Перейти до змісту

Поради по покупці "дзеркального" фотіка


prorok

Рекомендовані повідомлення

пРИВІТ хочу ПРИДБАТИ ДЗЕРКАЛКУ, А ОСКІЛЬКИ В НИХ НЕ РОЗБИРАЮСЬ ТО ПРОШУ ПОРАД В ОБІЗНАНИХ В ДАНІЙ ТЕМІ ЛЮДЕЙ

ФОТИК БУДЕ ВИКОРИСТОВУВАТИСЬ ДЛЯ СІМЕЙНИХ ФОТОГРАФІЙ, НУ ЩЕ МАБУДЬ ПЕЙЗАЖІ ЯКІСЬ БУДУТЬ ФОТКАТЬСЯ, ТАКОЖ ПОТРІБНА ЯКІСНА ВІДЕОЗЙОМКА (НD)

ЩО СКАЖЕТЕ ПРО ДАНИЙ АПАРАТ http://www.5ok.com.ua/cifrovie-fotoapparati/canon-eos-1100d-18-55-dc-iii-kit-black.html

АБО МОЖЕ ЩОСЬ ІНШЕ ПОРАДИТИЕ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порада 1 - не пиши кАПСОМ.

порада 2 - дивися в бік системних камер, компактні габарити\дуже пристойна картинка і відео, розумна ціна, для новичка - ліпше не придумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО для сімейних фото цілком вистачить підібрати якийсь непоганий ультразум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради, мені було б простіше якби вказали конкретні моделі (які б ви собі придбали), бюджет 5-6 тс. грн.

в знайомих є нікони д3100 то вони довольні, як слони ними, сам "грався", якщо по лазити в налаштуваннях то можна зробити досить пристойні фото

в мене біда в тому що я абсолтно не розбираюсь в даних девайсах (є мильниця,якій вже років з 10, але вона вже давно морально застаріла)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька років тому вибирав фотоапарат для сімейних фото, вибрав мильничку (старіша модель Canon PowerShot SX). Зеркалку відкинув одразу як прочитав фразу: "Якщо ви не готові, чи не бажаєте, чи навряд матимете змогу вчитися основам фотографії - не беріть зеркалку".

Тепер я маю зеркалку початково рівня і 2й рік вивчаю ці основи, і розумію що ще вчитись і вчитись... А ще - невдоволений можливостями свого Canon 1100D (зеркалка початкового рівня), хочеться рости.

Мій висновок - зеркалка в автоматичному режимі знімає гірше вдвічіі дешевшої мильниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій висновок - зеркалка в автоматичному режимі знімає гірше вдвічіі дешевшої мильниці.

Вообще никакая камера не фотографирует - ни обскура, ни мыльница, ни ультразум, ни мегазеркало. Фотографирует тот, кто держит её в руках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://club.foto.ru/camera/

яку б камеру не купив, все одно будеш шкодувати, бо думатимеш, що це вона винна в поганих фото :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій висновок - зеркалка в автоматичному режимі знімає гірше вдвічіі дешевшої мильниці.

Вообще никакая камера не фотографирует - ни обскура, ни мыльница, ни ультразум, ни мегазеркало. Фотографирует тот, кто держит её в руках.

Скажи это мыльницам )))

Судя по качеству фоток в нете, люди только нажимали кнопочку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nikon D3100, 5100 (поворотний екран), як варіант D90 (самий "продвинутий" з цих 3-х, має "викрутку" - автофокус на всіх "безмоторних" Ніконовських об'єктивах AF, а не лише на AF-S, котрі мають мотор), по можливості з 18-105 (18-55 + 55-200) (якщо чисто автофокус). Ну ще, як варіант докупити Nikon AF-S DX Nikkor 35mm f/1.8G. Ну і для приміщень нормальний зовнішній спалах не помішає. З неавтофокусного - на Canon через перехідник йде з безкінечністю йде вся М42 оптика, на Nikon без перехідників - Геліос 81Н МС (портрети), Мир24Н (кут то широкий, але на кропі - еквівалент 50-ки), Zoom ARSAT H 80-200 (непоганий зум в-ва заводу Арсенал), Юпітер 37А (дуже хороший портретник), Юпітер 21 А (дуже класне скло, але рідкісне і дико дороге), Таир-11А (теж один з кращих портретників) (Юпітери 37, 21А і т.д. з маркуванням А - мають змінний хіостовик під Нікон) і купа всього зарубіжного виробництва. Різні Геліоси та Індустари з Зенітів на М42 - або перехідник з лінзою - погіршує картинку, або без лінзи і без безкінечності - портрети, квіточки, (до 3-5 метрів максимум) з макрокільцями - комашки, або переюстировка на безкінечність, зачасту з конкретною такою обробкою металу. Canon 1100 дещо програє 3100 при майже однаковій ціні (чисте ІМХО, користувався неодноразово, сам знімаю на Nikon), єдине - на нього ще стереомікрофон зовнішній почепити можна (для відео). На рахунок "системних" беззеркалок - воно то так, маленьке, і т.д., але їх ціна, ціна об'єктивів на них, і перехідників до "нерідних"....... Ну і так, ніяка суперзеркалка не зробить нормального знімка при наприклад неправильних настройках при недостатньому освітленні. Ну і автофокусом я фактично майже не користуюсь, дуже рідко, коли треба щось швидко, і то переважно в приміщенні зі спалахом або на якій рибалці зняти.

