової гри "гроші". І що поганого в тому, якщо сім"я матиме матеріальну стабільність при любих життєвих обставинах?! Зараз для цього існує багато ринкових інструментів, тільки б було БАЖАННЯ про них знати!

Дякую за інтерес до цієї теми - для мене це вже щастя! Можливо хтось почитає та почне створювати себе-нового, щасливого, успішного та допоможе іншим!

Всім бажаю успіху та процвітання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це сайт, а я писав про корпорацію. Чи належить цей сайт цій корпорації, мені не відомо. А чому питаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому питаєш?

Тому що в мережі ніц толкового про нього не знайшов, одні книжки та ідеї "як пасивно заробляти бабло".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що в мережі ніц толкового про нього не знайшов, одні книжки та ідеї "як пасивно заробляти бабло".

То прочитав би хоч одну книжку, може було б менше запитань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То прочитав би хоч одну книжку, може було б менше запитань.

Тут не книжки читати радять, а парять що він геній-економіст з "багатьма корпораціями".

Імхо щоб заробляти більше треба читати троха не таку літературу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо щоб заробляти більше треба читати троха не таку літературу.

Я нічого не напутав: ти не прочитав жодної його книги, але вважаєш що їх читати не варто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нічого не напутав: ти не прочитав жодної його книги, але вважаєш що їх читати не варто?

Я, нарешті, хочу щось конкретне почути про автора, яксраво тут розрекламованого. Як показує практика, чим більша реклама - ти менше толку.

Поки що я не бачу причин їх читати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день!

Коли і де буде наступна гра?

Дякую!

Добрий день! Гру влаштуємо, коли Вам буде зручно. Свій номер я скинула Вам в приват. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, нарешті, хочу щось конкретне почути про автора, яксраво тут розрекламованого. Як показує практика, чим більша реклама - ти менше толку.

Поки що я не бачу причин їх читати.

Якраз в цій темі реклами немає. За рекламу платять, а я і решта пишемо тут про Кійосакі позитивні відгуки безкоштовно, з власних вражень. Чим це не конкретика?

Чи є в нього багато корпорацій? Так, є. Під кожен проект у нього окрема корпорація. Це не ті мегакорпорації типу Гугля, як ти собі подумав. Усі ті корпорації можна втиснути в одну фірму. Але в своїх книгах він вчить "не тримати яйця в одному кошику". Впаде такий кошик і всі яйця розіб'ються. Зараз його колишні компаньйони подали на нього в суд, якби він втиснув усе в одну фірму (усі яйця в одному кошику), то йому б прийшлося виплатити усі борги після суду (розбилися б усі яйця), а так від штучно збанкротив одну свою "корпорацію", захистивши решту капіталу. Впевнений, що поки тривала судова тяганина, то і авторські права на книги, гру і решту активів вивів у інші "корпорації", а цю збанкротив.

Я не знаю наскільки його книги автобіографічні і де закінчується автобіографія, а починається художній домисел. Але повчитися в них є чому, звісно тим, хто знайшов причини почитати його книги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...