Перейти до змісту

Пропоную місце для праці


SAS

Рекомендовані повідомлення

На роботу шукається сисадмін. Пропонуєються робоче місце, І-нет 100 Мбіт/с, офіційне працевлаштування і, навіть, бюджетна зарплата інженера (близько 1200 грн). Допускається робота над власними проектами у робочий час. Вимагається: відробка робочого часу, обслуговування локальної мережі, юзерів, доставка картриджів на і з заправки.

Питання у тему, пропозиції у приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розраховано саме на розумних людей, які заробляють самі на себе, але не мають бажання оформлятися ПП і вже думають про соцпакет, як то трудовий стаж, лікарняні, відпустки, пенсія - ознаки порядного працьовитого громадянина, а не підпільного міліонера з незрозумілими для податкової доходами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз ви почали оффтоп, додам свої 5 копійок. Людям треба сімї годувати зараз, до пенсії ще дожити треба. А 1200 гривень, хай навіть за невелику роботу по обсягу, це дуже мало. Відніміть маршрутку-бензин, обід, дрібні розтрати, й залишиться гривень 600 в кращому разі. Якщо це декілька годин на день(2-4) + вихідні субота та неділя, то так. Для студентів підійде, якщо ж графік інший - робіть висновки. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у раз ви почали оффтоп, додам свої 5 копійок. Людям треба сімї годувати зараз, до пенсії ще дожити треба. А 1200 гривень, хай навіть за невелику роботу по обсягу, це дуже мало. Відніміть маршрутку-бензин, обід, дрібні розтрати, й залишиться гривень 600 в кращому разі. Якщо це декілька годин на день(2-4) + вихідні субота та неділя, то так. Для студентів підійде, якщо ж графік інший - робіть висновки. Імхо.

от же ж...

Кажуть - робоче місце. 1 картридж на тиждень замінили і все. І робіть собі СВОЮ роботу, якщо така є. Ніхто не боронить! Адмініструйте віддалено, модеруйте - будь що.

1200 грн - ЗП будь-якого держслужбовця. Люди працюють, і нічого. Живуть.

Допускається робота над власними проектами у робочий час.

Що мається на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1200 грн - ЗП будь-якого держслужбовця. Люди працюють, і нічого. Живуть.

Точніше - виживають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допускається робота над власними проектами у робочий час.

Що мається на увазі?

Назва теми - "Пропонується місце для праці". Тобто "...робіть собі СВОЮ роботу...", майте офіційне працевлаштування і службовий І-нет, а за це прошу відробку робочого часу; підійти до юзера, коли в нього проблема з мережею; в межах пішоходного доходу занести картрідж на заправку; допомогти старшому адміну в тих випадках, коли треба чотири руки та дві голови.

Зарплату 1200 грн не можна вважати заробітком, але це може бути однією з складових загального заробітку. Наприклад: сижу вдома і маю 3000 грн, пишу "вумні" поради в технічних форумах за плюси до віртуальної репутації. Пішов сидіти в серверній - маю 4200 грн., помагаю юзерам, які мені щиро вдячні і реально посміхаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1200 грн - ЗП будь-якого держслужбовця. Люди працюють, і нічого. Живуть.

Точніше - виживають.

ні, живуть, оскільки вони не шукають іншу роботу й не хочуть іти з насидженого місця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, знов срач починається.

Чоловік же написав, що організація здасть в оренду робоче місце з соцпакетом і такою сякою з/п.

Як плата за оренду вимагається час від часу виконувати оті робочі обовязки.

А кому замало інформації то останній рядок читаєм. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте будь-ласка номер телефону, чи як звязатись з цією роботою, чи куди підійти. Я інвалід ІІ групи з руками і ногами освіта за спеціальністю програмне забезпечення автоматизованих систем. Маю пенсію 1000грн і ще 1200 зарплата мене повністю може задовольнити. Можна данні в ЛС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте будь-ласка номер телефону, чи як звязатись з цією роботою, чи куди підійти. Я інвалід ІІ групи з руками і ногами освіта за спеціальністю програмне забезпечення автоматизованих систем. Маю пенсію 1000грн і ще 1200 зарплата мене повністю може задовольнити. Можна данні в ЛС.

На жаль, своїм постом, кастинг на сисадміна Ви не пройшли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ще я мав написати? Нічого ж не сказано? Те що я і сам можу заправляти вам катриджі і адмініструвати Windows Server? Опит є. На двух останніх місця роботи сисадміном я попав під скорочення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробачте засранця: Треба назвати тему "шукаю раба" за 1200грн в місяць. В мене працює працівник(різноробочий) на будівництві з 10-до16 має 70 грн в день людина без освіти.робота невідповідальна землю цеглу доскі поносити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

McMarky,

Питання у тему, пропозиції у приват.

