Перейти до змісту

хто знає де можуть перешити салон?


nicolay

Рекомендовані повідомлення

хто знає де можуть перешити салон? у мене BMW 520 сідушкі порвані треба перешити всі .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто знає де можуть перешити салон? у мене BMW 520 сідушкі порвані треба перешити всі .

Мені здається дешевше купити інші сидіння і зад.диван.

Якого року БМВ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alex1973, согласен. ну ладно еще на жигулях/москвичах можно перешивать для экономии, но на бэхе.. разве что есть желание сделать что-то уникальное, по собственному заказу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адресс:

# ул. Шевченка, 8

с. Рованцы, Луцкий р-н, Волынская обл.

Контактные телефоны:

# +380 332 707284

# GSM: +380 67 765 4806

спробуй з ними звязатися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

80502117948 Костя. Перетягивал диван теще, но говорил что основной профиль перетяжка сидений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до alex1973 - я б купив на авторинку готові, тим більше що такий-сякий вибір є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alex1973, согласен. ну ладно еще на жигулях/москвичах можно перешивать для экономии, но на бэхе.. разве что есть желание сделать что-то уникальное, по собственному заказу

Я саме перешивав на БМВ. Це було в 2004 році, БМВ Е-39 1998р.в. Якістю дуже задоволений. А на рахунок дешевше купити не згідний. Б/в салон на БМВ коштує 1000 у.о. І буде не набагато кращий за той що вже є. Я перешивав шкіру. Якість дуже хороша, практично новий салон. До речі, вони можуть просто реставрувати старий салон. Підбирають потрібний матеріал і міняють. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу цілий день проїздив в пошуках і знайшов найдешевше і по якості теж влаштовує.

Отже якщо це питання когось цікавить ,то можу сказати ,що на 40-кв. перешивають і перетягують класно салон - 155$(простим матеріалом), 225$- замінник,

100$- потолок теж замінником.

На Роварцях - це все дорожче.

на ГПЗ- ще дешевше як на 40-кв. но потолкі замінником не обтягують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кермо шкірою там обшивають? Якщо ні то хто зає де обшивають?

(050)8085718 Валера (в районі повороту на замкову з пл.Злуки)

декілька разів звертався, завжди успішно. Рекомендую.

Він і салони перешиває, але недешево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оригінальний шкіряний салон 2002р. на E39 Recaro

разом з коврами і дверними картами

стан як в нового 1200$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

Також цікавить перетяжка салону авто шкірою, хто в Луцьку цим займається професійно (тобто якісно), а не так як усі для базару. Наперед дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder (21-12-2007, 5:00) писал:

alex1973, согласен. ну ладно еще на жигулях/москвичах можно перешивать для экономии, но на бэхе.. разве что есть желание сделать что-то уникальное, по собственному заказу

Я саме перешивав на БМВ. Це було в 2004 році, БМВ Е-39 1998р.в. Якістю дуже задоволений. А на рахунок дешевше купити не згідний. Б/в салон на БМВ коштує 1000 у.о. І буде не набагато кращий за той що вже є. Я перешивав шкіру. Якість дуже хороша, практично новий салон. До речі, вони можуть просто реставрувати старий салон. Підбирають потрібний матеріал і міняють. Рекомендую.

в самого бмв е39, мпакет. салон стоїть рекаро комфорт електро з памятю. шкіра вже правда в зношеному стані. цікавить теж перетяжка шкірою, і потолка чорною тканиною!

можеш викласти фото свого перетягнутого салону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...