Перейти до змісту

Поради по покупці "дзеркального" фотіка


prorok

Рекомендовані повідомлення

Ок, дякую всім, задам питання "ребром" який з даних апаратів вибрати (до 7000грн)

http://manzana.kiev....rd=Nikon D3200

чи краще взяти без об'єктива, об'єктив купити БУ

18-55 - 600-700грн

18-105 - 2700-3000грн

це ціни "з рук"

а потім як сам побавлюсь апаратом то вже сам знатиму який саме об'єктив мені потрібен (хоча я більш схильний до покупки зразу усього комплекту, "бо немає нічого більш постійнішого аніж щось тимчасове....."

І ще, хто що може сказати про даний інтернет-магазин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Д3200 порадив би 18-105 ;)

18-55 - 600-700грн

18-105 - 2700-3000грн

це ціни "з рук"

знову ж чисто з практики - 18-55 вистачає на перший час для усього, окрім дальнобійної зйомки (типу свято малюків фотографувати з глядацьких місць)

В ТС'а апетит виріс - і радив я відповідно до апетиту ;)

Б-у 18-105 на сландо поки легко знаходиться і за 2000грн.

для дальнобійної зйомки в приміщенні - об'єктив треба світлосильний :( 55-200 мало допоможе при зйомці з глядацьких місць.

А на багатопіксельній малошумній матриці матриці - документальні фото можна витягувати й кропом кадру зі стандартного 18-55, благо пікселів вистачає. Постраждає "художність", але ж зйомка дитячого ранку - це ж майже документальний репортаж? Якщо з дальнього ряду намагатись знімати відео на 18-55 - то тут вже неминуче халепа...

18-55 (в будь-якій версії, але краще зі стабілізатором) покриває 70-80% всіх потреб фотографа-початківця

18-105 або 18-135 - 90%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, дякую всім, задам питання "ребром" який з даних апаратів вибрати (до 7000грн)

http://manzana.kiev....rd=Nikon D3200

чи краще взяти без об'єктива, об'єктив купити БУ

18-55 - 600-700грн

18-105 - 2700-3000грн

це ціни "з рук"

а потім як сам побавлюсь апаратом то вже сам знатиму який саме об'єктив мені потрібен (хоча я більш схильний до покупки зразу усього комплекту, "бо немає нічого більш постійнішого аніж щось тимчасове....."

І ще, хто що може сказати про даний інтернет-магазин?

Про інтернет-магазин трохи знає інтернет: http://catalogue.technoportal.ua/shops/1109/comments.html

http://hotline.ua/yp/16758/reviews/

Щодо покупки нового чи б/у - я би брав б/у, попередньо начитавшись статей про правильний вибір б/у. Але тут бажано мати мінімальний досвід користування такою технікою.

Якщо такого досвіду немає - то можна взяти нову тушку й б-у скло. Але. Якщо брати в інтернет-магазині чи через нову пошту - то не буде можливості перевірити роботу тушки й об'єктива окремо одне від другого (по новій пошті прийшов фотоапарат - треба мати об'єктив до нього, щоб перевірити; і навпаки - прийшло скло, треба тушку для його перевірки).

На 70-80% випадків життя вистачає стандартного ніконовського 18-55.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б на вашому місці глянув би ще в сторону Sony. Бездзеркальна а5000, або ж напівпрозорим дзеркалом а58, дуже непогані камери, швидкість автофокусу на висоті, передача кольорів у базовому джпег вже задовільняюча. і тим більше відео ці камери знімають без шуму мотора автофокуса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55-200 мало допоможе при зйомці з глядацьких місць.

не забуваємо, що на 18-55 на максимумі зближення діафрагма на 5,6, а на 55-200 на тих же 55 діафрагма на 4, чого цілком вистачає... в крайньому випадку на мій d5100, можливо на d3200 розклад інший.

Але суть в тому, що 55-200 незручний об"єктив для повсякденної зйомки - зблизька ним просто фізично неможливо фотографувати. Тому як варіант для ТС його взагалі не розглядаємо.

Маємо в сухому залишку:

18-55 (VRII чи EDII, це вже більше питання релігії, хоча я за стаб)

18-105 (це самий дорогий варіант, незнаю як там у ТС"а з касою, але він самий універсальний - раз купив і бавишся)

50мм 1,8G це наступний об"єктив, який купують після 18-55 більшість новачків. Хоча як на мене то відсутність зума світлосилою не поправиш, а бігати за картинкою туди-сюди реально напрягає, кого цікавить попробувати - можу дати об"єктив від Київ 17 або 19 - спробуєте, як воно :) Якщо більшість фото з близької відстані, то таки "да". Знову ж таки за різницю в ціні можна і спалах прикупити. який витягне на 18-55 приблизно таку ж картинку. Ще одне "за" цей об"єктив - 24 мегапіксели таки дадуть трохи запасу для зближення кропом, хоч я в це мало вірю...

