Перейти до змісту

Візьму кредит 25 000-30 000


SmartEra

Рекомендовані повідомлення

Плюс, давати кредит в гривнях, в теперішній час, еммм, скажем так, не розумно, бо до ВЕЛИЧЕЗНОГО ризику неповернення своїх грошей взагалі (який посилюєтся скрутним становищем економіки) добавляєтся ВЕЛИЧЕЗНИЙ ризик гіперінляції, який може значно перекрити відсотки по кредиту

Прикинь, навіть у 1995 р., коли індекс інфляції був 280% видавались кредити і люди клали гроші на депозити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кредити треба брати в гривнях :_04: і звичайно бажано заробляти в євро-доларах, але не біда в гривнях також можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что мешает зарегистрироваться предпринемателем и брать кредит в банке как предприниматель? Предпринемателям не нужна справка о доходах...

Щоб отримати кредит підприємцю потрібна довідка про сплату єдиного податку, або довідка за 2 квартали - навіть якщо Ви зібрались брати споживчий кредит, якщо хочете взяти овердрафт - то Вам його раніше двох місяців обслуговування в банку - теж ніхто не дасть,та й сума буде залежати від того скільки "пройшло" через рахунок... Чи я шось пропустив?

Кстати, если зарегистрироваться в центре зайнятости как безработный, и уже с "их помощью" регистрироваться как предприниматель, то получишь от центра зайнятости "единоразовую помощь" в размере 8000-15000 грн (сума зависит от разных факторов)...

простий "смертний" - ці умови не виконає.... вірніше - не все так просто як Ви написали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да це бред.

За пів року 5х6 ви заробите 30к. Але ж ні краще їх віддати і взяти кредит на 40к +%.

П.С. Мені з довідкою в 6к не дали в кредит 30к в Альфі. Це було весною!

І взагалі якщо Ві так запросто підете на роботу за 5-6 тис. То нафіг Вам той бізнес? Можливо я не орієнтуюсь у ЗП на даний час, але це непогана зарплата. Невже продаючи китайфони можна заробити краще?

Як тут пишуть навар 100-150 грн. Судячи з цього щоб отримати 6 тис. Вам потрібно продавати 2 телефони вироби в день.(без вихідних). Як на мене це нереально.

Ти спочатку вникни в написане, тоді будеш оцінку давати.

Чоловік пише, що усі зароблені гроші буде платити як податки. Нехай у нього буде зарплата 2000 + 500 грн податків. А він буде платити 2500 грн податків, на руки 0, лише для того щоб взяти в бухгалтерії довідку, що в нього зарплата 5-6 тис. грн. Я би так не робив, але схема не бред і має право на життя.

Тобто за пів року чоловік отримав би на руки 12000 грн, а не 30000. Різниця відчуваєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовжимо дискусію, навіщо купувати товар? працюйте за схемою дропшипінгу,тобто, маєте свій інтернет-магазин, приймаєте замовлення на товар - передаєте його постачальнику який відправляє його покупцю (по вашій ціні) і від вашого імені (тобто на посилці вказані реквізити вашого магазину), а різницю перераховує Вам. І ніяких кредитів... І ще купи інших проблем

Такий товар як вказав ТС - можна без проблем знайти на таких умовах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовжимо дискусію, навіщо купувати товар? працюйте за схемою дропшипінгу,тобто, маєте свій інтернет-магазин, приймаєте замовлення на товар - передаєте його постачальнику який відправляє його покупцю (по вашій ціні) і від вашого імені (тобто на посилці вказані реквізити вашого магазину), а різницю перераховує Вам. І ніяких кредитів... І ще купи інших проблем

Такий товар як вказав ТС - можна без проблем знайти на таких умовах

Тут не все так просто: де знайти постачальника в Україні, який готовий був би відпустити мені товар по тій ціні, яка мені подходить? Більшість інших продавців продають дорожче ті ж речі, що продаю я.

