Перейти до змісту

Вело права


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

Як думаєте чи потрібно в Украіні вести вело права?

Може після такого і автомобілістам і велосипедистам стало краще порозумітись?

Може б стало менше аварій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повний непотріб. аварій менше не стане. крім того якщо я щороку перефарбовую раму, або взагалі її мінію, і не завжди нову купую. Купа нюансів і геморою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю права не завадять, якщо буде адекватна ціна тих документів. І якщо життя велосипедиста буде застраховане на мільйон грн, це на випадок ДТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Права потрібні, але коли справді для їх отримання потрібно буде пройти навчання, а не так як зараз деякі отримують водійське посвідчення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ANANAS,

Як думаєте чи потрібно в Украіні вести вело права?

Може після такого і автомобілістам і велосипедистам стало краще порозумітись?

Може б стало менше аварій?

Навряд чи права допоможуть, а от якщо велосипедистів та й пішоходів будуть штрафувати за порушення ПДР, то "пакращення" настане швидше. Але якщо хочете оукунутися в систему хабарництва, то да, можна і запровадити права, але воно вам нада?

повний непотріб. аварій менше не стане. крім того якщо я щороку перефарбовую раму, або взагалі її мінію, і не завжди нову купую. Купа нюансів і геморою

При чому тут водійське посвідчення до кольору твоєї рами?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рахую що має бути достатньо, якщо є посвідчення водія будь якої категорії. А якщо немає, тоді треба здавати, скажімо на категорію "А". Я колись жив в Латвії, то в мене були права(можна було отримувати чи з 10-ти чи з 12-ти років, точно не памятаю) і номер на ровері. Але з номерами зараз реально може вилізти гемор. В мене то точно, бо я за сім років поміняв сім рам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Номера, колір рами тут ні до чого. Головне - знання правил, та відповідальність за порушення, як забеспечити ці дві умови - це і є задачка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придумав. Ті, хто мають посвідчення водія, можуть (полу)автоматично отримати "права" на ровер, після, наприклад, теста з 10ти питань, суто по розділу що стосується керування ровером(так, для тренування памяті). Хто водійского посвідчення не має, має здати більш серйозну програму. Я рахую, що велосипедист має нести таку саму відповідальність як і водій авто за порушення ПДР.

Номера на ровері в Латвії були отаки(18016 Riga, 10281 Tukums)

post-426-0-73216800-1412793246_thumb.jpg

Ось, доречи, досвід сучасної Латвії:

Хочу для галочки получить права на вождение велосипеда.

Віучила правила.

(На csdd.lv есть всё, что надо, весь тест.)

Стоит бесплатно.

Приходишь в Цсдд - на 10 трамвае туда доехать лучше всего.

Там заходишь в кабинет (покажут куда)

Садишься за компьютер.

Тебе выплывает то же. что на сайте, но вопросы могу быть разными и не в той же последовательности.

Отвечаешь, кажется 20 минут у тебя есть на 10 вопросов.

максимум 3 (или 2) не помню, ошибки.

Если сдала - даёшь паспорт и фотографию. и тебе на месте дают права.

Не сдала идёшь готовиться - каждый следующий раз 0.65 сантимов стоить будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте ще введемо права пішохода, а то мало що, держ структури бідні, мала бюрократія і мало взяток для них і так даємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повний непотріб. аварій менше не стане. крім того якщо я щороку перефарбовую раму, або взагалі її мінію, і не завжди нову купую. Купа нюансів і геморою

а при чому тут зміна рами/велосипеда? в права номер рами не вписують. також як і у водійське посвідчення номер кузова авто, для цього є техпаспорт ТЗ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повний непотріб. аварій менше не стане. крім того якщо я щороку перефарбовую раму, або взагалі її мінію, і не завжди нову купую. Купа нюансів і геморою

а при чому тут зміна рами/велосипеда? в права номер рами не вписують. також як і у водійське посвідчення номер кузова авто, для цього є техпаспорт ТЗ

В мене до авто немає технічного паспорта. Він обов'язковий?

Якщо будуть видаватися номера, відповідно дубе видаватися свідоцтво про реєстрацію ТЗ, в якому відповідно необхідно буде вказувати номер рами. Відповідно необхідно буде оплачувати страховку на ТЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть мається на увазі не технічний паспорт а свідоцтво про реєстрацію ТЗ. Просто воно так раніше називалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО ПДР теорію і практику треба вчити і здавати в школі на рівні з іншими предметами (були ж колись навчальні комбінати). Найбільш дієвим вважаю метод коли кожен пішохід і велосипедист хоча б трохи спробує побути в шкурі водія і сам побачить із-за керма таких же пішохоів-велосипедистів-самовбивць як він сам. А посвідчення буде як бонус при успішній здачі екзаменів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...