Юпітер 37А

post-7834-0-28399000-1415922973_thumb.jp

Геліос 81Н

post-7834-0-96449900-1415923018_thumb.jp

Арсат 80-200

post-7834-0-94873800-1415923044_thumb.jp

Теж Арсат

post-7834-0-27419700-1415923074_thumb.jp

Кітовий 18-55, ніч, штатив

post-7834-0-47116700-1415923122_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ультразум - воно канєшно добре, але я брав би мінімум такий http://m.ua/pric/fuj...nepix-hs50-exr/ ,тому що там є механічний зум і механічний фокус - цього нема в більш бюджетних ультразумах.

Для однієї організації фотографую і знімаю відео на NIKON L820, то можу сказати, що електронний зум працює повільно, ще й не дуже точно. Також буває складно зловити саме такий фокус, як тобі треба. А під час відеозапису на зумі, де є різновіддалені об'єкти, це взагалі велика проблема. Ще мінус ультрів - спотворення країв зображення на короткому кінці. Наприклад люди, що стоять з країв на групових фото виходять дещо товщими, ніж вони є.

Ще дуже полєзна штука - поворотний екран - можна зняти з землі не лягаючі і з висоти не підстрибуючи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і для дійсно якісного фото при наявності зеркалки потрібно опановувати фотошоп. Наприклад - такі кадри просто неможливо зняти одним кадром. Беруться 2 і більше кадрів, зроблені при різних настройках, і склеюються в одне фото. Інакше - ніяк.

post-24266-0-87415300-1415942233_thumb.j

post-24266-0-72256000-1415942320_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ультразуми - це мильниці з великим зумом і стабом, посередня картинка, але фоткати горобців і білок можна :)

зеркалки і возня з совковими стікляшками, для початківця - подвійний онанізм.

я все ж агітую за системні\беззеркальні камери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пРИВІТ хочу ПРИДБАТИ ДЗЕРКАЛКУ, А ОСКІЛЬКИ В НИХ НЕ РОЗБИРАЮСЬ ТО ПРОШУ ПОРАД В ОБІЗНАНИХ В ДАНІЙ ТЕМІ ЛЮДЕЙ

ФОТИК БУДЕ ВИКОРИСТОВУВАТИСЬ ДЛЯ СІМЕЙНИХ ФОТОГРАФІЙ

Для сімейних фотографій може підійти все - від самої дешевої мильнички, до зеркальної камери початкового рівня. АЛЕ. Якщо членом сім'ї є маленька дитина - то будь-яка мильниця (від дешевої до крутої), і дешевші беззеркальні камери тут пролітають, бо зазвичай автофокус в них не встигає сфокусуватись, коли дитина рухається (а мала дитина рухається практично завжди), тому тут - тільки дзеркалка зі швидким об'єктивом.

, НУ ЩЕ МАБУДЬ ПЕЙЗАЖІ ЯКІСЬ БУДУТЬ ФОТКАТЬСЯ

Тут бажано штатив і обов'язково широкий кут об'єктива. Підходить майже все - оскільки зйомка неспішна, крім самих дешевих мильниць, в яких немає "широкого кута".

, ТАКОЖ ПОТРІБНА ЯКІСНА ВІДЕОЗЙОМКА (НD)

Якщо потрібне справді якісне відео - то тут пролітають вже дзеркальні камери початкового рівня. Хоча матриця 1100Д чи Д3100 спроможні формувати непоганої якості картинку, але в них гидотна система автофокусування. Якщо знімати статичну картинку - то все буде добре, але якщо об'єкт зйомки переміщається в кадрі - то це буде доволі-таки гидотна якість, плюс неприємний звук від мотора привода автофокуса. Canon спеціально для зйомки відео на дзеркалки випустив вже декілька об'єктивів серії STM, але їх є сенс ставити на щось краще за 1100Д (та й коштують вони не надто дешево).

Для більш-менш якісного відео із дзеркалок - треба купувати щось із нових моделей, "заточених" саме під зйомку відео, з об'єктивами серії STM, що ніяк не впишеться в озвучений бюджет (плюс - окремо вчитись знімати відео на дзеркалку, бо із-за вузької ГРИП є куча специфічних моментів та незручностей в процесі).

Зі спостережень - в середньому, відео з Д3100 уступає старенькій зумовій мильниці Canon S5. У вузькоспеціалізованих ситуаціях можна отримати на порядок вищу якість на дзеркалці, але в середньому - сумно...

