Перейти до змісту

Для тих хто має твердопаливний котел- гранули


kalbasa1

Рекомендовані повідомлення

Мудрим людям, хто для економії тепла встановив котел для твердого палива- пропоную висококласні паливні гранули (пеллети). Виготовлені у нас на батьківщині :0151: у Луцькому р-ні (18км від цента міста)

Матеріал- сосна

Діаметр- 6мм

Вологість- 8.9%

Фасовка- Біг-бег (1тонна) або мішки по 15кг (1080кг на піддоні)

Вартість Біг-бег-1580грн/т, мішки по 15кг- 1680грн/т

Доставка за домовленістю.

Контакти: Володимир 0633915263

post-4343-0-65622800-1415038250_thumb.jp

post-4343-0-76207000-1415038070_thumb.jp

post-4343-0-19025900-1415038068_thumb.jp

post-4343-0-51943800-1415038064_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки вистачить( приблизно) тонни при опаленні будинку 55 квадратних метрів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки вистачить( приблизно) тонни при опаленні будинку 55 квадратних метрів?

Дивлячись який котел, і який будинок. Для прикладу вот знизу розрахунок на будтнок 100кв.м і з опалювальним сезоном 192 дня

1. Споживання приміщення площею 100 м.кв за рік становить 22 792 кВтгод. :

Q = 100 м.кв * 70Вт/м.кв * 24 годину * 192 * 0,7 = 22 572кВтчас. (22,580 МВтчас),

де 192 - кількість днів у опалювальному сезоні;

0,7 - коефіцієнт роботи котла.

2. Кількість палива, а саме деревних пеллет, необхідного для опалення приміщення площею 100 м2 за рік становить 4,5 т.:

22580 кВт-год / 4,963 кВт-кг = 4550 кг = 4,5 т.

Де 4,963 - теплота згоряння, кВт / кг

тобто для вас це приблизно 2 тони на весь опалювальний сезон. в реалі буде менше, бо калорійність гранули вища ніж у розрахунку, + маючи котел, навідміну від центрального опалення ви самі регулюєте температуру, заощаджуючи витрати гранули у теплі періоди опалювального сезону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це мені виходить треба на 7к закупитись на сезон... у мене площа обігріву 102 кв... поки дуже дороге задоволення

все-таки поки газом суттєво дешевше (за рік в 2500 грн вкладаюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент, гранули найвигідніші і найекономічніші для тих, хто використовує газ за промисловим тарифом (на підприємствах, виробництвах, дит.садках, лікарнях і т.д) тому пеллета в цьому випадку більш ніж в 2 раза дешевша ніж газ і в 10 раз дешевша чим електроенергія. Для прикладу мій клієнт Луцький учкомбінат встановивши твердопаливний котел на дровах і гранулах,відмовившись від газу повністю за минулий рік зекономив 50тис.грн. Також гранула економічніша для людей, які використовують більше ніж 6000кубів (тариф там значно виростає). Для решти населення тобто для індивід.опалення- це справа розрахунків, встановлення, зручності і екологічності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцький учкомбінат встановивши твердопаливний котел на дровах і гранулах,

Ключове слово тут на дровах, тому що 1 тонна пелети коштує як 5-6 складометрів дубових рубаних дров. У кого не спеціалізований під пелету, а комбінований котел той прекрасно розуміє перевагу опалення дровами.

Тай для опалення можна купувати гранулу 8мм дерево або лузга, солома, що значно дешевша від 6мм деревяної.

Для довідки: біг-бег 6мм при купівлі фурою 22т коштує 1300-1350грн, 8мм - 1200-1300грн у нашій області. Бажаючі опалювати гранулою можуть запасатись влітку, коли ціна значно нижча (1т 8мм - 800 грн). Після 15 грудня ціни зазвичай починають знижуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцький учкомбінат встановивши твердопаливний котел на дровах і гранулах,

Ключове слово тут на дровах, тому що 1 тонна пелети коштує як 5-6 складометрів дубових рубаних дров. У кого не спеціалізований під пелету, а комбінований котел той прекрасно розуміє перевагу опалення дровами.

