Перейти до змісту

Где в Луцке можно купить Ацетон


DarkMonk

Рекомендовані повідомлення

Где в Луцке можно купить Ацетон? Собственно нужно грамм 80-100 (можно больше, если в мелкой таре не продаётся). Для изготовления клея на основе пластика ABS.

ЗЫ. Повторяю!!!!! Нужен именно АЦЕТОН, растворители типа 647 и.т.д. не подходят, в них содержится керосин (или что то вроде этого).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не терміново то завтра налью скільки треба :). Тільки тару свою принось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не терміново то завтра налью скільки треба :). Тільки тару свою принось

О! без проблем! Спасибо!!!! Мне не срочно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где в Луцке можно купить Ацетон?.... Для изготовления клея на основе пластика ABS.

ЗЫ. Повторяю!!!!! Нужен именно АЦЕТОН, растворители типа 647 и.т.д. не подходят, в них содержится керосин (или что то вроде этого).

Для цієї мети використовують дихлоретан. А ацетон - це за відсутності першого...

А дихлоретан продається якраз в 100г пляшечках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну может быть и так, только вот для пластмассы типа ABS , лучше всего ( со слов бывалых ) подходит именно ацетон.

(null)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я раніше купував у Василя на "старому" базарі, що торгує радіодеталями (в ряду залізних магазинів на стороні, що йде до замку).

Можна запитати і в Ратексі, можна запитати і в Міши з Кольою на "Варшавці" (теж радіодеталі)... Короче, там, де торгують паяльними приблудами (флюсами зокрема).

... але з пляшечкою я певно помилився... швидше вона була 50г.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постановлением КМ от 06.05.2000 г. №770 утвержден Перечень наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров, которым определено, что ацетон, серная и соляная кислота относятся к прекурсорам. Кроме того, вещества, которые содержат не менее как 10 % прекурсоров, определенных в Перечне, подлежат таким же мероприятиям контроля, как и прекурсоры. Тому бутьте обачні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"прекурсори"! слова то які знаєш! Я, наприклад, перший раз чую :)

... Тому бутьте обачні.

мав досвід? ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А бензин и растворитель - это не "рекропёрд" :) Лучшеб нариков переловили, а не запрещали. Млять из за этих Широманов - ни мак не посадить, ни ацетон не купить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купував дихлоретан на Варшавці, біля зоо-магазинчиків.

там де продають радіо деталі, ціна 6грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"прекурсори"! слова то які знаєш! Я, наприклад, перший раз чую :)

... Тому бутьте обачні.

мав досвід? ;)

Рахуєш можливісь отримати строк є смішною? А на рахунок нових слів читай більше і тоді нових для тебе слів стане значно меньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А бензин и растворитель - это не "рекропёрд" :)

Бензин і розчинники потипу 647 нарікам некатять тяжко вивести нафтову складову. Тому вони таряться чистяком ,і мають свої точкі де купляють всі інгридієнти на пряму ,а от чесним людям купити чисті речовини проблема.

P.S щоб знати те ,що я написав наркоманом чи ментом бути не обовязково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купував дихлоретан на Варшавці, біля зоо-магазинчиків.

там де продають радіо деталі, ціна 6грн.

я теж сьогодні спеціально запитував, 6 грн. за 30 г.

Poison, ти знаєш, я просто наркоречовинами не цікавився ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ацетон купую там де продаються лаки для нігтів... був десь 5-8грн за 100 чи то 200мл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...