Перейти до змісту

Куплю nexus 4 або порадьте що краще купити)


Rodan

Рекомендовані повідомлення

І так хочу купити хорошого апарата, кинув очі на 4 нексус, так як від його дизайну просто тащуся(але без слота на флешку якщо чесно трохі не зручно), був в мене недавно 4 11 ревізія але зв'язку з обставинами вимушений був продати(про що зараз жалію), в 4пда бачу що отримає від найближчим часом оновлення до лолі поп, такщо хотів би почути вашої поради що краще взяти, чи можливо 5 нексус?(дизайн правда не дуже), або щось з моторол. Загалом чекаю ваших порад і пропонуйте якщо щось є. Орієнтир зараз в мене на 4 нексус, тому пропонуйте,...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а яка цінова категорія?

я за моторолкі, був в мене DROID HD, задоволений на 1оо%. а якщо ще макса купити то взагалы батарейка 3.5к робить чудеса)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є Nexus 4 8Gb. в коробці з повним комплектом та "макулатурою". 2800 гривень. стан нового. якщо цікавить – пиши в приват/лічку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а яка цінова категорія?

я за моторолкі, був в мене DROID HD, задоволений на 1оо%. а якщо ще макса купити то взагалы батарейка 3.5к робить чудеса)

за 4 нексус 2500 і 16 обов'зково. а якщо щось вище рівнем то бюджет буде інший) теж моторолкі подобаються за якістю, але апарата хочу щоб саме офіційно до лолі поп обновився без танців бубном і рут... тому ще око кинув на моторолу мото х... пропонуйте якщо щось є цікавеньке)

є Nexus 4 8Gb. в коробці з повним комплектом та "макулатурою". 2800 гривень. стан нового. якщо цікавить – пиши в приват/лічку

Дякую за пропозицію)але якби 16-тка була б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що в лолі попі такого особливого?)

ну тоді точно бери Х-са і не прогадаєш, апарат бомба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що в лолі попі такого особливого?)

ну тоді точно бери Х-са і не прогадаєш, апарат бомба.

Чесно то ще не знаю, не юзав вживу) але оболчка material design дивиться дуже гарно та і люблю нексуси за чисті прошивкі, ну і мото х від гугла це теж супер. Але хотілося б щоб було в наявності в луцьку, такщо буду чекати варіантів :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 4пда бачу що отримає від найближчим часом оновлення до лолі поп

Руками прошити мона вже, образ доступний.

ОТА будуть прилітати з тижня що буде, причому на більшість топових апаратів - HTC One M7, M8, Nexus 4-5-6, Moto X, X+1, Droid Turbo, Sony Z і тд ітп....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 4пда бачу що отримає від найближчим часом оновлення до лолі поп

Руками прошити мона вже, образ доступний.

ОТА будуть прилітати з тижня що буде, причому на більшість топових апаратів - HTC One M7, M8, Nexus 4-5-6, Moto X, X+1, Droid Turbo, Sony Z і тд ітп....

Що порадите, що краще брати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам дзвонити чи "лолі попом" бавитись ?

для дзвонити я б не шукав в данній ціновій категорії телефона! і не бавитися, хочу нормального смарта!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нульцевий Х коштує біля 4000-4300, в повній комплектації

цікавить що буде в наявності в Луцьку) ссилочку можете скинути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо зареєстрованні у вк то будьласка, http://vk.com/motorolaclub

наложеним просите і всьо буде гуд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо зареєстрованні у вк то будьласка, http://vk.com/motorolaclub

наложеним просите і всьо буде гуд)

дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Нексус 4 файний телефон. Сам взяв недавно, на 16Гб повністю хватає, тількі є одна проблемка з камерою, якщо телефон пару днів не перезагружався, не хочуть зберігатись фотографії, а в основному все грає, вчора обновилось ПО до 5.0.1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нексус 4 файний телефон. Сам взяв недавно, на 16Гб повністю хватає, тількі є одна проблемка з камерою, якщо телефон пару днів не перезагружався, не хочуть зберігатись фотографії, а в основному все грає, вчора обновилось ПО до 5.0.1

і які зміни в 5.0.1?

