Перейти до змісту

Прохання допомогти найти ПАТРІОТА


dinai

Рекомендовані повідомлення

В вересні Спілка воїнів афганців провела благодійний концерт та зібрала кошти для АТО. На цю акцію прийшов і маленький Давид та приніс свою скарбничку. (на фото він з своєю бабусею - вибачайте за якість).

post-7840-0-70539200-1415816809_thumb.jppost-7840-0-08746500-1415816826_thumb.jp

Пізніше він виступав на телебаченні. Найбільше вразило те що він збирав гроші не для себе, а для мами на мікрофон для караоке яка дуже добре співає. Мікрофон чекає нашого маленького патріота. Всім хто знає його прохання зателефонувати за тел. 067-750-6501

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імовірно навчається в 5й школі, 1-В клас (вроді). Але якість фото така, що можу помилятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імовірно навчається в 5й школі, 1-В клас (вроді). Але якість фото така, що можу помилятись.

Це не він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імовірно навчається в 5й школі, 1-В клас (вроді). Але якість фото така, що можу помилятись.

Це не він.

дякую, а то вже збирався на завтра до 5-ї школи.

Так підкажіть як його можна знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іти в пяту школу, та пройтись з фото по першим - другим класам. Може класним керівничкам показати, або просто вчителям. Може бабцю впізнають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, я маю на увазі що це точно не той Давид який вчиться в 5й школі. Бо сьогодні спілкувався з його мамою, вона запевнила що то не він. При чому вона явно не "поморозилася", бо я сказав що шукають його зі спілки воїнів-афганців щоб віддячити.

Він може вчитися в любій іншій школі, а може навіть ще в садочок ходити.

А яким чином він потрапив на телебачення? Його ж тоді напевно якось знайшли щоб запросити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В яких районах в нас мешкають євреї? Особисто я знаю, що їх немало на вокзалі, так що в пошук варто включити і 15 школу.

Можливо, ще додати центр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, ще додати центр.

Ага, і Старе місто.

Ще знаю людину в якої син Давид, але вроді не єврей, по віку явно не тягне, живе в Ківерцях. Коло для пошуку дуже широке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Я не розумію при чому тут євреї!? Якщо мою племінницю назвали Анжеліка то не означає що вона француженка.....

2. На телебачення він попав тому, що йому сказали що його скарбничка там буде знаходитись.

3. На телебаченні криво записали телефон його бабусі, тому зараз телефонуємо в рельсу.

4. По останнім даннім він ще не ходить до школи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, ти простий, як двері :)

Давид це ж не Шльома

З таким успіхом пацана і грузином мона назвати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...