що за звір 50mm f/1.8D? це той що без автофокуса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55-200 мало допоможе при зйомці з глядацьких місць.

не забуваємо, що на 18-55 на максимумі зближення діафрагма на 5,6, а на 55-200 на тих же 55 діафрагма на 4, чого цілком вистачає... в крайньому випадку на мій d5100, можливо на d3200 розклад інший.

Але суть в тому, що 55-200 незручний об"єктив для повсякденної зйомки - зблизька ним просто фізично неможливо фотографувати. Тому як варіант для ТС його взагалі не розглядаємо.

Маємо в сухому залишку:

18-55 (VRII чи EDII, це вже більше питання релігії, хоча я за стаб)

18-105 (це самий дорогий варіант, незнаю як там у ТС"а з касою, але він самий універсальний - раз купив і бавишся)

50мм 1,8G це наступний об"єктив, який купують після 18-55 більшість новачків. Хоча як на мене то відсутність зума світлосилою не поправиш, а бігати за картинкою туди-сюди реально напрягає, кого цікавить попробувати - можу дати об"єктив від Київ 17 або 19 - спробуєте, як воно :) Якщо більшість фото з близької відстані, то таки "да". Знову ж таки за різницю в ціні можна і спалах прикупити. який витягне на 18-55 приблизно таку ж картинку. Ще одне "за" цей об"єктив - 24 мегапіксели таки дадуть трохи запасу для зближення кропом, хоч я в це мало вірю...

що за звір 50mm f/1.8D? це той що без автофокуса?

я ж вище так і написав, і навіть свої суб'єктивні %% для 18-55 і 18-105 додав.

55-200 - на мій суб'єктивний погляд, мало придатний для зйомки в приміщенні, навіть попри те, що має світлосилу вищу, ніж 18-55 на фокусному 55мм

50мм 1,8G - дорожчий за 18-105 і вузькоспеціалізований

50mm f/1.8D - маю такий. на Д50 і Д80 автофокус працює чудово ;) (хоч і не так швидко, як на 50мм 1,8G) На 3100, 3200, 5100 і т.д. автофокуса на 1.8D не буде, на жаль, тільки ручний.

Більшість новачків більше нічого, крім 55-200, до 18-55 не купують ))

Маю 18-135 як універсальний "на всі випадки життя", маю 50mm f/1.8D щоб побавитись з глибиною різкості і для портретів, і маю мильничку Л18 для макро й посереднього відео.

Зараз маю Д80 з 18-135 і Д3100 з 18-55ВР. В першого більш шумна матриця, але ергономіка, функціонал (чого вартий тільки додатковий монохромний дисплейчик!), наявність встроєного приводу автофокуса ("викрутки", завдяки якій "звір" 50mm f/1.8D автоматично фокусується) - добряче заставили сумніватись, що залишити. Незручне відео на 3100 все-таки схилило до того, щоб пожертвувати шумами заради зручності процесу зйомки... Ага, там ще в 3100 на 40% більше пікселів на матриці, але це якось не було аргументом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50мм 1,8G

непоганий, але не в приміщенні, бо за таких умов фотограф буде тертися спиною в кожну стіну.

30 1,4 або 35 1,8 мм будуть більш цікавіші фікси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім дякую за поради, трохи просвітився даній темі, мій вибір буде нікон д3200 з обєктивом 18-55

тему можна закривати

Успіхів усім та достатку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50mm f/1.8D - маю такий. на Д50 і Д80 автофокус працює чудово

ну ми ж про тушку 3200 говоримо, яка не знає, що таке викрутка ;)

Більшість новачків більше нічого, крім 55-200, до 18-55 не купують ))

мені такий комплект потрапив в кітовому наборі. Навіщо купувати 55-200 я взагалі слабо розумію, доволі вузькоспеціалізована дальнобійна річ... сам думаю його продати і купити щось більш універсальне.

Маю 18-135 як універсальний "на всі випадки життя"

він AF-S? можна зустрітись і попробувати його в дії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 18-135 як універсальний "на всі випадки життя"

він AF-S? можна зустрітись і попробувати його в дії?

18-135 має в назві буковку G, тому він працюватиме на всіх кропнутих тушках Нікона з автофокусом

Тест від radojuva http://radojuva.com.ua/2011/09/obzor-nikon-18-135mm-ed-if-af-s-dx/

Хоча в інших статтях Аркадій не надто його жалує )) можливо, тому, що це все-таки кітовий об'єктив, а не топовий, і якість виконання може змінюватись залежно від конкретного екземпляра.

Зустрітись на пару годин для тесту - звісно, що можна.

Коли вибирав собі лінзу на всі випадки життя - вибір був між 18-70, 18-105 і 18-135.

18-70 дуже сподобався різкістю, але недостатньо універсальний по фокусних. Ціна була в районі 200-300дол. Стандартний "кіт" до Д70.