ЩО СКАЖЕТЕ ПРО ДАНИЙ АПАРАТ http://www.5ok.com.ua/cifrovie-fotoapparati/canon-eos-1100d-18-55-dc-iii-kit-black.html

АБО МОЖЕ ЩОСЬ ІНШЕ ПОРАДИТИЕ....

Скажу, що не взяв би цей апарат, а взяв би аналог від Нікона - Д3100 :)

Чому? Та хоча б тому, якість кітового об'єктива на голову вище в Нікона, а потенціал матриці кенонів розкривається тільки після покупки дорогих об'єктивів.

Універсального фотоапарата, на жаль, не існує. Доведеться чимось жертвувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок гидотних автофокуса і звуку при відео - відео (Nikon) знімаю виключно з мануальною оптикою (фокусуйся плавно і без проблем, куди і як хочеш, плюс управління діафрагмою вручну, якщо скло без "пригалки", типу Юпітер 37А), правда абсолютно згоден з тим, що вчитися знімати прийдеться. Ну і прошивка в мене патчена на довший час зйомки і вищий бітрейт відео - 1080р виглядає шикарно. З мінусів - при патченій прошивці може перегріватися матриця, якщо довго знімати без перерви, ну і теоретично (в себе такого не помітив) - може не програватися на фотику відзняте відео. Nikon D3100. В 5100 ще й поворотний екран є, що дуже якраз для відео зручно. Ну і для відео є хороші об'єктиви Samyang під Нікон (а в принципі і під всі системи вони є).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще порада коли будеш купляти з рук через інтернет не роби передоплат за фотік. на олх дуже багато пропозицій на нікони 5000 за 2500грн. дуже терміново і на нікони 7000 з кітами за 4000грн. це все разводняк. Собі брав 5000 нікона в Києві за 4000грн. але просив своіх знайомих його там забрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відео (Nikon) знімаю виключно з мануальною оптикою (фокусуйся плавно і без проблем, куди і як хочеш, плюс управління діафрагмою вручну, якщо скло без "пригалки", типу Юпітер 37А), правда абсолютно згоден з тим, що вчитися знімати прийдеться. Ну і прошивка в мене патчена на довший час зйомки і вищий бітрейт відео - 1080р виглядає шикарно.

пан знає толк в збоченнях )) "без проблем" на статичному фото не завжди вдається коректно сфокусуватись з мануальною оптикою, а щоб на неї знімати ще й динамічне відео... )))))

та й стандартних 10 хвилин при 24 к\с 1080р мені цілком вистачало.

до речі, можу продати ТС'у б\в Нікон 3100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую усім, приємно здивований кількістю порад. На даний час більш схильний до нікон 3100. Також хочу більше почитати інфи про системні фотоапарати..... А що системним фотиком важко дитину в кадр спіймати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пан знає толк в збоченнях )) "без проблем" на статичному фото не завжди вдається коректно сфокусуватись з мануальною оптикою, а щоб на неї знімати ще й динамічне відео... )))))

та й стандартних 10 хвилин при 24 к\с 1080р мені цілком вистачало.

до речі, можу продати ТС'у б\в Нікон 3100

Вартість девайсу, стислий опис "долі", кількість зроблених фото, вік, комплектація, гарантії, контакти в ПП будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще попрошу поради по виборі обєктиву, який порадите до нікон 3200, і чим вони відрізняються (18-55)

ED II, VR II, VR

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще попрошу поради по виборі обєктиву, який порадите до нікон 3200, і чим вони відрізняються (18-55)

ED II, VR II, VR

Вони особливо нічим не відрізняються, окрім наявності стабілізатора. Версія зі стабілізатором все ж зручніша, бо він реально робочий (хоч і не настільки, як в рекламі). Дуже вдалий кітовий об'єктив, особливо порівняно з аналогічними від кенона і соні. Як і у всіх кітових лінз, можуть бути відхилення по якості в кожного конкретного екземпляра.

http://radojuva.com.ua/2010/12/obzor-otzuv-nikon-18-55-nikkor/

http://radojuva.com.ua/2012/12/nikon-18-55-3-5-5-6-g-af-s-vr/

http://review.lospopadosos.com/nikon-18-55

radojuva можна почитати для загального розвитку ;)

До Д3200 порадив би 18-105 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось розшифровка написів на об"єктивах нікона

суб"єктивно - 2 об"єктива (18-55 VR f:3.5-5.6 та 55-200 VR ED f:4-5.6) в однакових умовах зйомки - другий краще. Суть того "краще" саме в ED, чи ще в якійсь фізиці оптики різнофокусних об"єктивів - треба питатись в профі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Д3200 порадив би 18-105 ;)

18-55 - 600-700грн

18-105 - 2700-3000грн

це ціни "з рук"

знову ж чисто з практики - 18-55 вистачає на перший час для усього, окрім дальнобійної зйомки (типу свято малюків фотографувати з глядацьких місць)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще непоганий об"єктив для початківця - 18-135 ED, але він без стабілізатора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...