Перейти до змісту

Шукаємо системного адміністратора


Світтлана

Рекомендовані повідомлення

АПГ "Пан Курчак" шукає системного адміністратора

Вимоги:

Досвід встановлення, налаштування та адміністрування ОС Windows та Windows Server(Active Directory, Remote Desktop Services, File Services, Hyper-V)

Базові знання Debian, FreeBSD

Робота з серверами HP, Supermicro, Dell, Intel

Навики роботи з мережевим обладнанням HP, Mikrotik, D-Link (Wi-Fi, IPSec тунелі, Vlan, маршрутизація, dhcp, dns, фільтрація трафіка)

Адміністрування сайту

Умови:

- Офіційне працевлаштування;

- Соцпакет;

- ЗП - за домовленістю

- територіальне місце роботи - м. Луцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АПГ "Пан Курчак" шукає системного адміністратора

Шо апять??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"падать мне сюда системного администратора" (с) директор

попередній не повернувся після директора?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто готовий боротись за те щоб перебудувати бачення власників що таке айті, і взагалі навіщо це треба, і який результат в кінці вони хочуть отримати той може йти.

Зарплату за той кусок роботи треба просити 6 тис. чистими мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарплату за той кусок роботи треба просити 6 тис. чистими мінімум.

Тебе поперли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Хто готовий боротись за те щоб перебудувати бачення власників що таке айті, і взагалі навіщо це треба, і який результат в кінці вони хочуть отримати той може йти.

Зарплату за той кусок роботи треба просити 6 тис. чистими мінімум.

6к при курсі в 8.

або вільний графік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз людям не до шику, аби якусь роботу мати, але судя по жаждущім не особо є шарящі, навіть елементарного не знають.

Просто такою компаніюєю має керувати цілий відділ досвідчених людей, які мають працювати на те, щоб компанія йшла в ногу з технологією, а власники могли ефективніше управляти та впливати на всі процеси свого підриємства.

Тут такого немає.

Там сисадмін і енікейщик це одне й те саме лице.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там сисадмін і енікейщик це одне й те саме лице.

Комп'ютерщік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там сисадмін і енікейщик це одне й те саме лице.

Комп'ютерщік.

Заправщик картриджів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там сисадмін і енікейщик це одне й те саме лице.

Комп'ютерщік.

вони ставляться до цього як до діагнозу, а не професії.

Там сисадмін і енікейщик це одне й те саме лице.

Комп'ютерщік.

Заправщик картриджів.

1с-нік
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От про компанію стало все зрозуміло відразу... Хоча і мав можливість з ними поспілкуватись особисто :-) Кажеш їм я це все знаю і вмію в іделі а вони дивляться на тебе з високої гори, таке враження що людина яка проводить розмову просто начитаний заучка, який в складній ситуації полізе розбирати іт-книжки бо крім зазубрених слів нізчим не стикався + зп на "час виппобування" мізирну пропонують, - от за копійки можна кожні 3 місяці "випробовувати" адмінів :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке враження що людина яка проводить розмову просто начитаний заучка, який в складній ситуації полізе розбирати іт-книжки бо крім зазубрених слів нізчим не стикався

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працював на цій конторі, аж один день, ну не сисадміном звичайно, але це жесть))) Реально весь день змушений був щоб зробити якусь дію писати службову на "керівництво", яку перед цим мав підписати мій безпосередній директор))) Ну дії настільки елементарні, що раніше я навіть подумати не міг, що їх потрібно погоджувати

П.С.: після і до ніколи такого не погоджував, на щастя)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sp_RoNdo, Я якраз той "просто начитаний заучка" з яким Ви говорили.

Все знаєте і вмієте? Чогось про mikrotik та керовані світчі Ви нічого не сказали.

Всі питання, що ставились того рівня, якого повинен бути кандидат, не більше і не менше. І, нажаль, вони спрощувались по мірі перегляду кандидатів.

to Zheny@ звідки така інфа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От про компанію стало все зрозуміло відразу... Хоча і мав можливість з ними поспілкуватись особисто :-) Кажеш їм я це все знаю і вмію в іделі а вони дивляться на тебе з високої гори, таке враження що людина яка проводить розмову просто начитаний заучка, який в складній ситуації полізе розбирати іт-книжки бо крім зазубрених слів нізчим не стикався + зп на "час виппобування" мізирну пропонують, - от за копійки можна кожні 3 місяці "випробовувати" адмінів :-)

Та людина що вам проводила співбесіду, якщо то був системний адміністратор, який звільняється не заучка, а толковий адмін, який знає не тільки теорію але практику, і думаю йому хочеться віддати все що він три роки там настроював і "домучував" в хороші руки, якби йому було пофіг, то він би погодив би будь-якого "всезнайку" і пішов би собі, а так йому просто совість не дозволяє. Тому не треба тут писати того, в чому ви самі не розумієтесь, і хаяти того, кого ви не знаєте. У вас взагалі хоть є якісь сертифікати на знання чогось, що має відношення до системного адміністрування, яке видане наприклад Cisco, чи Microsof?

На рахунок зарплати, так можете піти в кадри і просити більше, якщо погодяться можете йти, якщо ні, то можете просто не йти на цю посаду, от і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sp_RoNdo, Я якраз той "просто начитаний заучка" з яким Ви говорили.

о, якщо є хто місцевий, все хотів спитати :

Робота з серверами HP, Supermicro, Dell, Intel

в чому такий вінегрет з серверів? це ж не зручно стільки різнотипних залізяк :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що економлять і немає корпоративних стандартів щодо закупок техніки, тому каша у всьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Zheny@ звідки така інфа?

Якщо він мав на увазі того, кого я подумав, то враження саме такі. Якщо це був діючий адмін, тоді соррі, я не тебе мав на увазі.

Якщо ти молодше 35 років - то це не ти.

в чому такий вінегрет з серверів? це ж не зручно стільки різнотипних залізяк :(

ЩО керовніцтво підписувало кожному адміну - те й стоїть. Це відображення "релігії" існуючого (на той момент) адміна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що економлять і немає корпоративних стандартів щодо закупок техніки, тому каша у всьому.

сумнівна економія (с)реклама

це ж для всього зоопарку треба тримати запчастини для оперативної заміни :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...