18-105 - доволі різкий, має стабілізатор, але ціна тоді була коло 300-400 дол. Стандартний "кіт" до Д90.

18-135 - з них самий універсальний, але йому не вистачає стабілізатора на довгих фокусних відстанях. Ціна 150-200 дол. Стандартний "кіт" до Д80.

Ще був 16-85, але ціна-якість деще відхилялись від оптимальних.

На цьому фоні, в умовах дуже обмеженого бюджету, купив 18-135 за 1100грн. (чуть менше 150дол.), і поставив його на Нікон Д50.

Тепер до вибору можна додати ще й 18-140 зі стабілізатором, який Нікон випустив на заміну 18-135. Але зустрічається поки що рідко - новий він надто дорогий (як для якості скла), а з рук ще мало хто продає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Привіт, то знову я..... :0155:

замовив вчора д3100 http://www.itbox.ua/...A280K001-p23093 як на мене то ціна занижена трохи. хоча гарантія 2 роки..... підскажіть на які нюанси звернути увагу при "забиранні " апарату з магазину, може там є якісь камні підводні..... Мене насторожує низька ціна..... (чи то мені просто повезло??????)

Я вже мав замовляти д3200 на розетці за 7000 (з сумкою, флешкою та штативом) але вирішив зекономити.... чи не затупив я тепер думаююююю...............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивись чи все ціле. Чи нема царапин на всіх поверхнях скла.

Можна глянути в мережі, як витягнути інженерний лічильник кадрів, на всяк випадок.

Зробити декілька кадрів і гялнути їх на ноуті, щоб нормально роздивитись.

Ну власне і все.

Впринципі, в нормального магазину має бути 14 днів повернення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, то знову я..... :0155:

замовив вчора д3100 http://www.itbox.ua/...A280K001-p23093 як на мене то ціна занижена трохи. хоча гарантія 2 роки..... підскажіть на які нюанси звернути увагу при "забиранні " апарату з магазину, може там є якісь камні підводні..... Мене насторожує низька ціна..... (чи то мені просто повезло??????)

Я вже мав замовляти д3200 на розетці за 7000 (з сумкою, флешкою та штативом) але вирішив зекономити.... чи не затупив я тепер думаююююю...............

Ціна дуже низька справді...

Я б радив брати легке б.у. на гарантії, тисячі півтори-дві можна зекономити на рівному місці, тільки пробіг перевіряти треба і матрицю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за поради, ще підскажіть чи є якась комбінація клавіш на апараті для перевірки пробігу, чи це можна глянути виключно за допомогою певної проги на ПК по свойствах файлу фото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за поради, ще підскажіть чи є якась комбінація клавіш на апараті для перевірки пробігу, чи це можна глянути виключно за допомогою певної проги на ПК по свойствах файлу фото?

В ЦЗФК Олімпуса є комбінація, в Нікона - тільки інформація з Exif файла. Є програми, є онлайн-сервіси для перевірки пробігу.

Є й готова програма, заточена під відображення пробігу по файлу - Shutter Count Viewer

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніяких комбінацій нема, лише сотфом EXIF Viewer чи Opanda IExif

параметр - shutter count

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, модери сплять! Якого хріна ця тема робить в куплю -продам? Є ж розділ спеціальний, там їй місце, імхо.

ФОТО (Відділ kадрів)

Поради, коментарі, новини, галереї ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який пробіг підлягає під легке б/у?

ЧИ може хтось дати якісь поради по цьому питанню?

Цікавлять такі моделькі як nikon d3100-3200

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Не читав що там пише вище, оскільки питають просто поради. Всі країни СНД більше купляють кенон, нікон. А наприклад у Європі лідерои є Sony. Альтернатива А57. Здаєтья у 2013 році визнаний здкркалкою року. Sony A57. На те, що скажуть що дуже дорогі обєктиви, то є альтернатива у суперових обєктивах Minolta, вони старі, але відколи соні викупив їхні технолонії- тоді і заговорили за соні і за їхні дорогі обєктиви. Якщо порівняти фото з різних фотоапаратів без обробки, то сонька попереду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усе.... забрав свого нікона сьогодні, дефектів невиявив, кількість зроблених фото - 15 шт... офіційна + від магазину гарантія,

поставив на зарядку, завтра буду юзати....

Всім небайдужим вдячний за надану інформацію.....

думаю тему можна закривати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Не читав що там пише вище, оскільки питають просто поради. Всі країни СНД більше купляють кенон, нікон. А наприклад у Європі лідерои є Sony. Альтернатива А57. Здаєтья у 2013 році визнаний здкркалкою року. Sony A57. На те, що скажуть що дуже дорогі обєктиви, то є альтернатива у суперових обєктивах Minolta, вони старі, але відколи соні викупив їхні технолонії- тоді і заговорили за соні і за їхні дорогі обєктиви. Якщо порівняти фото з різних фотоапаратів без обробки, то сонька попереду.

попереду кого? олімпуса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...