Пошукавши таких "постачальників" вияснилося, що вони хочуть заробляти по 300 грн. на телефоні і це при тому, що я заробляю якусь сотню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс, давати кредит в гривнях, в теперішній час, еммм, скажем так, не розумно, бо до ВЕЛИЧЕЗНОГО ризику неповернення своїх грошей взагалі (який посилюєтся скрутним становищем економіки) добавляєтся ВЕЛИЧЕЗНИЙ ризик гіперінляції, який може значно перекрити відсотки по кредиту

Прикинь, навіть у 1995 р., коли індекс інфляції був 280% видавались кредити і люди клали гроші на депозити.

люди часто (тим більше наші) роблять вчинки, не сумісні з логікою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут не все так просто: де знайти постачальника в Україні, який готовий був би відпустити мені товар по тій ціні, яка мені подходить? Більшість інших продавців продають дорожче ті ж речі, що продаю я.

Пошукавши таких "постачальників" вияснилося, що вони хочуть заробляти по 300 грн. на телефоні і це при тому, що я заробляю якусь сотню.

якщо на тобі не висить ніяких гарантійних зобовьязань ( тобто в постачальника в Україні взяв, покупцю передав й *умив руки*) то можна й по 50грн на рачі заробляти (умовно кажучи), якщо ж на тобі пересилка зза кордону сюди, відсилка явного браку назад, гемор з поверненнями від покупців, інші нюанси, то й по 300грн може бути мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукавши таких "постачальників" вияснилося, що вони хочуть заробляти по 300 грн. на телефоні і це при тому, що я заробляю якусь сотню.

Погано шукав... я цього літа шукав постачальників для магазину який торгує схожим товаром, виявилось що ціна в українських постачальників на 50-150 грн (залежить від моделі та ціни) дорожче ніж в Китаї, і до того ж як вже замітив MANJAK11 - товар вже тут, гарантія - від постачальника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо на тобі не висить ніяких гарантійних зобовьязань ( тобто в постачальника в Україні взяв, покупцю передав й *умив руки*) то можна й по 50грн на рачі заробляти (умовно кажучи), якщо ж на тобі пересилка зза кордону сюди, відсилка явного браку назад, гемор з поверненнями від покупців, інші нюанси, то й по 300грн може бути мало

В тому то і проблема, що я беру на себе ризики: повернень, гарантійних зобов'язань, ризиків того, що покупець не забере посилку (у разі надсилання наложеним платежом) і т. д. Тому мені такі постачальники аж ніяк не підходять.

Та і за останній місяць часу сильно попит упав на телефони (і не тільки у мене). Люди, які торгують на Аукро - те ж саме говорять, так, що актуальність цієї теми під великим питанням. Почекаю кращих часів.

Погано шукав... я цього літа шукав постачальників для магазину який торгує схожим товаром, виявилось що ціна в українських постачальників на 50-150 грн (залежить від моделі та ціни) дорожче ніж в Китаї, і до того ж як вже замітив MANJAK11 - товар вже тут, гарантія - від постачальника.

Контакти у студію - буду вдячний :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже обмежена кількість інтернет-магазинів може дозволити собі мати невеликий склад продуктів (навіть Розетка більшість товару бере у вендерів).

Контакти у студію - буду вдячний :0165:

будь ласка

ERC.ua

MTI.UA

http://yugcontract.ua/

підписуєш дилерський договір, отримшуєш дилерську знижку, робиш потрібний обєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будь ласка

ERC.ua

MTI.UA

http://yugcontract.ua/

підписуєш дилерський договір, отримшуєш дилерську знижку, робиш потрібний обєм.

Проблема в тому, що в цих постачальників не має того товару, що мені потрібен. А якщо і був би, то він буде на 30-40% дорожчим, чим я купляю (знаючі люди знають чому так).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни - тут чим не влаштовують? на сайті вказані роздрібні ціни, на дропшипінг - нижчі, на опт - набагато нижчі

і таких постачальників сотні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни - тут чим не влаштовують? на сайті вказані роздрібні ціни, на дропшипінг - нижчі, на опт - набагато нижчі

і таких постачальників сотні

Гадаю цей варіант для топікстартера буде ідеальним, жодного ризику, жодних капіталовкладень, а якщо продажі підуть добре, там і на власні закупівлі копійка назбирається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...