Перейти до змісту

Вивчу попит на кредитні послуги при покупці мобілок, планшетів


Nokian

  

31 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Власне кредит на яку суму , та на який строк був би для вас оптимальний?

Дякую за вашу оцінку та увагу.

Додавайте свої пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне кредит на яку суму , та на який строк був би для вас оптимальний?

Дякую за вашу оцінку та увагу.

Додавайте свої пропозиції.

Немає пункту, типу - не буду брати в кредит. Так би реально бачив % людей готових взяти кредит (принаймні на Борді). Тому і не голосував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, радив би небоятися а трохи демпінгувати ціни на нові тели, народ побіжить купляти за налічку, а з кредитами гемору, тай можуть не платити. А в нас час то єдиний вихід аби триматись на плаву і мати прибуток.

Невиплачені кредити - це гємор банку чи кредитної спілки, яка видаватиме кредит. Сумніваюся, що ТС буде надавати кредити без участі кредитних установ, хоча можу й помилятися. Лише імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно кредит видає банк, мене цікавить оптимальна пропозиція для клієнта і думка клієнта тут дуже важлива

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пользуюсь сервисом от привата - оплата частями (не реклама). К примеру, в Алло покупаю новые телефоны, на кассе говорю - оплата частями на 6 или 7 месяцев, погашаю досрочно и дальше по кругу. Вроде и кредит, а вроде и нет, т.к. если вовремя ложить деньги на карту, то % не снимает и есть возможность досрочно погасить. ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...