Читати ви не вмієте, здогадливість теж слабенька.

По моєму то очевидно для любого середньостатистичного юзера - якщо немає інших контактів, то слід шукати кніпочку "відправити повідомлення користувачу" або щось подібне

я б теж не розглядав таку кандидатуру після подібного фейла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вимагається: відробка робочого часу

Уточніть це! Скільки часу в день, тиждень? З якої по яку? як часто будуть відривати від власних проектів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допускається робота над власними проектами у робочий час.

Що мається на увазі?

наприклад майнінгом можна займатись - нет є, електрика безкоштовна...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та да... працюйте над своїми проектами... але

... сидіть на роботі з 8.00 до 17.00

... бігайте цілий день по офісу і розказуйте чому кніпочка не кніпає і листочок не вилазить

... носіть декілька десятків картириджів через пів міста... терміново, бо один картридж на 2 принтера а не навпаки

ну і т.д. що там ще вам адмін придумає

трудовий стаж, лікарняні, відпустки, пенсія - ознаки порядного працьовитого громадянина

за умови високої заробітної плати і стажу в серйозних організаціях з відповідно хорошим досвідом

а при 1200 грн (весь прибуток) – це, радше, ознака непотрібного "спеціаліста", який не може заробляти більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вимагається: відробка робочого часу

Уточніть це! Скільки часу в день, тиждень? З якої по яку? як часто будуть відривати від власних проектів.

Понеділок-п'ятниця, з 8 до 17, обід з 13 до 14. Робота до обіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботу шукається сисадмін. Пропонуєються робоче місце, І-нет 100 Мбіт/с, офіційне працевлаштування і, навіть, бюджетна зарплата інженера (близько 1200 грн). Допускається робота над власними проектами у робочий час. Вимагається: відробка робочого часу, обслуговування локальної мережі, юзерів, доставка картриджів на і з заправки.

Питання у тему, пропозиції у приват.

День добрий ще раз. Перший раз чую про кастинги для сисадмінів. Якщо потрібно було вам зразу написати у приват, хоча якщо бути честним, то і ви могли б написати, що пропозиції, це пропозиції своєї кандидатури. Можливо я заправник катриджів чи самостійний сисадмін, який міг би написати пропозицію як в магазині у книгу скарг та пропозицій по типу, пропоную вам заправку катриджів чи удалене адміністрування вашої компанії (фірми, підприємства). Поступлю тоді таким чином, залишу вам свій скайп se5588 і ICQ 569356481. Хоча у свому першому повідомленні я написав теж, що можна писати контактні данні мені в ЛС, якщо проблема у цьому, так, щоб їх не бачили всі підряд. Звуть мене Гаврик Микола Сергійович, мені 32 роки (має бути 33) робота дуже потрібна. З компьютерною технікою, мережею я на ти дуже давно, ще до того як поступав в інститут на програміста. Так як працював ще в школі у такій фірмі якщо знаєте Інтернет Центр в нас у Луцьку (вів компьютерні курси), потім були компьютерні ігрові клуби де я працював. Після інституту я два рази влаштовувався на роботу сисадміном, але мені не везло це був 2007 і 2009 рік і я попадав під скорочення. Є відповідні записи в трудовій книжці. На данний час я працюю контент-менеджером, так що якщо можливо буде попадатись робота на фрілансі по контенту, я можу її виконувати, звичайно, якщо ви будете дозволяти робити мені це. Ну і відповідно в перший же робочий день, я всі свої обовязки сисадміна на друкую по пунктах для себе і буду їх бездоганно виконувати. Не рубіть мене так легко з плеча, подумайте над моєю кандидатурою. Наперед вдячний за відповідь, Микола!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний SAS! Маю необхідний досвід по роботі з локальними мережами ,мережевим обладнанням, заміну катріджів виконував. Буду вдячний, якщо Ви мені передзвоните 0997228890. З повагою Олександр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу вашу кантору взяти на віддалене обслуговування... пишіть в приват!

Картриджі буде заправляти людина на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу вашу кантору взяти на віддалене обслуговування... пишіть в приват!

Картриджі буде заправляти людина на місці.

Нагадую - потрібна людина на місці з відробкою робочого часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу вашу кантору взяти на віддалене обслуговування... пишіть в приват!

Картриджі буде заправляти людина на місці.

Нагадую - потрібна людина на місці з відробкою робочого часу.

Готовий обговорти дану пропозицію.Досвіду достатньо,мені потрібне саме офіційне працевлаштування

тел.096 459-13-08,099 7342831

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім хто прийняв участь. Кандидат прийнятий на випробувальний термін. Прийом пропозицій призупиняється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...