Тай для опалення можна купувати гранулу 8мм дерево або лузга, солома, що значно дешевша від 6мм деревяної.

Для довідки: біг-бег 6мм при купівлі фурою 22т коштує 1300-1350грн, 8мм - 1200-1300грн у нашій області. Бажаючі опалювати гранулою можуть запасатись влітку, коли ціна значно нижча (1т 8мм - 800 грн). Після 15 грудня ціни зазвичай починають знижуватись.

не в образу вам не буду починати полеміку з вами, ключове-не ключове вони купують і гранулу, і дрова. якби вони не топили гранулами- тоб логічно не булиб моїми клієнтами. Відповідно отоплюють і одним, і другим. по друге готовий купити у вас 22 тони по 1300грн :) навіть по 1350грн. Зольністю не більше 1% (таку я пропоную на продаж). А літом по 800грн готовий купувати ціле літо))) або якщо нема бажання займатись і це не пусті балачки- буду вдячний за контакти. не буду вдаватись в різні характеристики гранули і як формується їх вартість.всеж я пропоную, комусь підходить, а комусь ні. але факт того що багато підприємств перейшли на опалення гранулою, не дровами, і купують її у мене дає логічний висновок їх економічного і раціонального застосування. І хто як не середній підприємець 10 раз прорахував резонність їх використання перед встановленням котла!? :)

П.С. якщо не важко скажіть ціну на дубові дрова і де їх взяти можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. якщо не важко скажіть ціну на дубові дрова і де їх взяти можна.

Тут.

А клієнтів я не здаю, щодо зольності - можна сертифікат побачити або хоча б результати аналізів лабораторіїї? (заодно і калоричність з'ясуємо).

але факт того що багато підприємств перейшли на опалення гранулою, не дровами, і купують її у мене дає логічний висновок їх економічного і раціонального застосування.

Зовсім не згідний в питанні доцільності опалення гранулою, а не дровами. Спорити не буду - це ні до чого, тут можуть бути різні фактори задіяні. Для себе я зробив вибір на користь дубових дров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біг-бег 6мм при купівлі фурою 22т коштує 1300-1350грн, 8мм - 1200-1300грн у нашій області.

Тел. можно?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біг-бег 6мм при купівлі фурою 22т коштує 1300-1350грн, 8мм - 1200-1300грн у нашій області.

Тел. можно?

Без образ, але це складає певну комерційну таємницю на тій фірмі, що я працюю, а тому тел. не буде ні в темі, ні в приваті.

Повірте, виробників є досить багато і знайти їх можна при бажанні.

Прошу вибачити, трохи не в тему:

А брикетів подібних

3820002.jpeg

немає?

Ці брикети називаються pinikay (пінікей). Їх зазвичай продають в евро.

Тонна коштує від 100 до 120 евро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачити, трохи не в тему:

А брикетів подібних

3820002.jpeg

немає?

О бачу до болі знайому річь, мав я колись справу з цим чудо-творінням пресу УБТ-300. Річь дуже цікава і по якость перепльовує інший брикет. Вони самі дорожчі серед брикетів. Технологія виготовлення не проста. Зараз тільки прес залишився. Все решту продано. Якщо комусь цікаво щось по технології виготовлення такого чуда як "Пінікей" можу підказати. Так як брав участь від монтажу всіеї лінії, від щепобойки до пакувально станку з подальшим запуском і виготовленням, так сказати не одну тонну тирси "з'їв" на ньому. Саме класно коли розгориться полум'я практично немає а температуру таку дає що грубка "стриляє". І те що всі на европу продають теж не секрет, але в виробників можна за некондицію (ломані куски різної довжини) договоритись .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачити, трохи не в тему:

А брикетів подібних

3820002.jpeg

немає?

але в виробників можна за некондицію (ломані куски різної довжини) договоритись .

а де в нас є виробники?

здайте парочку, можна в приват ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...