як на мене ще трохі зачекати треба, а тоді оновитися, сиренький ще лоліпоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене ще трохі зачекати треба, а тоді оновитися, сиренький ще лоліпоп.

напиши топ 5 проблем "сирого лоліпопа", чи так просто собі придумав\начитався відгуків школоло з флаями?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене ще трохі зачекати треба, а тоді оновитися, сиренький ще лоліпоп.

напиши топ 5 проблем "сирого лоліпопа", чи так просто собі придумав\начитався відгуків школоло з флаями?

не бачу смислу з вами спорити, чи щось доказувати!

це моя думка, так як 4пда юзаю активно, і користуваі нексусів пишуть різні відгуки, в кого розхід з батареєю збільшився, в кого ребути бувають, хто своє щось добавляє.

такщо кожен висновки хай робить свої! а, а фраза"чи так просто собі придумав" то ні, не сам, мене до школоло будь-ласка не рівняйте, в тому що ви знавець щодо лоліпоп в мене нема сумнівів, вибачте будь-ласка шо лоліпоп назвав "сирою".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То навіщо повторювати чужу необ"єктивну писанину, коли немає ніяких власних доказів\аргументів, на тому ж 4дпа до дідька багато "диванних експертів" що, лоліпоп не бачили й одним оком, але успішно множать усякі небилиці.

5.0-5.0.1 - супер, мінімалізм в дизайні, відмінна швидкодія, багато цікавих нововведень: анімація випадаючих шторок, набиралка номера, повідомлення на лок-скріні, тощо.

мінорний нюанс, який тягнеться з 4.х осі, і досі не пофіксений, неможливість запуску камери з включеним ліхтариком (підсвіткою).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То навіщо повторювати чужу необ"єктивну писанину, коли немає ніяких власних доказів\аргументів, на тому ж 4дпа до дідька багато "диванних експертів" що, лоліпоп не бачили й одним оком, але успішно множать усякі небилиці.

5.0-5.0.1 - супер, мінімалізм в дизайні, відмінна швидкодія, багато цікавих нововведень: анімація випадаючих шторок, набиралка номера, повідомлення на лок-скріні, тощо.

мінорний нюанс, який тягнеться з 4.х осі, і досі не пофіксений, неможливість запуску камери з включеним ліхтариком (підсвіткою).

та якби і не повторюю, висловив те що прочитав.

ясно що був би для тесту апарат на якому можна протестувати і сказати до чого сказав би враження, а так лише відгуки і порти(які нічого не кажуть)

але дизайн лоліпоп дуже таки гарний і арт величезний плюс.

значить помилявся, ну вибачте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багато хто юзає шифрування на звонілці?

чи можна подумати воно на ББ літає, ан ніяк ні, заплуговує та ще й як...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То навіщо повторювати чужу необ"єктивну писанину, коли немає ніяких власних доказів\аргументів, на тому ж 4дпа до дідька багато "диванних експертів" що, лоліпоп не бачили й одним оком, але успішно множать усякі небилиці.

5.0-5.0.1 - супер, мінімалізм в дизайні, відмінна швидкодія, багато цікавих нововведень: анімація випадаючих шторок, набиралка номера, повідомлення на лок-скріні, тощо.

мінорний нюанс, який тягнеться з 4.х осі, і досі не пофіксений, неможливість запуску камери з включеним ліхтариком (підсвіткою).

Попробую вкратце описать впечатление о лолижопе:

В роботе так себе, система кушает не только батарею... 4.4.4 стабильнее в разы, новые шторки бесят нереально (нет возможности закрыть все приложения одним кликом) где кнопка? - видимо решили что 10-100 окон проще закрывать по одному :0152: еще и кнопку выключения урезали - ну да, перезагрузка смартфонам ненужна! Минимализм говорите, да пошли они нах с своим минимализмом, прошивка сырая, много приложений корректно не работают, в шторке уведомления проскакивают баги, короче пилить и пилить, снес к чертям после дня использования.

P.S. СМ11 ночнушка и то стабильнее будет, я уже молчу о функционале - и рядом не валялось.

не хочуть зберігатись фотографії

Не должно так быть!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...