Перейти до змісту

Главное правило для рождения здорового ребенка


BodyLife

Рекомендовані повідомлення

Я пью пиво. В мене дочка - виступає на олімпіадах з французької мови. І з математики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пью пиво. В мене дочка - виступає на олімпіадах з французької мови. І з математики.

Страшно подумати, що було б якби не пив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пью пиво. В мене дочка - виступає на олімпіадах з французької мови. І з математики.

це ж просто збільшує шанс отримати нездорову дитину.

і в здорових батьків народжуються хворі діти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головные правило.. Якось занадто пафосно. Тобто курити і колотися можна, головне не пити? Для народження здорової дитини потрібно багато факторів, і не можна сказати, що якийсь з них основний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС голубих кравей?

Чи мо сам 1000% впевнений, що якийсь рецесивний ген вдрух, не стане домінантним, коли утвориться запліднена яйцеклітина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До гінеколога приходить жінка, скаржиться: - Докторе, не маю дітей. - А ти ябка їш? - Їм. - А на тертку треш? - Нє… - А видиш! Через місяць знов приходить з тією ж скаргою. Доктор: - А ти ябка їш? - Їм. - А на тертку треш? - Тру. - А цукром сиплеш? - Нє… - А видиш! Через місяць знов иі самі гості у ту саму хату. Доктор: - А ти ябка їш? - Їм. - А на тертку треш? - Тру. - А цукром сиплеш? - Сиплю. - А сметанов мастиш? - Нє… - А видиш! Чергова візита… Доктор: - А ти ябка їш? - Їм. - А на тертку треш? - Тру. - А цукром сиплеш? - Сиплю. - А сметанов мастиш? - Мащу. - А з хлопом спиш? - Нє… - А видиш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діти в більшості випадків народжуються вже не зовсім здорові. Добре, якщо в батьків стачає наснаги вибігати по лікарям (яким краще не попадатись :)), і витягнути дитину з "дитячих" проблем.

Якщо Б-г дає життя, значить для чогось він його дає. Знаю одного алкоголіка (царство небесне) - двоє дітей, абсолютно здорових, якими батько може пишатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...