Перейти до змісту

де покрасити раму?


Рекомендовані повідомлення

Можна було б, але за умови, якщо виділиш більш-менш утеплене місце (+5 і вище), з нормальною вентиляцією і джерелом струму. Бо вдома я більше не фарбую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Зверніться то Світлани http://board.lutsk.ua/user/16086-lanima/

Вона зможе допомогти з покраскою, там є і умови і ресурси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу допомогти з місцем. наприклад, у мене в велогаражі. тим більше, на холоді анодування виходить краще. з обладнання є витяжка та зарядно-пускове на 12в/7а з регулюванням струму – має вистачити. також є трохи води дистильованої та електроліту. немає ємності та камфорки теж немає. щоб дарма це не робити, мені треба анодувати зірку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створи якусь тему і запропонуй. Може ще комусь щось треба заанодувати.

мну тра анодувати, на постійній основі :_07:

Поділитесь результатами, бо задовбався на Київ відправляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну припустімо комфорку я знайду... Ємність є, невеличка, зірка навряд чи влізе, а все інше без проблем.

Ємність - це пластиковий, харчовий лоток для продуктів, на ринку є любих форм та розмірів.

я в принципі вже передумав собі анодувати і юзаю детальку так :), але для загального розвитку "подерегую" процесом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якості ємності можна взяти кришку від торта. Або обрізати пятилітрову пляшку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якості ємності можна взяти кришку від торта. Або обрізати пятилітрову пляшку.

І ти ризикнеш налити кислоти в хрупку кришку з під торта?!?! я б не хотів би бути присутнім при такого роду експериментах.

Ємність перед усім має бути цупка і об"ємна, щоб розміщувати висячу деталь, але не надто велика, щоб кислота не парилась в холосту, бо виробництво одиничне.

в мене 2л контейнер, в який ввійдуть усі деталі, якщо не одразу то почерзі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якого торта? банка з-під краски чи шпатлівки, така на 4-5 літрів з ручкою. чи ще під оселедець були схожі. але треба електроди, бажано площею вдвічі більше за анодований вироб. чи фольгою обкласти ємність зсередини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в загальномувсе що є і що треба:

електрокомфорка - є, в мене

ємність для анодування 2л, - є; для шестерні немає :(

катод - є

зарядний пристрій - є,

вода дистильована 6-8л - TreNeR

Місце проведення - гараж Shkoderа

потрібно:

електроліт - 2л, для дрібних деталей, для шестерні потрібно дивитись в яка ємність підійде, думаю не більше 3л

Аніліновий барвник, Іванофранківський - 3-4 пакетика ?????

Узгодити час проведення дійства -

якого торта? банка з-під краски чи шпатлівки, така на 4-5 літрів з ручкою. чи ще під оселедець були схожі. але треба електроди, бажано площею вдвічі більше за анодований вироб. чи фольгою обкласти ємність зсередини?

5 л то й кислоти потріно 4...4,5л, в мене є алю лист, але він навряд чи вдвічі буде більший за виріб. Фольга розчинитися в секунді, хоча на катоді можливо й ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свою деталь разом з водою занесу Шкодеру в понеділок-вівторок. Якщо треба по грошах, скажете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Електроліт я маю тільки треба глянути скільки лишилось літр 100% є ,якщо нема то дістану. Маю також непотрібну глибоку тарілку з нержавійки як катод саме те я думаю буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є літра акумуляторного. його треба розчиняти 1:1, то будемо мати 2 літри. має вистачити. тож проблема – ємність для анодування. алюмінєвого тазика ні в кого не завалялося? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна електроліта 12г/л. Не думаю що 60грн для всієї операції то багато?

Діма,

до речі, нічого не потрібно розводити, він має бути якраз 1,25...1,31г/см3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Меня интересует покраска моего велосипеда. Пескоструйкой сначала почти весь вел, раму с вилкой покрасить по обычному а мелкие детали "заонодировать". Если кто знает где щас что актуально, напишите плиз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня интересует покраска моего велосипеда. Пескоструйкой сначала почти весь вел, раму с вилкой покрасить по обычному а мелкие детали "заонодировать". Если кто знает где щас что актуально, напишите плиз

У меня товарищ пескоструйкой занимается, но для алюминия

по-моему нужна стеклоструйка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...